Açılış Karşılama Mankeni
Açılış Hostesi

Birçok kurumsal ve bireysel organizasyonlar için Karşılama Mankeni Hostes Hizmeti sağlamaktayız. Prezantabl çalışma ekibimiz katıldıkları etkinliklerde oldukça dikkat çekmekte ve müşterilerimiz açısından prestij sağlamaktadır. Giyim olarak standartlardan olan beyaz gömlek siyah etek, topuklu ayakkabı yerine istendiği takdire değişik şık giyim tarzları ile tanıtım ve etkinlikler için fark yaratmaktadır. Bu ister markanızın renklerinden oluşan bir elbise yada özel olarak hazırlattığımız markanızın logosu bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Bunun için çalışmalar yaparak size en uygun seçeneklerin görselleri sunmaya hazırız.   

Fuar Karşılama Hostesi

Dünyaca ünlü markaların fuar organizasyonları için hemen hemen ilk tercih ettikleri stand mankeni ve karşılama hostesi için hizmet almak oluşmuştur. Gerek elbiseleri gerek makyajları ve oldukça hoş görünüşleri ile fuar alanlarına renk katmaktadır. Yeni bir ürüne yada ünlü bir markanın tanıtımı açısından oldukça faydalı olmakta bunu sizinde mutlaka değerlendirmenizi rica etmekteyiz Fuar kokteyli yada defile organizasyonları için bir çok görevlerde bulunan ve davetliler için çalışma yapan ekibimiz size çevrenize karşı en iyi şekilde temsil edebilecek profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Fuar Catering Hostes Manken Temini

Genel olarak kurumsal etkinliklerde en çok tercih edilen fuar karşılama mankeni ve stand hostesi için hizmet çalışması sunmaktayız. Marka tanıtımları için ihtiyaç duyulan ve fuar alanlarında dikkat çekmesi için oldukça yararlı bir hizmet çeşididir. Çoğu zaman görev olarak ta yönlendirme, ürün ve markanın sunumları, yabancı dil konuşarak firma hakkında bilgiler sunması ile oldukça marka için başarılı sonuç olmasında fayda sağlamaktadır. Eğer hem karşılama hostesi hem de ikram servisi için ekip talep ederseniz bunun içinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliriz.

Kokteyl Organizasyonu

Şirket açılışları özellikle açılış kokteyli ve catering hizmeti için bizden bir çok çalışma isteyerek kendilerine hizmet sağlaması talep etmektedir. Öncelik olanakta konuklar yeni açılan mekana giriş yaparken açılış karşılama hostesi, manken gibi personeller konusunda bizden sunum isteyerek ekipler arasından tercih yapmak istemektedir. Rb Organizasyon Catering olarak istedikleri gün müsait olan çalışma ekiplerimizin görselleri sunarak kendilerine birçok sunumlar yaparız. Sadece açılış organizasyonu değil bayi toplantıları, konferans, seminer, kongre içine hostes, manken, tercüman gibi birçok hizmet sağlamaktayız.

Karşılama Mankeni Hostes Temini

Genel olarak kalabalık bir ortamda gerçekleşen düğün ve nikah organizasyonları için her zaman tercih edilen karşılama hostesleri olmuştur. Karışıklık yaşanmaması açısından davetlilerin masa düzenine ayak uydurması gerekir. Yönlendirme ve rezerve olan masaları konukların sağlanması için mutlaka organizasyon şirketleri arasından biriyle anlaşmak gerekmektedir. Bunun içinse bizim sağladığımız sürekli olarak düğün karşılama hostesi personelleridir. Size bu konuda yardımcı olabilecek ve işinde deneyimli ekibimizin bilgilerinden kolayca yararlanmanız çok kolaydır.

Açılış Organizasyon Firmaları
Karşılama Hostesi ve Manken Temini

Sizlere kokteyl organizasyonu içinde bir çok çalışma sağlıyoruz mesela garson kiralama, bistro masa temini, servis elemanı, catering menü ikramları gibi her şey için sadece bir telefon uzaklığındayız. Her zaman planlarımızı müşterilerimizin bir çok ihtiyacına karşılık verilmek için yapıyoruz. Bize kattığı deneyimin yıllarca çalışmalarımızı sizlerle paylaşarak bir önceki etkinlikten daha iyi olmasını planlıyoruz.  

Karşılama Hostesi

Sunduğumuz seçeneklerimiz arasında markanızı tanıtımı daha iyi yapabilmek açısından broşür dağıtım hostesi, patenli manken, stant fotomodel, karşılama için tercüman gibi seçeneklerimizde bulunmaktadır. Etkinlik alanlarına göre farklı hizmetler için ayrı ayrı personellerimiz bulunmaktadır. Mesela bir fuar organizasyonu için stand servis hostesi, barmen, mutfak personeli ve bay bayan garson ekipleri de sizlere sunabileceklerimiz arasındadır. Tabi bununla birlikte fuar catering hizmetleri açısından masa sunum ikramlıkları ve bunların dağıtımı sağlamak için ikram servis hostesleri gerekli olan tüm her şeyi bizden temin etmeniz için varız.

Karşılama Mankeni
Açılış Organizasyonu
Fuar Pamuk Şeker Popcorn Arabası Kiralama

FUAR KARŞILAMA HOSTESİ – STAND MANKENİ – TANITIM FOTOMODELİ gibi bir çok başarılı ekiplerimizle profesyonel olarak hizmet sunmaya hazırız. Ekibimiz fuar alanında ziyaretçi ve konuklarla doğru iletişimler kurarak markanızın tanıtımı konusunda oldukça faydalı olmaktadır. Tabi bununla sınırlı değil mesela Promosyon Ürün ve Broşür Dağıtımı da istediğiniz giyim seçenekleri ile logo yada markanızın görselleri olduğu elbiselerle Hostes ve Manken ekibimiz tarafından da profesyonel olarak sağlanmaktadır. Buradaki hedef ise tüm dikkatleri markanızın üzerine yoğunlaşarak Başaralı sonuçlar almanızı sağlamaktır.

Fuar Stand Hostesi

Tanıtımlarımızı genel olarak İSTANBUL YEŞİLKÖY CNR EXPO FUAR MERKEZİ CATERİNG FİRMALARI arasında sağlıyoruz. Her şey dahil olarak sunacağımız paketlerle her şeyi ayrı ayrı değil kolaylık tüm planlamaların olduğu ve sizi yormadan teklif almanız açısından bir çok paket oluşturduk. Paket içeriği olarak Fuar Servis Hostesi ve Garson Kiralama da olduğu bütçelere uygun stand büyükleri ve masalarının fazlalığına göre hazırladık. Bizi masaların kaç tane olacağı ve beklenen ziyaretçi sayısını belirtirseniz müşteri temsilcimiz bunu sizin için planlamasını yaparak doğru bir şekilde hizmet almanızı için çalışmalar yapmaya hazırdır. FUAR İKRAMLARI olarak hizmet çeşitlerimizde Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti alarak Stand Hostesleri tarafından dağıtılması da sağlanmaktadır. Burada dağıtılan ürünlere sizin logonuzu bastırarak Reklam Hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Fair Catering

Mesela Patlamış Mısır Kutularına sizin Şirket  Logo yada resminin baskısını yaptırarak harika bir tanıtım gerçekleştirebiliriz. Buna ek olarak Türk Kahve Dağıtım Standı ile Kahveci Güzeli Hosteslerine gelen konuklara közde kahve şeklinde de sunumlarımız bulunuyor İşinde uzman personellerimizi İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ TÜYAP FUAR MERKEZİ CATERİNG YİYECEK İÇECEK FİRMASI olarak sağlamaya devam ediyoruz. Tabi Pamuk Şeker Arabası Kiralama gibi seçeneklerinizde sizin seçimleriniz arasındadır. Bu tamamen sizin görüş ve önerilerinizden oluşturarak bizim yol göstericimiz olacaktır.

Fuar Servis Hostesi

Amacımız hem başarılı bir hizmet almanızı sağlarken doğru kararlarla deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktır. Bir çok Kurumsal müşterilerimiz Organizasyon Catering Firmaları arasında bizleri seçerek başarılı hizmetlerimizden faydalanmaktadır.  Her bir detay yerine tüm istediğiniz hizmeti tek bir firmadan almak isterseniz de sizlere sunacağımız Kokteyl Menü İkramları ve seçenekleri ile hepsi kapsayan bir FUAR CATERİNG HİZMETİ almanızı sağlayabiliriz. Bunu İFM – LÜTFİ KIRDAR KONGRE ve FUAR MERKEZİ KOKTEYL CATERİNG FİRMASI olarak sağlayamaya 24 saat hazırız.

Fuar Catering

We are ready to provide professional service with our successful teams such as FAIR WELCOME HOSTESS – STAND MODEL – PROMOTIONAL PHOTO MODEL. Our team is very useful in promoting your brand by establishing correct communication with visitors and guests in the fair area. Of course, it is not limited to this, for example, Promotional Product and Brochure Distribution is also provided professionally by our Hostess and Model team with the clothing options you want and dresses with your logo or brand images. The goal here is to ensure that you get successful results by focusing all attention on your brand.

Fair Hostess

We generally provide our promotions among İSTANBUL YEŞİLKÖY CNR EXPO FAIR CENTER CATERING COMPANIES. With the all-inclusive packages we offer, we have created many packages that include all the planning for convenience and to get offers without tiring you, rather than having everything separately. As part of the package, we have prepared Fair Service Hostess and Waiter Rentals according to the stand sizes and tables that suit the budgets. If you tell us how many tables there will be and the expected number of visitors, our customer representative is ready to plan this for you and work to ensure that you receive proper service. As FAIR CATERING, our service range includes Cotton Candy Trolley Rental Service and distribution by Stand Hostesses.

Fuar Catering

We provide Advertising Service by printing your logo on the products distributed here. For example, we can make a great promotion by printing your Company Logo or picture on Popcorn Boxes. In addition, we also offer roasted coffee to the guests who come to Kahveci Güzeli Hostesses at the Turkish Coffee Distribution Stand. We continue to provide our expert staff as ISTANBUL BEYLİKDÜZÜ TÜYAP FAIR CENTER CATERING FOOD AND BEVERAGE COMPANY.

Fuar Hostesi

Of course, options such as Cotton Candy Cart Rental are also among your choices. This will be our guide based entirely on your opinions and suggestions. Our aim is to share our experiences with you by making the right decisions while ensuring that you receive successful service. Many of our corporate customers benefit from our successful services by choosing us among their Organization Catering Companies. If you want to get all the service you want from a single company instead of every single detail, we can provide you with an all-encompassing FAIR CATERING SERVICE with the Cocktail Menu Treats and options we will offer you. As IFM – LÜTFİ KIRDAR CONGRESS AND FAIR CENTER COCKTAIL CATERING COMPANY, we are ready 24 hours a day.

Fuar Catering Hostes
Fuar Catering
Fuar Catering Firmaları
İstanbul Fair Catering