Fuar Catering İstanbul – Kokteyl Sunum İkramlıkları – Hostes ve Garson Kiralama

En deneyimli ve sorunsuz hizmetler sunan İstanbul Fuar Catering Firmaları içinde sizlere 24 saat hizmet sağlayarak tüm çalışmalarımızın zamanında ve yerinde olmasını sağlamaktayız.  Garsonlu catering ve hostesi olarak sunduğumuz birçok hizmeti deneyimli personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. Sunumlarımız ise özenle seçtiğimiz bir birinden şık fuar ikramlıkları ve çeşitlerini sizlere sağlıyoruz. Amacımız profesyonel bir etkinliklerde Tam kıvamında sizlere şık sunumlu stand kokteyl menüleri için bizden kolayca bilgi alabilirsiniz müşteri temsilcimiz hemen size geri dönüş sağlayarak bilgi paylaşımlarında bulunmaya hazırdır.

Fuar İkramları – Stant Catering İkramlıkları – Hostes ve Manken Temini

Alışılmışın dışında İstanbul catering şirketi olarak ara sıcaklı et ürünleri de sağlıyoruz. Fuar alanında mobil mutfak kurarak pişirdiğimiz naggyt tavuk, misket köfte, soğan halkası, patates kızartması, kadınbudu, içli köfte, falafel vejeteryan köftesi, patates kroket ve kızarması gibi ürünleri mutfak personeli ve aşçı personellerimiz yardımı ile sıcak sıcak ziyaretçilere servisi yapılmaktadır. Sunum sırasında iki katlı gold tabaklarımız ve tek katlı sunum tabaklarımızla özel soslar hazırlanarak renkleri dekor kürdanlara batırılarak harika bir sunumluk olarak servisi sağlıyoruz.  

Stand Kokteyl İkramlıkları – Fuar Organizasyonu – Masa Sunum Yiyecek İçecekleri

Fuar alanında bir çok şeye ihtiyacınız olabilir ve zaman açısından bunları sağlamak sizin için sorun yaratabilir. Mesela bardak su, çay ve kahve servisi için otomat, buz dolabı, masa sandalye hepsi için ayrı ayrı uğraşmak planlamalar açısından sorun teşkil etmemesi için başarılı bir fuar catering şirketleri arasından anlaşmak gerekmektedir. İşte bu anlamda sizlerin stant alanında sorun yaşanmaması için biz sizin markanız ve firmanız adına tüm gerekli a dan z ye her şeyi karşılamaya hazırız.

Fuar Stand İkramları – Bistro Masa Kiralama – Hostes – Manken – Fotomodel Temini

Kendi araçlarımızla siz değerli müşterilerimiz için servis ekipmanlarınızı tüyap fuar merkezi için catering sağlayarak. Kendi ekip ve ekipmanlarımızda olan gerekli stand hostesi, garson hizmeti, fotomodel gibi her şeyi sağlıyoruz. Tabi bazen fuar alanında broşür, katalog promosyon ürünlerin dağıtımı sağlamak içinse patenli manken ve kostümlü maskot gibi ihtiyaçlar olabiliyor. Rb Organizasyon Catering olarak bu çalışmaları da sizin adınıza biz yapıyoruz.

Ara sıcakları pişirilmiş soslu ürünlerin masalara servis edilmesinde ise fuar hostesi, stant mankeni ekibimiz konuklara en güzel şekilde güler yüzleriyle ikramlıkları sağlamaktadır. Özellikle bir çok kez talep edilen cnr expo fuar merkezi catering hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. İstenildiği takdirde stant alanı için fuar kokteyli gibi çalışmalarımız da oluyor. Gelen talepler doğrultusunda belirlenen gün için hazırlıklarımızı yapıyor ve en taze ikramlıkları sağlıyoruz.

Kokteyl organizasyonu içinse bistro masa kiralama, garson temini, ses sistemi, müzik grubu, dj hizmeti de sağlamaktayız. En çok rağbet gören çalışmalarımız arasında defile organizasyonu yer alıyor bunun içinde fotomodel temini yaparak lazer gösterisi, led ekran kurulumu, konfetisi gösterisi ve fotoğrafçı – kameraman kiralama gibi seçeneklerimizi de sizinle paylaşıyoruz. 

Fuar Hostesi – Garson Kiralama – Fotomodel Temini – Catering Stant İkramlıkları

Bir çok ünlü markaları temsil ederken yada yeni bir ürün tanıtım lansmanı olurken bizden destek alan başta İstanbul olmak üzere sonrasında Türkiye genelinde başarılı işler yaparak çeşitli hizmetler sunmaktayız. Çoğu zaman ise lütfi kırdar kongre merkezi’ için fuar catering firmaları içinde sayısız çalışmalarımız oldu. Günden güne deneyimlerimize deneyim katarak bilgilerimizi çalıştığımız bir çok kurumsal şirketler için paylaşımlar yaptık. Eğer sizde bir fuar organizasyonu için başarı hedefleriniz varsa size uygun paketleri sunabilir fiyatları içinde gerekli sunumları video ve resimlerle sizler görsel anlamda sunum sağlayabiliriz. 

İstanbul Fuar Catering İstanbul – Kokteyl Organizasyonu – Stant İkramlıkları

Seçeneklerimiz arasında popcorn patlamış mısır dağıtımı, pamuk şeker arabası, affle ikramı, lokma, mulfin, kestaneci, süt mısır, Osmanlı şerbeti ve macunu gibi seçenekleri de sizlere fuar organizasyonları için her zaman sağlamaktayız.

Fuar Catering İkramları – Kokteyl Masası Sunumları – Garson ve Manken Temini
Fuar Catering – Kokteyl İkramlıkları – Ara Sıcaklı Stant Menü Sunumları
İstanbul Fuar Catering Firmaları – Stant Masa İkramlıkları – Garsonve Fotomodel Temini
Fuar Catering Hizmeti – Bistro Masa Kiralama – Stant Hostesi ve Fotomodel Temini