En başta İstanbul genelinde sayısız çalışmalar sağlayarak çalışmalarımız oldu sonrasında ise Türkiye genelinde başarılı açılış organizasyon firmaları arasında değerli müşterilerimize birçok hizmetler sağladık. Planlamalar yaparken doğru seçimleri yapmak oldukça önemlidir. Düşüncelerimiz bu şekilde olup sizlere en iyi sonuçlar alabileceğimiz seçimler sunmaktayız. İşimizin bir ekip çalışması olduğunun bilincindeyiz bu sebeplerden dolayı açılış personellerimizi devamlı deneyimli çalışanlardan yada kendimiz eğitim sağladığımız kişilerden seçerek hizmet sağlamaktayız.

Açılış Organizasyonu – Karşılama Hostesi – Manken ve Fotomodel Temini

Tanıtım ağırlıklı seçimler yapan müşterilerimiz genel olarak market, dükkan, restoran, cafe, pet shop, mağaza gibi mekanlar özellikle açılış organizasyonu için ses getirecek herkes tarafından ilgi çekecek bir tanıtımları tercih etmektedir. Mekanın dikkat çekmesi açısından anonsu ve ses sistemi kiralama en iyi seçim olarak talep görmektedir. Müzik ile  birlikte dans eden palyaçolar, maskotlar ve kostümlü animasyon ekipleri de olmasa olmazlardan arasındaki yerini almıştır.

Açılış Kokteyl Organizasyonu – Catering Hizmetleri – Bistro Masa Sunum İkramlıkları

Ortamın dış ve iç kısımlarını ise harika bir ortama sahip olunmasını sağlayan balon süsleme ve bayrak dekorasyonu doğru bir tercih olacaktır. Açılış süslemesi için özellikle giriş kısımlara zincir balonlar yapılmakta ve direk ile karşıdan karşıya çalışmalar sağlanmaktadır. Zamana karar verdiğinizde açılış organizasyonları için bizi ararsanız hemen sizlere donuş yapılarak fiyatları ve paketleri için bilgi verilmesi sağlanmaktadır.

Açılış Organizasyon Firmaları – Balon Süsleme – Müzik Grubu Kiralama

Kurumsal organizasyonlar ise biraz daha farklı davet havasında geçmekte özellikle açılış kokteyli ve catering hizmeti genel olarak en çok tercih edilmektedir. Bu çalışma ise herkes tarafından kolayca yapılmadığı gibi ürünlerin taze olması ve bu konuda bir çok deneyime sahip olmak gerekmektedir. Sunmuş olduğumuz açılış kokteyl menüsü, catering ikramlıkları dikkatli ve titizlikle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdandır. Temizlik açısından ise sizlere sağladığımız servis ekipmanları ise kapalı kasalarda gelmekte özel olarak tertemiz olarak getirilmesini sağlıyoruz. Bir açılış organizasyonu için hizmetler ne kadar önem taşıyorsa konuklara sunulacak olan ikramlıkların da sunumları önemlidir. Kullan at yerine bizim sunduğumuz çalışmalarda özellikle cam kokteyl bardakları ve özel sunum tabakları porselen özellikle olmasa olmazlarımızdandır.

Deneyimli Açılış Hostesi ve Sunum İkram Mankeni ise istediğimiz tarz giyim ile servis yapmaktadır. Kullandığımız tepsiler ise gümüş ve cam seçenekleri ile  şık görünümlü ekipmanlarımız arasında yer alıyor. Hostes ve manken ekibimiz açılış töreni sırasında kürde leyi kendileri yardımcı olmaktadır. Ve gümüş tepsi makasları ise gelen özel konuklara sunarak herkesin katılmasını sağlıyor. Davetlilerin özel günde kurdele kesimine katılması için biz fazlaca demir makaslar getiriyoruz. İstediğiniz renkte genel olarak kırmızı kullanılmaktadır. Fakat seçimlerimiz de var. Tabi açılış organizasyon örnekleri ve fikirleri içinde bizden yardım alabilirsiniz.  

Kurumsal Açılış Organizasyonu – Catering Menü İkramlıkları – Karşılama Hostesleri

Açılış müzikleri nasıl olmalı ve neler olabilir diye düşünceniz içinse doğru seçeneklerde trio müzik grubu kiralama en çok tercih edilen hizmetimizdir. Müşterimizin isteğine göre bu değişebiliyor bazen ise açılış partisi gibi olmalı diyen herkes için dj + müzik sistemi de sunuyoruz. Yada bir bando ekibi, davulcu, zurnacı gibi biz çok çeşitli ekiplere sahip bir organizasyon şirketi olarak çalışmalar yapmaktayız. Fakat ağır misafirleriniz varsa bunu bayan kemancı, gitarist, akordeon yan flüt, çello, klarnet, saksafon ve klarnet gibi arka fon dinletilerini açılış kokteylleri için kolayca bizden temin edebilirsiniz. Bu tarz ekipler ortama gayet uyumlu olup siz değerli müşterilerimiz için İstanbul açılış organizasyon şirketi olarak hizmet sağlayamaya hazırız.   Tecrübelerimizden faydalanmak için sadece müşteri temsilcimizle görüştüğünüzde

Açılış Organizasyonu – Palyaço Kiralama – Maskot Temini – Balon Süslemesi

Rb Organizasyon Catering olarak sizlere bir çok seçenek sunmaya hazır olup bilgiler verecektir. Çok uzun zamandır siz değerli müşterilerimiz için başarılı çalışmalar yaparak bir çok dünyaca ünlü markaların çözüm ortağı olduk. Dilerseniz şişli de bulunan ofisimize gelerek açılış organizasyon firmaları içinde nasıl bir çalışmalar yaptığımız hakkında kolayca bilgiler, fiyatlar, örnekler, görseller, gibi bilgileri alabilirsiniz.

Bayii Açılış Organizasyonu – Isıtıcı Kiralama – Balon Süsleme Dekorasyonu
Şirket Açılış Organizasyonu – Balon Süsleme – Garson Hizmeti – Karşılama Hostesleri
Açılış Balon Süsleme – Catering Kokteyl Hizmetleri – Bistro Masa ve Servis Ekipmanları
Açılış Süsleme – Kokteyl Organizasyonu – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodel Temini
Açılış Organizasyonu Karşılama Hostesi – Servis Hostesi – Kokteyl Menü İkramları
İstanbul Kokteyl organizasyonu – Bistro Masa Temini – Hostes ve Garson Kiralama
İstanbul Açılış Organizasyonu – Balon Dekorasyonu – Manken – Hostes Fotomodel Temini