Kurumsal Bayi Toplantısı
Kurumsal Catering Kokteyl Firmaları – Açılış Organizasyonu – Bistro Masa Kiralama

Deneyimli fuar catering şirketi olarak her zaman daha iyi çalışmalar sunmayı ve önemli etkinliklerin başında gelen marka ürün tanıtımları için size hizmet sunmaya hazırız. Bizim birçok çalışmalarımız bulunmakta en başında ise catering kokteyl gibi önemli hizmetlerimiz bulunuyor. Sunum kalitesinden önem verdiğimiz fuar ikramları günlük ve taze olarak kendi taşıma araçlarımızla fuar alanlarına ulaştırılmaktadır. Taşıma sırasında zaman kaybedilmediği için sunumlarımız da tap taze olarak konuklarla buluşturuluyor. Sunumları sağlamakta önemlidir bunun için stant catering hostesi, bayan servis personeli gibi ekibimizde bu tarz hizmetlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu alanda deneyimli stant ekiplerimiz sabahları fuar sunum ikramlarının hazırlanmasını, masalara kurabiye, sığara böreği, kaşarlı poğaça, mini pizza gibi ikramların porselen tabaklarda stant masalarının hazırlanmasını sağlamaktadır.

İstanbul Catering Kokteyl Firmaları – Düğün Kokteyli – Yiyecek İçecek Hizmetleri

Tabi en çok stant ziyaretçileri tarafından sabahları çay servisinin hazırlıklarını da stant hostesleri ve garsonları tarafından sağlanıyor. Kullandığımız çay markaları ise en kaliteli tanınmış olan ürünlerden sağlanıyor. Çay ikramları özel tasarımları çay bardakları ve özel kaşık setleri ile sunum açısından oldukça hoş bir şekilde verilmektedir. Türk kahvesi içinde özel fincan takımları ile lokum ve çikolatalarla servis edilerek minik su eşliğinde verilmektedir. Catering kokteyl firmaları arasında bizim amacımız sadece yiyecek içecek servisinin yanı sıra sunumlarında başarılı şekilde sunulmasını sağlamaktır. Çalışma ekibimiz fuar catering hostesleri istenildiği takdirde özel markanızın logosunu taşıyan farklı renkler de gömlek, önlük ve farklı giyim ile de servisleri gerçekleştirmektedir. Kısa sürekli günlük olarak bir çalışma isterseniz bunu sizin için fuar kokteyl organizasyonu da sağlayabilir gerekli olan bistro masaları ve servis masası kurulumlarını da sağlayabiliriz.  

Fuar Kokteyl Catering Hizmetleri – Stant Sunum İkramları – Bay Bayan Garson Kiralama

Kurumsal olarak sunduğumuz hizmetlerin arasında yer alan ve İstanbul genelinde açılış organizasyonu, catering hizmeti bir çok kez gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız çalışmalar da en çok tercih edilen ve bizden planlama konusunda yardım alınan ise kokteyl organizasyonu oldukça fazladır. Tabi catering kokteyl firmaları içinde deneyimli ekibimiz açılış alanında konukların gelmesi ile birlikte ilk olarak karşılaştığı karşılama hostesi, fotomodel ile hoş geldiniz diyerek mekana davet edilmektedirler. İkinci olarak ta misafirler geldikten sonra açılış catering hostesi çalışanlarımız tarafından kendilerine içecek servisi sunumları sağlanmaktadır. Ara ara ise ellerinde gümüş be özel tasarımlı tepsilerle açılış kokteyl sunum ikramlarının dağıtılması yapılmaktadır. Özel soslarla süslenerek ara sıcaklı harika menüler bir çok konuk tarafından oldukça beğenilmektedir. Özel tatlı servisi de seçeneklerimiz arasında sunuluyor mesela magnolia, muhallebi, sütlaç ve meyve soslu çikolata topları da ikram servisi olarak ekibimizin yardımı ile sağlanarak herkesin doyasıya tatlıların sunumları sağlamaktayız.

İstanbul Fuar Catering İkramları – Stant Mankeni – Sunum Servis Hostesi – Garson Temini

Açılış Organizasyonları için catering kokteyl hizmeti sağlamanın yanında istenildiği takdirde farklı çalışma ekibimizde sizler için sunulmaktadır. Eğlenceli trio müzik grubu, dj hizmeti, ses sistemi kiralama da sunduğumuz seçeneklerimiz arasında sizin için paketler halinde sunulmaktadır. Fiyatları öğrenmek ve balon süsleme dekorasyonu gibi bilgiler için müşteri temsilcimiz Rb Organizasyon Catering ekibi olarak her zaman sizlere bilgiler sunmaya hazırdır.  Sizler için hazırladığımız ürünlerin kalitesi konusunda bize güvenebilirsiniz biz özenle seçiyor özenle hazırlıyor ve bununla birlikte en güzel şekilde davetlilerinize sunuyoruz. Şirket ofis partileri yılbaşı etkinlikleri, doğum günü eğlenceleri ve kutlama organizasyonları içinde sizlere başarılı bir şekilde en güzel partileri sunabiliriz. Ekibimiz bu işler konusunda oldukça deneyimli farklı süsleme konseptleri nede sahiptir.

Fuar Hostesi

Mutlu yüzleri görmek çalışmalarımızda en büyük ilham kaynağımız olmuştur bu nedenden dolayı nikah kokteyli ve düğün organizasyonları bizin için en önem verdiğimiz hizmetlerden biridir. Bu ister bir bir tekne düğünü ister kır düğün organizasyonu olsun buradaki hedefimiz alışılmışısın dışında sunduğumuz hizmetlerle önemli anları unutulmaz kılmaktır. Belediye salonları için sağladığımız nikah organizasyonları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere bir çok kültür merkezlerinde gerçekleşmektedir. Sadece boş bir alan olarak verilen bu mekanlarda biz kendi kokteyl masalarımızın öncelikle kurulumları sağlıyoruz. Onunla birlikte nikah ikramlıkları bize verilen ayrı bir salonda hazırlıyor davetliler gelmeden önce her şeyi hazır ediyoruz. Masa örtüleri ise müşterimizin istediği konseptlerde süsleniyor üzerlerine ise canlı çiçek yada bizde bulunan hazır çiçek dekorları ile konseptler oluşturuluyor.

Catering Kokteyl Organizasyonu – Açılış İkramları – Karşılama Mankeni – İkram Servis Hostesleri

Dilerseniz masaların üstlerine rezerve isimleri yazılarak girişte düğün karşılama hostesi ekibimiz tarafından yönlendirme yapılarak kolayca herkesin istediğiniz şekilde masa düzeni de oluşturulmaktadır. Süsleme konsepti kullandığımız da ise gelin yolu süsleme, beyaz halı, büyük boy arka fon çiçek kiralama da seçeneklerimiz arasında sizin için sunuluyor. Çalışmak istediğiniz catering kokteyl firmaları arasında bir şirket ise size sunacağımız görsellere ve ikram menülerine göz atarak tercih yapabilirsiniz. Bizimde deneyimlerimiz bu konuda oldukça fazla sizinle paylaşabilir ve doğru planlamalar sağlayabiliriz.

Catering Kokteyl – İkram Menü Sunumları – Garson Kiralama – Servis Hostesi
Şirket Toplantısı

İstanbul Organizasyon Catering Firmaları içinde sağladığımız hizmet çeşitlerinin başında Fuar Kokteyli, Servis Hostesi, Fotomodel, Manken, Temizlik Personeli Kiralama gibi seçenekler yer alıyor. Bununla birlikte gerekli olan Barmen gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekip ve ekipmanlara sahibiz. Dilerseniz Kahveci Güzeli, Pamuk Şeker Arabası, Popcorn Patlamış Mısır Makinesi Kiralama ve Dağıtımı gibi hizmetler içinde bizden kolayca Organizasyon Fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Kurumsal Şirket Organizasyonları için sağladığımız Ofis Partileri, Happy Hours, Eğitim Seminerleri gibi tüm hizmetleri Catering Firması olarak sağlamaya devam ediyoruz.

Fuar Catering

Fuar Organizasyonu etkinlikleri sırasında Promosyon Ürün Broşür Dağıtım Hostesi ya da Elemanı içinde çalışmalarımız bulunuyor. Buna ek olarak Maskot, Palyaço, Kostümlü Personel desteği de sağlamaktayız. Çalışmalarımız arasında Balon Süsleme, Açılış Kokteyli gibi bir çok çalışmalar bulunuyor. Yiyecek içecek Hizmeti sağladığımız Film Galası, Sergi, Toplantı Organizasyonu gibi tüm etkinliklere sağlamaya hazırız.

İstanbul Fair Catering

Among the services we provide among Istanbul Organization Catering Companies, there are options such as Fair Cocktail, Service Hostess, Photo Model, Model, Cleaning Personnel Rental. However, we have the necessary team and equipment to meet all your needs, such as Bartender. If you wish, you can easily get information from us about Organization Prices for services such as Coffee Shop, Cotton Candy Trolley, Popcorn Machine Rental and Distribution.

İstanbul Catering Firmaları

As a Catering Company, we continue to provide all the services we provide for Corporate Organizations, such as Office Parties, Happy Hours, and Training Seminars. We work as Promotional Product Brochure Distribution Hostess or Staff during Fair Organization events. In addition, we also provide Mascot, Clown and Costumed Personnel support. Our works include many works such as Balloon Decoration and Opening Cocktail. We are ready to provide food and beverage services to all events such as Movie Premieres, Exhibitions and Meeting Organizations.

Fuar Popcorn Arabası Kiralama
Fair Hostess