Düğün Kokteyl Organizasyonu

Artık son zamanların en güzel Düğün Organizasyonları Kokteyli oluyor neden bu kadar moda haline geldi şimdi anlatalım size. En çok tercih edilme sebebi ise fiyatıdır oturma düzenli bir organizasyonu göre Düğün Kokteyli daha masrafsız ve fiyatı, taşınması daha kolaydır. Mesela sizin bir bahçeniz var yada büyük bir salonunuz bur da Düğün Kokteyl Organizasyonu planı yapıyorsunuz ne yapmam gerekir diye düşünmeyin biz Rb Organizasyon ekibi olarak size her türlü ekip ve ekipman desteği vermeye hazırız. O zaman kaybetmeden hemen sizi fazla meraklandırmadan neler yapabiliriz anlatalım. İlk olarak düşük maliyetli, düşünen çiftlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca sadece bir düğün isteyen çiftlerin hem nasıl olmasın ki  sadece bir tekne düğünü bile göz kamaştırıcı hale gelebiliyor. Tabi düzenleme ve süsleme iyi bir organizasyon ekibi tarafından yapılırsa. Düğün Kokteyl Organizasyon Fiyatları istenilen menülere ve gelecek olan misafir sayılarına göre değişebilir. Tabi bazı müşterilerimiz yaşlılar için bizden Masa Sandalye Kiralama hizmeti talep etmektedir. Yaşlı insanlar saatlerce ayakta kalemice için bu isabetli bir karardır. Bizde isteyen müşterilerimize sunduğumuz en uygun Masa Sandalye Fiyatları ile onlara kolaylık sağlıyoruz. Öncelikle ekimiz yer hakkında sizinle konuşur mesela kaç adet Bistro Masa Kiralama hizmeti isteğiniz ve masaların hangi renk süslemeler olacak bunlar çok önemli konular. Ardından tabıiki gelecek konuk sayısı ve onlara sunulacak olan Kokteyl İkram Menüleri kararlaştırılır.

İki farklı seçenek var elimizde Düğün Kokteyl Fiyatları konusunda az veya çok olması arasında sadece ara sıcak menülerin olması. Bu menüler fazla farklı değildir sadece ara sıcaklı menüler Düğün alanında taze ve sıcak olarak garson ekibimiz tarafından servis edilmektedir. Taze olarak servis tepsilerinde garson ve servis hosteslerimiz ellerinde tepsilerle dolaşırlar. Tabi bu her etkinlik için aynı değil Mesela Havuz Başı Düğün Kokteyli olacaksa ve mekan küçükse o zaman soslar ile birlikte tabak dada servis edilebilir.

Uygun maliyetli kokteyl menülerimiz her bütçeye uygundur. Ara sıcak Atıştırmalık olarak bildiğimiz köfte, tavuk, kadın budu, sigara böreği gibi ikramlar maliyeti biraz yükseltir. Ama ilk olarak sunduğumuz Kokteyl Organizasyon Fiyatları için tam sizin bütçenize göredir. Menüde mini pizza, kaşarlı poğaça, kanepe çeşitleri, ekler, tortelat gibi taze ikram çeşitleri vardır. Ortalama 100 Kişi 2500TL dir. Eğer Gelin Damat Masası Kiralama gibi farklı ekipmanlar gerekliyse size bu konuda yardımcı olabiliriz. Özellikle Gelin Yolu Kiralama ve Süsleme ekibimiz çok iddialı elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Kendi ekipmanımızda bulundurduğumuz Nikah Kürsüsü, Gelin Tagı Kiralama hizmetimizi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm semtlere kolayca sağlayabiliriz. Sizde İstanbul Catering Firmaları arasında biriyle anlaşmak isterseniz mutlaka bizim ikram çeşitlerimize bakmanızı öneriyoruz

WhatsApp ile Bize Ulaşın.