sünnet düğünüSünnet Düğünü önerleri için ilk olarak kiraladığınız bir düğün salonu yada kır bahçesinin mekan sahipleri ile görüşmeye başlamakla geliyor her şey. Tabi sizin istediğiniz Sünnet Düğünü Eğlenceleri için bir çok hizmet var sizlere hangisini sağlıyor yada sağlamıyor bunları görüşmek gerekiyor. Farklı sünnet düğünü için ailenizle görüşüp fikir aramıyorsanız bunların en güzel cevabını sizlere, Sünnet Organizasyon Firmaları verir. Ellerinde birçok görsel olarak video ve resimlerden oluşan arşivle sizlere sayısız örnekleri sunabilirler. Tabi yaptığı organizasyon videoları sayesinde program akışı ve bitişi gibi bir çok bilgi almanızı sağlıyorlar.

sünnet organizasyonuÖncelikle Sünnet Organizasyon Fiyatları tamamen istenilen hizmete göre Türkiye genelinde farklıdır. Mesela ben daha uyguna mal etmek istiyorum derseniz bunu kendi ilinizde bulunan firmalar aracılığı ile yapın. Şu şekilde anlatalım İstanbul’da planlanan bir davet için başka bir ilden Organizasyon Şirketi ile anlaşmak size yol, otel, yemek gibi ek masraflar çıkartacağından bütçenizi zorlayabilir. Bunu zaten düşünmeye gerek yok İstanbul büyük bir il ve Anadolu yakası Avrupa yakası olsun her semtte mutlaka sünnet düğünü için firmalar var. İlk olarak bu tarz sünnet eğlence organizasyonu sunan şirketlerin en çok tercih edilen hizmetlerinden biri sünnet tahtı kiralama olup arkasından hemen gelen ise yeniçerilerin sünnet çocuğunu taşımasıdır. Tabi daha yüksek bir bütçe ayıran aileler mehter marşında talep etmektedir. Mehter takımı ortalama yedi kişi ile çıkar ve maliyetlerde bu yüzden hayli yüksektir.

sünnet düğünleri Fakat hazır paket için bilgiler alırsanız sizlere daha makul fiyatları sizlere sağlayacak olan birçok şirket var. Sizler için hazırlanan paketlerde çoğu zaman ise pamuk şeker arabası, palyaço kiralama, sihirbaz hizmeti, ve balon süsleme dekorasyonlarından oluşuyor bu tarz hizmetleri almak hem daha eğlenceli hem de daha ucuza mal edebilirsiniz.  Çocuklar ne kadar mutlu olursa aileler o kadar mutlu olur bunu unutmayalım ve çocuklar için mutlaka, Sünnet Düğün Organizasyonları hizmeti alırken ona dikkat edelim. En uygun olarak Organizasyon Şirketleri sizlere palyaço servisi verebilir. Palyaço kiralama hizmeti alırken yanında pinyata patlatmaca oyunu alırsanız bu sünnet düğünü hediyelikleri olarak çocuklara minik oyuncaklar, şekerleme, sakız gibi ürünleri alır ve mutlu olurlar.

Tabi sünnet alanında çocukları ayrı bir yere toplayan animatörler yüz boyama, balon ve oyunlar ile eğlenceli sünnetler olması sağlar. Sünnet Süsleme Organizasyonları içinse bir çok yol var aslında bunu balon yağmuru, sünnet çocuğunun adı ve soy adı, jumbo balonlardan dev balonların yapılması da takip eder. Sünnet tahtının yanında takı sandığı, takı yastığı, masası, balonlar, sünnetime hoş geldiniz yazısı gibi ürünleri Organizasyon Şirketleri sizlere sağlamaktadır. Bu yüzden sünnet düğünü ihtiyaç listesi yaparken onları çıkartabilir yerine sünnet sepeti, sünnet elbisesi yazabilirsiniz. Bu arada şunu hatırlatalım ucuz sünnet kıyafetleri satan yerler yoğunlukta olarak Eminönü de bulunmaktadır.  Sünnet kıyafeti kiralama hizmeti almak istersinizde internette araştırma yapmanız yeterli bir çok site var sizleri bunu sağlayabilecek olan firmalar.

sünnet düğünleri süsleme Tüm anne ve babalar tarafından oğlunun, sünneti düğünü organizasyonu çok heyecanlı bir bekleyiştir. İlk olarak sünnet alışveriş listesi hazırlanır ve sonrasında da sünnet eğlence fikirleri ise hemen düşünülmeye başlar. Heyecandan her şeyi unutabilir ve birçok sorunla karşılamamanız için Sünnet Organizasyon Firmaları arasından biriyle anlaşmak en çok doğru tercihtir. O kadar detay var ki bunları düşünmekle yapmak bile haftalar alır. Oysaki uzman bir Sünnet Düğünü Şirketi sizlerin bu yükünü hafifletir ve tüm sorun teşkil edebilecek her şeyi ona bırakabilirsiniz. Bir düğün salonu, kır bahçesi, sosyal tesis yada eviniz hiç fark etmez profesyonel firmalar resmen istediğiniz boş bir alanı eğlence için süper bir mekan haline getiriyor. Masa sandalye, ses sistemi, sanatçı, orkestra,  sahne, catering ikramları gibi full paketler sunuyorlar. Sizlerin bu tarz sorun teşkil edecek hiçbir işle uğraşmamanız ve gelen konuklarınızla hoş sohbetler kurarak eğlenmeniz için uzman bir şirket şart. Hem sadece kurulum da değil, Sünnet Organizasyon  için daha bir çok aşama var mesela nakliye, taşıma, toplanması ve malzemelerin kullandık dan sonra iadesi anlayacağız bu liste uzadıkça uzuyor. Hep kurulum vb den söz ettik birazda sünnet organizasyonu nasıl yapılır, değişik fikirlerden söz edelim ve heyecanlandıralım. Öncelikle olarak ilk süslemeler den söz edelim görsel olarak mavi beyaz yada altın varaklı ürünler kullanılıyor, Sünnet Organizasyonları için kullanılan malzemeler ise en başlarında taht, balon, palyaço, pamuk şeker, patlamış mısır gelir. Sizde konuk olarak dostlarınızın oğlunun sünnetine gittiyseniz mutlaka görmüşsünüzdür.

sünnet organizasyonuHer kez nasılda heyecanlı sünnet çocuğu yeniçeriler tarafından sahneye getiriliyor ve volan, konfetiler patlatılıyor. Herkesin yüzünde gülücükler sevinç ve elinde telefonlar hatıra resmi çekiliyor. Sizinde oğlunun bu tarz bir eğlenceyi planlıyorsanız tam bu organizasyon size göre. İlk olarak mekanda başlayalım anlatmaya sahnenin olduğu kısma mavi beyaz nazar boncuklu balon dekorasyonu yapalım. Giriş kısımlarına tak balon arkasından boncuklu papatya balon ile süsleyelim. Patlamış mısır arabasını çocukların ve ailelerin kolayca erişebilecekleri yere koyalım ama ücretsiz olarak dağıtalım ki her kez alsın. Sonrasında bir sünnet düğünü palyaço elemanımız tüm çocuklara yüz boyama, sosis balonlar ve oyunlar oynatsın ama son olarak bir adet pinyata patlasın tüm çocukları mutlu etsin. Şimdi geldik sünnet çocuğunun en güzel sahnesine dört adet yeni çeri görevlendirelim volkanlar yanarken tüm davetlerin önüne çıkaralım alkışlar arasında. Sünnet Organizasyonu bu etkinlikler ile bitirelim gelen konuklar ve çocuklar ve sizinde unutulmaz bir gün olarak hem hatırlayalım.

palyaço kiralamaTüm Anne ve Babalar çocuğunun Sünnet Düğünü olurken eğlenceli ve özel bir anı olarak kalmasını ister. Bunun için fotoğrafçı, müzik grubu, palyaço, sihirbaz gibi bir çok hizmet veren şirketten yardım alınır. Özellikle son zamanlarda tüm Türkiye de Sünnet Taht Organizasyonu çok moda olup neredeyse tüm düğünlerde görülmeye başladı. Sebebi ise sünnet çocuğunun davetlilerin huzuruna yeniçeri askerleri tarafından taşınarak getirilmesidir. Bununla Sünnet Organizasyonu tabiî ki sınırlandırılmaz daha bir çok seçenek mevcut. İsteyenler bir çok seçenek var mesele Süsleme dekorasyonu masa ve sandalyelerin konsept göre süslenmesi yada farklı seçenekler mevcut. Bu hizmetleri kendi ekipmanlarında bulunan Organizasyon Şirketleri sağlıyor.

sünnet organizasyon firmaları Eskiden bu tarz işleri yapan firmalar yurt dışından getirildi. Ama artık git gide çoğalarak firmalar sizleri hiç yormadan sağlıyor. Önemli hususlardan biride sünnet çocuğu ve gelen konuklarında çocuklarının hoş vakit geçirmesini sağlamaktır. Anne ve babaların düğünde eğlenirken çocuklarında ayrı bir yer de toplanıp oyalanmasını sağlamak çok önemlidir. Peki bunu nasıl sağlayabiliriz ve bunun için alınacak önlemler nelerdir.  Öncelikle eğer yüksek bir bütçeniz yoksa Sünnet için bir Palyaço Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti sağlayacak bir çok firma Türkiye genelinde mevcut.  Bize sadece palyaço servisi yeterli olmaz derseniz daha çok seçenek var. Şişme oyun alanı, sihirbaz kiralama, kostümlü animatör gibi seçenekleri de göz önünde bulundurmanız önemlidir. Fakat en çok misafir ve çocuklar tarafından çok talep edilen Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama sizinde tercih etmenizi önemle hatırlatırız.