Fair Catering İstanbul
Fuar Catering İkramları

Deneyimli ekiplerimiz fuar organizasyonları için markanızı tanıtmak ve renk katmak için sizleri bekliyor. İstediğiniz sonuçları almak ve bir öncekinden daha çok başarı elde etmek için deneyimli bir fuar catering firması ile çalışmak gerekir. Bununla birlikte çalışan personellerde tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşması gerekmektedir.

Fuar Catering Hizmetleri
Fuar Catering

Görsel açıdan da eğer dikkat çeken servis personelleri, karşılama hostesi, tanıtım mankeni olursa daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Fuar günleri sizin yanınızda olacak stant konukları için özel kokteyl ikramları ve içecek servisi gibi her bir detayı sizler için düşünüyor ve biz tedarik ediyoruz.

Amacımız markanızı en başta tanıtmak ve onun içinde sizlere farklı çözümler sunmaktır. Seçeneklerimiz arasında trio müzik grubu, dansçı, model, ve show grupları gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Stand catering firması olarak ta sizin için farklı paketlerden oluşan alternatifli sunumlar sağlamaktayız. Bu konuda ayırdığınız bütçe bizim için çok önemli ve gelecek ziyaretçilerin sayısı gibi bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Fuar Catering İstanbul
Fuar Catering İkramları

Fuar ikramlıkları içinse Tüyap fuar merkezi yada Cnr fuar alanı aynı fiyatlarla sunulmaktadır. Her han gibi bir ücret farklı alınmadan standart olarak uygulamaktayız. Bu sadece bay ve bayan garson kiralama sayısına göre değişmektedir. Stant eğer büyük ve gelecek konuklar fuar organizasyonu için fazlaysa o zaman ücretlendirme farklı şekilde sunulmaktadır.

Stand Hostesi

İstanbul Fuar Kokteyli içinde sizlere sunabileceğimiz birçok seçeneğimiz bulunmakta mesela dj hizmeti, ses sistemi kiralama, konfeti gösterisi, lazer show gibi tabi bunları en çok talep edense çoğu zaman defile organizasyonları için sağlanmaktadır. Eğer defile için manken ve tanıtım modeli arıyorsanız bunun içinde beraber çalıştığımız bu konuda uzman ekiplerimizle sizin için bu hizmeti de sağlamaya hazırız. Bunların dışında led ekran kiralama, sahne kurulumu, bando ekibi gibi birçok profesyonel ekipler hizmetinizde olacaktır.

Fuar Kokteyli

Fuar alanında 2 yada 3 saatlik bir davet düşüyorsanız sizlere kokteyl organizasyonu, masa kiralama, catering sunum ekipmanları içinde yardımcı olabiliriz. İstediğiniz gün ve saatler içersinde stant alanına gelerek sizler için hazırlıklarımızı yapıyor ve konuklara yiyecek içecek hizmeti sunuyoruz.

Fuar Stand Hostesi

Kullandığımız fuar catering ikramları sizlerin isteğinize göre ara sıcaklı menüler yada soğuk ikramlıklar olarak ayarlanıyor kendi araçlarımızla bunları sağlıyoruz.

Fuar Hostes Garson Kiralama

Siz yeter ki bizimle aklınızdakileri paylaşın bizde bu doğrulta da sizler için planlamalar yaparak kokteyl firmaları arasında hizmetler sağlayalım.  Ayrıca gerektiğinde sizin için bistro masa kiralama, çay otomatı, buzdolabı, sunum masası kurulumu gibi tüm fuar ekipmanlarını sağlamaktayız.

Rb Organizasyon Catering Ekibi marka tanıtımları için Fuar Etkinlikleri için başarılı ekipler sağlamaktadır. Bununla birlikte çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. İstediğiniz zaman bizden hızlıca Catering Fiyatları için kolayca bilgi alabilirsiniz. Siz değerli muşterilerimize hem kaliteli hizmet hemde bütçe konusunda oldukça yardımcı olmaktayız. Win Eurasia Fuar Catering Firmaları arasında her şey dahil olarak sunduğumuz paketlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Bı hizmetlerimizi mobil olarak CNR EXPO ve LÜTFİ KIRDAR FUAR MERKEZİ için sürekli olarak sunmaktayız. Hightex Fuarı Coffee Break Catering Fotomodel Garson Kiralama gibi bir çok hizmetimiz için bilgiler sunmaya hazırız. İstanbul genelinde Organizasyon Catering Firmaları arasında teklif alırken bizden de sunum talep etmenizi rica ederiz.

Fiar Catering İstanbul

ITM – Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı Stand Hostesi, Temizlik Personeli, Barmen, Barista gibi hizmetlerimizi sizler için sunmaya 24 saat hazırız. İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ TÜYAP – YEŞİLKÖY İFM Fuar Merkezleri için her zaman destek olmaya çalışmalarımız hakkında bir çok bilgiyi paylaşmaya hazırız. WorldFood İstanbul Fuarı Pamuk Şeker Arabası, Kahve Güzeli, Popcorn Standı Kiralama ve Dağıtımı için müşteri temsilcimizden kolayca ve hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Fair Cocktail Catering

Beauty Eurasia Fuarı Broşür Dağıtım Hostesi, Promosyon Ürün Dağıtımları gibi gerekli olan tüm etkinlikler için bizden FUAR PERSONELİ KİRALAMA HİZMETİ talep edebilir çalışmalarımız hakkında sunumlar isteyebilirsiniz. KOMATEK FUAR ORGANİZASYON FİRMASI olarak Masa Sandalye Kiralama, Koltuk Takımı, Catering Malzemeleri, Patenli ve İkram Hostesleri için başarılı ekibimiz sizleri bekliyor.

Fuar Organizasyon Firmaları

Rb Organization Catering Team provides successful teams for Fair Events for brand promotions. However, we carry out our work meticulously. You can easily get information about Catering Prices from us whenever you want. We provide great assistance to our valued customers regarding both quality service and budget. You can easily benefit from the all-inclusive packages we offer among Win Eurasia Fair Catering Companies. We constantly offer these services on mobile for CNR EXPO and LÜTFİ KIRDAR FAIR CENTER. We are ready to provide information for many of our services such as Hightex Fair Coffee Break Catering, Photomodel Waiter Rental. When receiving offers from Organization Catering Companies throughout Istanbul, we kindly request you to request a presentation from us.

Fuar Catering Hostes

We are ready 24 hours a day to offer you our services such as ITM – International Textile Machinery Fair Stand Hostess, Cleaning Staff, Bartender, Barista. We are ready to share a lot of information about our efforts to always support İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ TÜYAP – YEŞİLKÖY IFM Fair Centers. You can easily and quickly get information from our customer representative about WorldFood Istanbul Fair Cotton Candy Trolley, Coffee Beauty, Popcorn Stand Rental and Distribution. You can request FAIR PERSONNEL HIRE SERVICE from us for all necessary events such as Beauty Eurasia Fair Brochure Distribution Hostess, Promotional Product Distribution, and request presentations about our work. As KOMATEK FAIR ORGANIZATION COMPANY, our successful team is waiting for you for Table Chair Rental, Sofa Set, Catering Materials, Roller Skates and Catering Hostesses.

Fuar Hostes Garson Kiralama