Açılış Kokteyl Organizasyonu

Hareketli ve renkli bir İstanbul genelinde açılış kokteyli için organizasyon şirketi arıyorsanız sizle bu konu da deneyimli personellerimizle hizmetler sağlamaya hazırız. Kolay olmadığını biliyoruz fakat çalıştığımız personellerimize ve elimizde bulundurduğumuz birçok ekipmanlara güveniyoruz. Üstelik birçok kurumsal ve bireysel olarak referanslarımızda oldukça fazladır. Deneyimlerimiz sürekli bize yol gösterici olmuştur hep amaç olacakta bir önceki çalışmamızdan daha iyisini sunmayı hedeflemekteyiz.

Açılış Organizasyon Firmaları

Önceliklerimizin başında elen açılış kokteyli ilk olarak doğru planlamaların yapılmasından geçeri. Tabi açılış ikramlıkları sağlarken bu ürünlerin taze ve markalardan olması gerekmektedir. Fırınımız pastane ürünlerini tamamen harika tatlardan üretmekte en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Zaten açılış organizasyonları ekip işidir bunu tek başına sağlamak mümkün değildir. Ekip çalışması doğru kararlar ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir.

Açılış Organizasyonu

Taze catering ikramlıkları çalışma ekiplerimizden ve sağladığımız bay bayan garson hizmeti, barmen, ikram hostesi, mutfak personeli, aşçılardan oluşmaktadır. Açılış hostesleri, mankenleri istenildiği zaman ve yardıma ihtiyaç duyulduğunda ellerinde görsel açıdan şık tepsilerle ara sıcaklı misket köfte, naggyt tavuk, patates kroket gibi sıcak ikramların servisini de sağlamaktadırlar. Ayrıca açılış töreni sırasında makas kesme merasimi için de denir makasları tutar davet edilen herkesin kurdele kesimine çağırarak tüm dostlarınızla en güzel şekilde açılışın gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.

Açılış Kokteyl İkramları

Bir konuşmalarda gerçekleşmekte bunun içinde telsiz mikrofon takımı, ses sistemi, dj hizmeti de sağlıyoruz Kürsü ve kırmızı halda bir çok kurumsal organizasyonları için talep edilmektedir. Hava şartları moralinizi bozmasın açılış kokteyl organizasyonları için sağladığımız çadır kiralama, ısıtıcı temini gibi ekipmanlarla kışta olsa sorunsuz bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Mobil olarak hazırladığımız içecek masası kurulumu ve bistro masa seçenekleri de hiç sorunsuz çalışmalar yapmaktayız

Açılış Karşılama Hostesi

Renkli bir ortamı sağlamak için öncelikle açılış organizasyonu konusunda bilgili olmak ve birçok yeniliği getirmek gerçeklemektedir. Yeniler ise deneyim ve başarıların birleşmesi ile gerçekleşir. Kurumsal şirket açılışları, mağaza, satış ofisleri için birçok kez değerli müşterilerimizi sunuyoruz. Ve sürekli olarak bayi açılışı içinse bizi tercih etmektedirler bunun nedeni ise fiyatları uygun sunmamız ve personellerimizi özenle seçerek en önemlisi güler yüzlü ekiplerden seçmemizdir. Başarılı sonuçlar almak için malzeme kiralamamın yanı sıra çalışan ekiplerinde işinde uzman olması gerekmektedir. Biz organizasyon firmaları içinde buna çok önem vermekteyiz.

İstanbul Açılış Organizasyonu

Tabi bu bizim görevimiz her zaman müşterilerimize daha iyisini sunmak ve planlama konusunda kendilerine bir çok bilgi sağlamak gerekir. Bunun için öncelikle seçenek olarak açılış hostesi, trio müzik grubu kiralama, balon süsleme için kendilerine fikirleri, örnekleri sunarak paketler sağlıyoruz. Karşılama mankeni yönlendirme ve gelen konuklar açısından oldukça önemelidir.

Kokteyl Organizasyonu İstanbul

Mesela bistro masaları rezerve ederek masa düzeni sağlamak hostes, manken yardımı ile kolayca sağlanmaktadır. Ayrıca kurumsal logo yada tabela resimlerinden özen yaptırdığımız önlük ve şık elbiselerle de hoş geldiniz diyerek tüm konukların masalara yönlendirmektedir. Ayrıca açılış ikramları, catering hizmeti içinde servise yardımcı olmaktadırlar. Beyaz sunum tepsilerle çok özel tatlıları, alkolsüz alkollü kokteyl içeceklerini servis ederek tüm gelen davetlilere ikramda bulunmaktadır.

Açılış Kokteyl İkramları

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası için sağladığımız açılış karşılama hostesi, fotomodel, manken temini ile birçok kurumsal markaların kokteyl organizasyon hizmeti sağladık. Arka fon dinleti de önemlidir bunun içinde özel olarak seçtiğimiz ve müşterilerimizden sürekli olarak teşekkür aldığımız trio müzik grubu kiralama tam bir renkli ortam sağlamaya göredir. Sizin ve misafirlerinizin istediği müzikleri dinleterek harka bir ortam olmasını sağlamaktadır. Bunun için bu çalışmayı değerlendirmenizi öncelikle sizlere İstanbul kokteyl şirketleri arasında önermekteyiz.

Açılış Kokteyli
Kokteyl Organizasyonu
Catering Kokteyl
Kokteyl Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
Açılış Kokteyli
Kokteyl Organizasyonu
Açılış Kokteyl Organizasyonu