En dikkat çekici Açılış Organizasyonları için sizlere birçok çalışma sunarak bir birinden başarılı sonuçlar alabileceğiniz hizmetleri sunmaktayız. Planlı olarak bulunduğumuz etkinlikleri İstanbul Anadolu Avrupa yakası olmak üzere tüm semtlere sağlamaktayız. Çalışmalar doğru olursa eğer emin olun ki başarılı sonuçlar alınır ve tanıtım açısından ilk gün önemlidir. Zamanın değerini bilen müşterilerimiz özel günün değerini biliyor ve deneyimli bir organizasyon şirketleri arasından bizimle çalışmaya devam ediyor.

Açılış Organizasyonu – Garson Kiralama – Catering Kokteyl İkramlıkları

İstanbul başta olmak üzere artık Türkiye gelinde en çok moda ve tutulan kokteyl organizasyonu, catering hizmeti yer almaktadır. Neden olmasın ki en güzel bayi toplantıları, şirket bilgileri ve fikir paylaşımları yapılan sıcak ortamda bize düşen görevleri yerine getirmekteyiz.  Davetliler gelmeden saatler önce ilk olarak bistro masa kurulumları ve sunacağımız açılış ikramları için hazırlıklar sağlamaktayız. Eğer bir dekorasyon çalışmasına ihtiyaç varsa balon süsleme, kırmızı halı gibi ekipmanlarımızın hazırlıklarını yapmaktayız. Bazen müşterilerimiz konfetisi gösterisi volkan show gibi açılış esnasında renk katacak materyalleri bizden istemektedir. Rb Organizasyon Catering olarak gümüş tepsi, demir makaslar ve istenilen renk kurdele sağladığımız gibi bu isteklere de cevaplar vermekteyiz.

Açılış Hostesi – Karşılama Mankeni – Açılış Kokteyli – İstanbul Catering Hizmetleri

Fark olarak ta açılış organizasyon firmaları arasında bizim çalışmalarımızın önceliği müşterilerimizin isteklerine cevap vererek onun istediği bir hizmet olmasını sağlamaktır. Bunun için deneyimli karşılama hostesi, dj hizmeti, ses sistemi kiralama gibi seçeneklerimizi de siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Müzik dinletisi açılış kokteylleri için çok önem taşır seçtiğiniz trio müzik grupları da sağlıyoruz. Açılış süresi boyunca istediğiniz tarz müziklerin bilgisini alarak en güncel ve en güzel şarkıları sizler için söyler ve arka fon olarak sağlıyor. Şirket yöneticileri ve konuşma için kürsü yada yaka mikrofonu ihtiyacı duyarsanız bizim kendi ekipmanlarımız arasında bulunmaktadır.

Açılış Organizasyon Firmaları İstanbul – Kokteyl İkramları – Servis Hostesi ve Manken Temini

Kokteyl catering ikramları hizmetini en çok tercih eden müşterilerimiz ise satış ofisi, mağaza, danışmanlık merkezi açılışları olmaktadır. Bizi istediğiniz zaman İstanbul açılış organizasyon şirketi olarak arayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız görsel örnekleri ve fikirlerimiz sayesinde kolayca paketlerimiz için karar vermenizi sağlamaktayız.

Açılış Organizasyonu – Bistro Masa Kiralama – Kokteyl İkramları Yiyecek İçecek Hizmeti

Prezantabl açılış hostesi ve manken ekibimiz özel giyim tarzı ile tüm açılış organizasyonları için hizmet sağlar ve ortamı renklendirmektedir. Prestij açısından birçok marka özellikle bu çalışmamız için bizden sürekli olarak çalışma talep etmektedir. Tanıtım için faydalı olacağını düşündüğümüz özel marka logolu önlükler ile de servis ve karşılama da sağlamaktadırlar. Eğer istediğiniz standart olan beyaz gömlek siyah etek yerine daha farklı bir giyim, elbise ise onun içinde kendileri ile görüşerek açılış alanında öyle çalışmaları yapmasını sağlamaktayız.

Açılış Organizasyon Firmaları – Catering Kokteyl Hizmeti – Karşılama Hostesi

Açılış organizasyonu tanıtım eğlenceleri daha farklı seçenekler arasında yer alıyor ve bunun için ayrı ekip çalışması gerekiyor. Amaç burada açılış sırasında herkesin ilk günde herkesin ilgisini çekerek müşteri kazanmaktır. İik olarak gerekli palyaço ve maskot kiralama sonrasında ise balon süsleme oldukça doğru bir seçimdir.  Broşürlerinin dağıtılmasını sağlayabilir dans ederek dikkatleri market, dükkan, pet shop, kasap, restoran, açılışları için oldukça tercih edilmektedir. Sonrasında ise anonscu istediğiniz gibi konuşmalar yaparak müzik sistemi yardımı ile yoldan geçen herkesi işyerine gelmesini sağlamaktadır. Eğer promosyon ürünleriniz ve kataloglarınız varsa bunu Broşür dağıtım hostesi de gezerek yoldan geçenlere ve yan işyerlerine dağıtılmasını da sağlamaktadırlar.

Açılış Organizasyon İkramları – İstanbul Kokteyl Firmalaru – Garson ve Hostes Temini
Kokteyl Organizasyonu – İstanbul Açılış Organizasyon Şirketleri
Şirket içi Ofis Açılış Organizasyonu – Kokteyl Catering İkram Menüleri
Kokteyl Organizasyon İkramları – Açılış Catering Firmaları – Hostes ve Manken Hizmeti
Kurumsal Açılış Kokteyl İkramlıkları – Bistro Masa İkram Sunumları – Catering Hizmeti
Organizasyon Catering Hizmeti
Kokteyl Organizasyonu