Nikah Kokteyli

Rb Organizasyon Catering olarak sürekli olarak İstanbul gelinde birçok evlendirme dairesi ve kültür merkezi için sürekli olarak çalışmalar yaparak çeşitli hizmetler sunmaktayız. Mekanı boş olarak veren belediye yetkilerine yada bireysel müşterilerimiz için her şey dahil hizmet sunarak çözüm odaklı çalışmalar sunmaktayız. Hizmetlerimiz her zaman bize deneyim kazandır bizde Nikah Organizasyon Şirketleri arasında sürekli kendimizi yeniden tasarladık daha iyisini sunmaya başladık.

Rb Organizasyon Catering olarak sürekli olarak İstanbul gelinde birçok evlendirme dairesi ve kültür merkezi için sürekli olarak çalışmalar yaparak çeşitli hizmetler sunmaktayız. Mekanı boş olara veren belediye yetkilerine yada bireysel müşterilerimiz için her şey dahil hizmet sunarak çözüm odaklı çalışmalar sunmaktayız. Hizmetlerimiz her zaman bize deneyim kazandır bizde Nikah Organizasyon Şirketleri arasında sürekli kendimizi yeniden tasarladık daha iyisini sunmaya başladık.

Nikah Kokteyl

En çok sağladığımız çalışmalarımızın arasında nikah kokteyli, catering hizmetleri ile sunumlarımızı sağlıyoruz. Tek hedefimiz ise müşteri memnuniyeti olarak hizmet sağlamaktır. Bunun içinde gerekli olan her zaman seçeneklerin fazla olması ve bütçe konusunda yardımcı olmak gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden kaliteli olarak sunduğumuz kokteyl organizasyonları için ikramlık konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. İlk nikah kokteyl menüleri ve üç, dört diye devam ediyor zaten bizim görevimiz her zaman çözüm üretmektir.

Bunları gerçekleştirmek içinde yenilikçi olmak gerekir her zaman organizasyon şirketleri arasında çalışmalarımızı bu şekilde yürütmekteyiz. Bakış açısı çok önemlidir bir nikah kokteyli için daha iyisi nasıl sağlanır. Devam ederek sağlarken de gelecek konukların ayırt edilmeyerek herkesin ikramlıklar, içecek, yiyecek gibi sunumlardan alması gerekmektedir. Planlama doğru yapılırsa eğer kokteyl alanında sorun çıkmaz ve konuklar gelmeden önce her şey hazır bunun düşünerek zamanın iyi değerlendirmesi doğru olacaktır.  

Nikah Organizasyonları

Mekanların çoğu boş olduğu için ilk hazırlıklarımızdan olan bistro masa kurulumlarımızı değerli müşterilerimizin istediği gibi olmasına dikkat ediyoruz. Örneklemek gerekirse ilk olarak renk seçeneklerinden olan beyaz, mavi, siyah, gold, gümüş, krem gibi örtülerle istenildiği fiyonklarla dekor süslemeleri sağlamaktayız. Bununla birlikte bistro masa üstlerine canlı çiçek dekorları kullanılır birçok renkli harika bir birinden güzel çiçeklerle süsleriz. Devamını ise supla, şamdan, mini mumluklar ile kombin yaparız. Tabi ücretsiz olarak sunduğumuz dekor çiçek süsle de seçeneklerimizin arasında yer almaktadır.

Nikah Kokteyl İkramlıkları

Nikah kokteyl sunumları için masa üstlerine ise şekerlik, üçlü çerezlik, kürdanlık, porselen sunum tabakları ile sağlıyoruz. Çoğu zaman ise paket birin için yer alan sigara böreği, mini pizza, kanepe çeşitleri, kurabiye, tortelat, çikolatalı eklerle hazır hale getiririz. Ve konuklar geldiğinde istediği kadar masalardan kolayca alabilmektedir.  Özel ikram tepsileri ile de garson ve servis hostesi ekibimiz ara ara konukların arasında dolaşarak tepsi sunumlarımızı sağlayarak nikah akışı sırasında catering ikramlıkları için sunumlar sağlamaktadır.

,Nikah Kokteyl Organizasyonları

Servis Hostesi ekibimizi sunum konusunda görevlendirdiğimizde dağıtım yaparken sarı, gümüş  ve beyaz tepsilerle meyve çubukları, yaprak sarma, kanepeler, tuzlu tortelat, misket köfte, naggyt tavuk, patates kroket ve kuplarda tatlı servislerini sağlamaktadırlar. Ek olacakta kurulumu sağladığımız içecek masasından bay ve bayan garsonlarımız çay, kahve, meşrubat gibi içecekleri de tüm davetliler için ikramları sunmaktadır. Burada önemli olan ise görünüm açısında cam ve tasarımlı bardakları kullanmaktır.

Nikah İkramlıkları

Taze kokteyl içecekleri kadar kullanılacak olan ekipmanlarında şık olması çok önemlidir. Mesela demleme çay servisi sağlanırken demir kaşıklar, çay bardağı seti de cam olmalı ki gelen davetlilere verilirken kendilerini özel hissetmelilerdir. Hiçbir şey oldubitti değil de özel günde çok anlamlı bir gün olduğunu düşünerek davranılmalıdır. Özenle seçeriz biz catering organizasyuon firması olarak özenle fırınlarımızda taze olarak hazırlanır bir çok kokteyl ikramları asla raf ürünlerinizi tercih etmeyiz. Saati saatine hazırlanan pastane ürünleri zamanında teslim edilerek en başarılı ustaların el yapımı kurabiye ve tatlı çeşitleri hazırlanır.

Nikah Kokteyl Organizasyonları
Nikah Kokteyl Organizasyonları

Tabi planlamak açısından konukların kapıdan girdiğinde hoş bir karşılama hostesi, host da oldukça beğenilmektedir. Bunun için deneyimli çalışan catering, kokteyl, organizasyon ekiplerimiz oldukça fazladır. Davet için gelenleri yönlendirerek masası buyur edecek ve neler içeceğini soran personel olması nikah organizasyonları sırasında akış için oldukça fayda sağlamaktadır. Her bir detayı düşünüyoruz sizler içim en ufak hata olması için ekibimizle birlikte sürekli iş paylaşımları yaparak doğru kararlar almanızı sağlıyoruz.

Nikah Kokteyli nasıl olur

Giriş kısmanı dilerseniz trio müzik grubu kiralama seçeneklerimizle de sağlayabiliriz. Kemancı, akordion, yan flüt, çello, gitar gibi üçlü gruplarımız siz dans ederekte en sevdiğiniz şarkıların dinletisini sağlar. İster arka fon müzikler ister harika şarkılar söyleyerek önemli gününüze renk katacaktır. Bununla birlikte seçeneğimiz olan dj hizmeti, ses sistemi kiralama da sunabilir daha hareketli eğlenceler sunabiliriz.

Nikah Gelin Yolu Süsleme

 Müşteri temsilcimize ulaştığınızda sizlere kokteyl fiyatları ayrıca paketleri için sizlere bir çok seçenek sunabilir. İstediğiniz süsleme konsepti ise onun içinde çalışmalarımız mevcuttur. Mesela bir gelin yolu, beyaz halı, arka fon çiçek süsleme gibi tüm kiralama seçeneklerimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Nikah Masa Sandalye Kiralama

Rb Organizasyon Catering Kokteyl İkramları ve İçecek Servisi açısından kendine güven kurumsal bir şirkettir. Her zaman ileri düzeyde çalışmalar yaparak en başarılı çalışmaların sağlanması konusunu hedef edinmiştir. 22 yıldır sizler için sağladığımız hizmetlerde bizlere güvendiğiniz için teşekkürü birçok biliriz.

Nikah Kokteylleri