Rb Organizasyon Catering olarak sizlere sunduğumuz çalışmaları her zaman başarılı olması için çalışmaktayız. Bunun içinse sürekli olarak kendimizi geliştiriyor bu yönde yenilikçi yapımızla açılış organizasyon firmaları arasında fark yaratmaktayız. Tek hedefimiz ise müşteri memnuniyeti ve etkinlik sonunda mutlu yüzleri görerek teşekkür almaktır.

Açılış organizasyonları için kolay çözümler ve sorunsuz etkinlikler sunarak sizlere yep yeni fikirleri kolayca sunabiliriz. Önemli nokta mekanın açılışı için nelere gerek duyulduğunu önceden bilmektir. Mesela yeni bir başlangıç için her şeyin kusursuz olması ve günün iyi değerlendirilmesi sağlanarak yep yeni mekanın daha ilk günde müşteri kazanması gibi ayrıntıları çok dikkat edilmesi gerekir.

Bunun için hostes gerekli ise deneyimli ekip ayarlanmalı kokteyl gerekliyse kokteyl için catering ikramları için doğru bir organizasyon şirketi ile anlaşmak en doğru alınacak karar olacaktır. Biz sizlere açılış için neler gerekli, nasıl planlamalar sağlanmalı, ekiplerin ayarlanası, doğru planlama, ekiplerin oluşturulması gibi birçok hizmeti sağlamaktayız.  Mesela hostes gerekli ise deneyimli personeller kokteyl gerekli ise catering ikramı gibi tüm detayların doğru şekilde planlaması sağlamaktayız.

Tecrübe bir catering yada organizasyon üzerine hizmet veren bir şirket için çok önemlidir. En ufak yapılacak bir hata etkinliklerde birçok sorunlara neden olmaktadır. Bunun için sorunsuz bir hizmet almak ve doğru çalışma sistemine sahip deneyimli ekip ve personeller çalışmak en doğru seçimler arasındadır.  Doğru olan önceden planlama ve bütçe oluşturulmasıdır. Doğru karar beklide ilk günden 1 yıldır o mekanın çalışmış gibi başarılı kazandırabilir. Detaylı hizmetlerin arasında öncelikli olarak kokteyl organizasyonları genel olarak gelmektedir.

Bu tarz açılış kokteyli, catering firmaları açısından oldukça en çok tercih yapılmasına ve hizmet alınması yönünden çok önemlidir. Bu hizmetleri sizlere sağlayacak olan genel olarak Türkiye de işinin ehli şirketler mevcuttur. Bu tarz firmalar zaten  bir çok yerde bilinmekte ve genel olarak bir çok müşteriye sahip işinin özenle gerçekleştirmektedir.

Açılış Organizasyonu

Aslında açılış organizasyonu, tanıtım eğlenceleri yeni bir mekan açılışı için çok faydalı olabilir tabi doğru planlama doğru bir şirket ile çalışırsa. Dans eden maskot ve palyaçolar ile yoldan geçen herkese dikkat çekilir ayrıca broşür ve katalog dağıtımını sağlarlar. Güncel müziklerin dj tarından dinletilmesi ve sizin belirlediğiniz fiyatları sunması anonsu tarafından önemlidir. Zincir balonlar, bayrak süsleme de yeni açılan mekanın bakış açısını değiştirerek ilk günde müşteri kazanmasında oldukça faydalı olmaktadır. Tanıtım çalışmalarında patenli hostes, broşür dağıtım elemanları da etkili bir rol oynamaktadır.   

Açılış Organizasyon Firmaları

Artık açılış kokteyli, catering hizmetleri kurumsal markaların gözdesi haline geldi en çok tercih edilen çalışmalarımızın en başında yer almaya başlamıştır. Kokteyl örnekleri, fikirleri açısından sizlere genel olarak birçok bilgi sunarak anlatımızı başlıyoruz. Neden olmasında her açılışın gözde bayi toplantısı olsun iş görüşmeleri açısından bizce de harika bir fırsattır. Bununla da bitmiyor tabiî ki genel olarak mağaza, emlak ofisi, şirket açılışı, mağaza gibi tüm kurumsal firmalar da tercihini bu yönde yapmaktadır. Sağlayacağımız fotomodel, hostes, garson, bistro masa bir birinden güzel catering ikramlıkları ile başarılı sonuçlara kolayca ulaşmaktayız.  

İstanbul Açılış Organizasyonu

Açılış süslemesi örnekleri olarak sunabileceğimiz dekorasyon çalışmaları en başta geliyor. Balon süsleme, açılış dekorasyonları olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde oldukça sevilen bir hizmet olarak bilinmektedir.  Çoğu zaman karşıdan karşıya yapılan süsleme çeşitleri olan ve giriş kapısının alt tarafından ters u şeklinde yapılan açılış süsleme çeşitleri kullanılmaktadır. Tabi mekanın durumu burada çok önemlidir uygun yerler belirlenmeli ve ona göre doğru bir planlama yapılması gerekmektedir. Sonrasında ise renkli flama bayraklarda bir çok market, mağaza, restoran, cafe gibi mekanlarda oldukça tercih etmektedirler.

Açılış ikramları, tatlı servisi ile harika sunumlardan oluşan meyveli magnolia, renkli makaron, muhallebi, buz rulosu, çikolatalı ekler, dilim pasta, mevsimsel meyvelerden oluşan tortelat, el yapımı kurabiye çeşitleri ile oldukça davetlilerin beğenisini kazanmaktayız.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

Trio müzik grubu kiralama, bando takımı, bayan kemancı sıcak bir ortamın oluşması için en güzel kokteyl organizasyonu olması için çok önem taşır. Arka fon dinleti ile tüm gelen davetliler hoşnut kalacaktır. İstediğiniz tarz üçlü ekiplerinde oluşturulmasında planlar yapıyoruz. Mesela yan flüt, akordeon, gitarist, çello gibi başarılı bir çok çalışanımız mevcut.Açılış partisi içinde ortamın hareketli ve yüksek sesli müziklerin olmasını isterseniz dj + ses sistemi kiralama seçeneklerimizde hizmetinizdedir Lazer, sis makinesi, konfeti  ve ışık sistemleri ile oldukça havalı bir mekanda sağlamaya hazırız.

Açılışlara bistro masa kiralama ve nakliye dahil çalışmalarımızı bir çok renk seçenekleri ile sunmaktayız. Renk seçeneklerinde ise mavi, beyaz, kırmızı, gold, gri, gümüş, krem, ve daha bir çok farklı renk seçenekleri ile sunmaktayız. Ayrıca istendiği takdirde fiyonk ve masa üstü çiçeklerle de süsleyerek oldukça güzel bir görünüm oluşturuyoruz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Açılış hostesi, mankeni neler yapar görevleri nelerdir, ilk olarak giyim tarzları ile dikkat çekmektedir gelen konukları güler yüzleri ile karşılayarak hoş geldiniz ortamı sağmaktadır. Çalışmaları arasında servis ikram hostesi olarak ta yer alır açılış töreni sırasında kurdele kesimine yardım ederek gümüş tepsi ile sunumda yapmaktadırlar.  

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İÇİN SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLERİ DEĞERLİ MUŞTERİLERİMİZ İÇİN ÖRNEK OLARAK SUNDUK.

Karşılama Hostesi  – Tanıtım Fotomodeli

DJ + Ses Sistemi Kiralama – Trio Müzik Grubu

Fotoğraf ve Kameraman – Broşür Dağıtım Elemanı

Maskot ve Palyaço Hizmeti

Konuşma Kürsüsü – Telsiz Mikrofon Takımı

Lazer Gösterisi – Konfeti Show

Dansçı ve Show Grupları

Kokteyl Masası – İçecek Masası Kurulumu

Bay ve Bayan Garson Kiralama

Servis Hostesi – Mutfak Personeli

Animasyon Grupları –

Açılış Kokteyli – Catering Hizmetleri

Balon Süsleme ve Bayrak Dekorasyonu

Sunucu – Çiçek Süsleme

Karşılama Mankeni – Podyum Kurulumu

Çadır ve Isıtıcı Kiralama Hizmeti

Patenci Hostesi – Model Temini

Kameraman ve Fotoğrafçı Kiralama

Drone Çekimi – Kırmızı Halı Temini