Açılış Karşılama Mankeni
Açılış Hostesi

Birçok kurumsal ve bireysel organizasyonlar için Karşılama Mankeni Hostes Hizmeti sağlamaktayız. Prezantabl çalışma ekibimiz katıldıkları etkinliklerde oldukça dikkat çekmekte ve müşterilerimiz açısından prestij sağlamaktadır. Giyim olarak standartlardan olan beyaz gömlek siyah etek, topuklu ayakkabı yerine istendiği takdire değişik şık giyim tarzları ile tanıtım ve etkinlikler için fark yaratmaktadır. Bu ister markanızın renklerinden oluşan bir elbise yada özel olarak hazırlattığımız markanızın logosu bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Bunun için çalışmalar yaparak size en uygun seçeneklerin görselleri sunmaya hazırız.   

Fuar Karşılama Hostesi

Dünyaca ünlü markaların fuar organizasyonları için hemen hemen ilk tercih ettikleri stand mankeni ve karşılama hostesi için hizmet almak oluşmuştur. Gerek elbiseleri gerek makyajları ve oldukça hoş görünüşleri ile fuar alanlarına renk katmaktadır. Yeni bir ürüne yada ünlü bir markanın tanıtımı açısından oldukça faydalı olmakta bunu sizinde mutlaka değerlendirmenizi rica etmekteyiz Fuar kokteyli yada defile organizasyonları için bir çok görevlerde bulunan ve davetliler için çalışma yapan ekibimiz size çevrenize karşı en iyi şekilde temsil edebilecek profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Fuar Catering Hostes Manken Temini

Genel olarak kurumsal etkinliklerde en çok tercih edilen fuar karşılama mankeni ve stand hostesi için hizmet çalışması sunmaktayız. Marka tanıtımları için ihtiyaç duyulan ve fuar alanlarında dikkat çekmesi için oldukça yararlı bir hizmet çeşididir. Çoğu zaman görev olarak ta yönlendirme, ürün ve markanın sunumları, yabancı dil konuşarak firma hakkında bilgiler sunması ile oldukça marka için başarılı sonuç olmasında fayda sağlamaktadır. Eğer hem karşılama hostesi hem de ikram servisi için ekip talep ederseniz bunun içinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliriz.

Kokteyl Organizasyonu

Şirket açılışları özellikle açılış kokteyli ve catering hizmeti için bizden bir çok çalışma isteyerek kendilerine hizmet sağlaması talep etmektedir. Öncelik olanakta konuklar yeni açılan mekana giriş yaparken açılış karşılama hostesi, manken gibi personeller konusunda bizden sunum isteyerek ekipler arasından tercih yapmak istemektedir. Rb Organizasyon Catering olarak istedikleri gün müsait olan çalışma ekiplerimizin görselleri sunarak kendilerine birçok sunumlar yaparız. Sadece açılış organizasyonu değil bayi toplantıları, konferans, seminer, kongre içine hostes, manken, tercüman gibi birçok hizmet sağlamaktayız.

Karşılama Mankeni Hostes Temini

Genel olarak kalabalık bir ortamda gerçekleşen düğün ve nikah organizasyonları için her zaman tercih edilen karşılama hostesleri olmuştur. Karışıklık yaşanmaması açısından davetlilerin masa düzenine ayak uydurması gerekir. Yönlendirme ve rezerve olan masaları konukların sağlanması için mutlaka organizasyon şirketleri arasından biriyle anlaşmak gerekmektedir. Bunun içinse bizim sağladığımız sürekli olarak düğün karşılama hostesi personelleridir. Size bu konuda yardımcı olabilecek ve işinde deneyimli ekibimizin bilgilerinden kolayca yararlanmanız çok kolaydır.

Açılış Organizasyon Firmaları
Karşılama Hostesi ve Manken Temini

Sizlere kokteyl organizasyonu içinde bir çok çalışma sağlıyoruz mesela garson kiralama, bistro masa temini, servis elemanı, catering menü ikramları gibi her şey için sadece bir telefon uzaklığındayız. Her zaman planlarımızı müşterilerimizin bir çok ihtiyacına karşılık verilmek için yapıyoruz. Bize kattığı deneyimin yıllarca çalışmalarımızı sizlerle paylaşarak bir önceki etkinlikten daha iyi olmasını planlıyoruz.  

Karşılama Hostesi

Sunduğumuz seçeneklerimiz arasında markanızı tanıtımı daha iyi yapabilmek açısından broşür dağıtım hostesi, patenli manken, stant fotomodel, karşılama için tercüman gibi seçeneklerimizde bulunmaktadır. Etkinlik alanlarına göre farklı hizmetler için ayrı ayrı personellerimiz bulunmaktadır. Mesela bir fuar organizasyonu için stand servis hostesi, barmen, mutfak personeli ve bay bayan garson ekipleri de sizlere sunabileceklerimiz arasındadır. Tabi bununla birlikte fuar catering hizmetleri açısından masa sunum ikramlıkları ve bunların dağıtımı sağlamak için ikram servis hostesleri gerekli olan tüm her şeyi bizden temin etmeniz için varız.

Karşılama Mankeni
Açılış Organizasyonu