Fuar organizasyonları reklam açısından en iyi tanıtım odaklı çalışmalar yapılan bir etkinlik alanıdır. Doğru seçimler yapılarak stand alanında gerekli hizmetler alınırsa gelecek olan ziyaretçiler oldukça etkilenir ve dikkat çekici bir ortam sağlanır Genel olarak ilk tercih edilen hizmetlerin başında Fuar Hostesi yer alıyor bunun sebebi ise hem ikramların dağıtılması hem de gelen konuklara yönlendirme gibi görevleri yaparak stant alanında hizmet sağlamasıdır. İstenildiği takdirde markanızın logoları taşıyarak önlük ile de ikram servisi sağlamaktadır. Yada seçenek olarak istediğiniz şık bir elbise yada farklı bir giyim tarzı ile de fuar alanında çalışmalarını sağlamaktadır. Tabi bu fuar etkinliğinin çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Araba, emlak, motor, makine, teknoloji, matbaa, plastik, kitap, karavan, pet shop, mobilya gibi örneklere göre farklılık olmaktadır.

Stand Hostesi – Garson Kiralama – Fuar İkramlıkları – Tanıtım Mankeni – Fotomodel

Fuar alanında başarıları yakalamak için özellikle çalışma personelleri deneyimli olması gerektiğini bilmek gerekir. Bunun için Fuar Mankeni seçerken diksiyonu düzgün, güler yüzlü giyim konusunda oldukça şık olması gerekmektir. Stant etkinlikleri arasında  zaten en dikkat çekici fotomodel ve manken tercihini doğru yapmaktan geçiyor. Tercüman olarak ta hizmet veren birçok hostes de çalışmalar sağlamaktadırlar. Giyim konusunda firma yetkililerin belirlediği elbiseler bir birinden güzel giyim tarzı ile stand alanında yönlendirme ve katalog tanıtımı gibi bir çok çalışma yürütülmektedir. Kurumsal şirket organizasyonları için biz herşey dahil olarak oluşturduğumuz paketlerle çalışmalar yürütüyoruz. Personellerin yemekleri ve stant ikramlıkları da bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

Fuar Catering Firmaları – Stand Hostesi ve Tanıtım Mankeni Temini

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Stand Hostesi sağladığımız bir çok ünlü marka çalışmalarımızdan oldukça memnun ayrılıyor. Her yıl düzenlenen fuarlar içinde bizimle görüşerek memnun olduklarını bildirmektedirler. Titizlikle davrandığımız çalışanlarımızla her zaman daha öncesinden aldığınız hizmetlerin daha iyisini yapmak için çalışmaktayız. Bunun içinse Hostes – Manken – Tercüman – Fotomodel kadromuzu daha geniş tutarak ihtiyaç duyduğunuz fuar personellerini sizlere sunmaktayız.  Tabi sadece hizmet çeşitlerimiz bunlarla sınırlı değil barmen temini, garson kiralama, mutfak personeli, aşçı gibi ekiplerimiz de sizlerin Hezimetin de her zaman olacaktır.

Fuar Hostesi – Manken Temini

Eğer standınız için kendiniz yiyecek ve içecekleri temin ederek sadece stant servis hostesi için bir organizasyon şirketi arıyorsanız bunun içinde deneyimli personellerimiz sizlere yardımcı olabilir. Deneyimleri konusunda gün içerisinde birçok eksik olan fuar ikramlıkları için bilgiler sunarak ürünlerin bitmemesi sağlamaktadır. Görünüş açısından yabancı dillere sahip giyim konuşunda prezantabl tercüman manken ve fotomodel gibi farkı çalışmalarımızda sizler için başarılı şekilde sunmaktayız Profesyonel olarak sağladığımız. lütfi kırdar kongre merkezi’ fuar hostesi için aradığınız da sizlere gerekli olacak personellerin detayları hızlı bir şekilde sağlayabiliriz.

Fuar Catering – Tanıtım Fotomodeli – Stant Hostesi ve Manken Temini

Kurumsal şirketler için sunmuş olduğunuz her şey dahil paketlerimizle fuar catering hizmetleri konusunda kendilerine hiçbir iş bırakmıyoruz. Hizmetimizi sizin içinde sağlayabiliriz mesela stant kokteyl ikramları sunabiliriz bununla birlikte ikram sunum hostesleri gibi hepsi dahil olacakta sunabiliriz. Bu şekilde bir çalışma düşünürseniz İstanbul catering firmaları arasında bizi arayabilirsiniz. Bunları sağlarken sizlere harika sunum ekipmanları da sunuyoruz. Mesela çay servisi için özel fincanlar ve sunum tepsileri ile içecek servisi sağlıyoruz. Genel olarak bizi tercih eden cnr expo fuar merkezi stand hostesi temin ettiğimiz firmalardır. Bu kadar stant malzemeleri ile bitmiyor iki katlı servis tabakları, porselen şekerlik, çerezlik gibi masa üstü stant ekipmanları içinde bizden hizmet almanınız çok kolaydır.