Açılış Organizasyon Firmaları

Açılış Organizasyon Firmaları arasında sorunsuz bir şirketle çalışı hizmet almak isterseniz Rb Organizasyon ekibi yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Mağaza Açılışları için elimizde çok güzel dekor balonları var istediğiniz renkte süsletebilirsiniz. Tabi kurumsal renk yada istediğiniz hangi renkse onunla süsleme dekorunu gerçekleştirebiliriz. Mağaza Açılış Balon Süsleme genellikle zincir balonlarla yapılmaktadır. Tabi balon istemeyen müşterilerimize çiçek tak ve ayaklı çiçek çeşitlerimizde mevcuttur. Açılış Organizasyonları için belirlediğiniz tanıtım üzerine gerçekleştirebiliriz. Mesela üç adet güzel görünüşlü palyaço ekibimizi işyerinin yakınında broşür dağıtımı yaptırabiliriz. İşlerinizin  önünde ilgi çekmeyi bize bırakın sizlere dev maskotlalar herkesi işyerinizin önüne toplayalım. Fly tüp ve çeşitli maskotlarla tanıtım ağırlık işyerinize herkes beğenerek gelecek. DJ ile sizin bize vereceğiniz kampanyalar bilgisine anonslar yaparak kurduğumuz profesyonel Ses Sistemi çok güzel bir tanıtım gerçekleştirebiliriz. Özellikle tanıtım ağırlıklı Market Açılış Organizasyonları için sizlere istediğiniz gibi bu konuda uzman çalışanlar verebiliriz. Market Açılışları genellikle ücretsiz olarak dağıtımı yaptığımız Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama ile oluyor. İlk günden markete gelen herkesle kaynaşmış ve müşteri kitlenizi oluşturmaya başlıyorsunuz.

İşyeri Açılış Organizasyonları için bir bütçe ile kendiniz artık müşterilerinizin oluşmasını istiyor ve bir etkinlik düzenlemek istiyorsunuz. İlk günden müşteri kütlenizi oluşturmak ve İşyeri Açılışı ile ilk günde herkese merhaba ile çalışmalara başlayabiliriz. Açılış Organizasyon Şirketleri içinde ister az bütçe ister çok bütçe mutlaka size uygun Açılış Organizasyon paketini bulabiliriz.

Bütçenize bağlı olarak neler var pakette, nasıl yapılıyor diye soracak olursunuz öncelikle etkinliği belirlemek gerekiyor. Eğer tanıtım üzerine bir İşyeri Açılışları olacaksa bunu ekibimizle birlikte kolayca sizlere sağlayabiliriz. Market Açılış Organizasyonları zaten en çok tercih ettikleri tanıtım üzerine bir etkinliktir. Marketin giriş ve çıkış kapısına baskılı balonları dağıtması için iki animatör sağlayabilir. Market Açılışı Balon Süsleme için istediğiniz logo ve kurumsal renkler yada sevdiğiniz renkler ile balon dekoru yapılabilir. Açılış alanının giriş kısımlarına dev maskot ve şişme palyaço ile tanıtımı ekibimizle yapabiliriz. Cafe Açılış Organizasyonu için sizler çok özel menüler sunabilir ve süsleme yaparak hizmetimizi tamamlayabiliriz.

Mağaza Açılış Organizasyonu genellikle kokteyl tarzı etkinlikler oluyor sizinde düşünceniz buysa sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.  Mağaza Açılışları genellikle mekanın önünde ve iç kısımda olur. Ona göre hazırlayacağımız ekipmanlarla birlikte çok güzel bir görünüm elde edebiliriz. Açılış Kokteyl Organizasyonu için bistro masa kurulumu, masa süsleme, yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasına kadar ekibimizle birlikte yapıyoruz. Tabi gümüş tepsi, makas tepsi artık tüm açılışlarda oluyor bizde getiriyoruz. Cafe Açılışları için hazırladığımız süsleme örtüleri, servis ekipmanları ve eleman temini ile hazırız. Eksiksiz ve sorunsuz bir Açılış Organizasyonu  istiyorsanız sizlere Rb organizasyon ekibimizle yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Mağaza Açılışı için yapmanız gereken müşteri temsilcimizle görüşüp bilgi almaktır. İsterseniz gelip istediğiniz yerde sunum yapılarak fiyat bilgi verilecektir. .

WhatsApp ile Bize Ulaşın.