Fuar Catering Firmaları Neler Yapar

Başarılı sonuçlar almanın en kolay yolu fuar organizasyonları etkinlikleri sırasında katılımcı olmaktan geçiyor. Tabi doğru seçimler yaparak marka, ürün, tanıtımı açısından da oldukça faydalıdır. Deneyimi ekibimiz stand alanında sizler birçok hizmet sağlayarak çalışmalarınız sırasında içecek, yiyecek servisi yaparak yardımcı olmaktadır.  Uzun yılardır sağladığımız fuar catering firmaları içinde başarılı hizmetlerimizle her zaman yanınızda oluyoruz.

İlk çalışmalarımızdan ve önceliğimiz olan fuar catering ikramları için görsel açıdan sunumlarımız bizim için oldukça önemlidir. Özel olarak tasarımlarla sunduğumuz ikram malzemeleri kullandığınız masaların üstünde oldukça görünüş açısından çok güzel durmaktadır. Bizim bakış açımıza göre stand ikramları sağlanırken bu sunum ekipmanlarımızda görünüşleri güzel olması ve kullan at ürünler tercih edilmemesi gerekir. Ek olarak ta tabiî ki sunulan çerezlik, kürdanlık, peçetelik, şekerlik, iki katlı tabakların bir birine uyum sağlaması ve masa üstü kokteyl organizasyonu için oldukça gerekmektedir.

Fuar Catering Firmaları İstanbul

Tam fuar catering firması nasıl olur, nelere dikkat edilmeli diye soracak olursanız da bize görr bulundurduğu sunum ikram ekipmanları, personelleri, tedarik temini, doğru planlama olması gereken dört önemli husustur. Aslında hepsi temelinde bir bütündür tüm akışı doğru düşünmeli ve müşterinin isteklerine göre çözüm sunarak doğru karar vermesi açısından da yönlendirme kabiliyetinin güçlü olması gerekmektedir. Fuar alanında stand marka tanıtımları sırasında ekiplerinde önemli olduğunu bilmek başarılı sonuçlara daha rahat ulaşmayı sağlamaktadır.

Fuar Catering İkramları

Stand İkramlıkları, fuar catering den oluşan sunumlarımız dikkat çekici, kaliteli, şık tabak ve bardak setlerinden oluşmaktadır. Örnek olarak demleme çay servisi için tasarımlı bardak setleri kullanmayı tercih ediyoruz. Burada amaç gelen konukların kendilerini özel hissettirmek ve kaliteli bir hizmet olmasını sağlamaktır. Tabi bunun için Türk kahvesi ve nescafe çeşitleri içinde geçerli sunumlarda mutlaka tasarımlı fincan takımı setleri kullanılması gerekir. Sıcak içeceklerin kaliteli kadar sunumları da ona uygun özel malzemeler den olması gerekiyor. Otomatik çay otomatı, kahve makinesi, türk kahvesi cezvesi gibi ekipmanları da fuar organizasyonu başlarken bir gün öncesinde tedarik olarak kurulumunu da biz sağlamaktayız. Devamlı olarak tercih edilen ise necafe markasının sütlü köpüklü, gold, filtre kahve, vanilla latte, cappacino, sumatra, espresso, black roast gibi çeşitleri de oldukça tercih edilmekte ve seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

Fuar Hostesi

Stand uygulaması olarak size masa sandalye kiralama modelleri de sunabiliriz bununla ilgili görselleri size müşteri temsilcimiz sunarak tercih yapmanızı kolaylaştıracaktır. Fuar alanında oldukça etkili çözümler arasında katalog, promosyon ürünler, broşür dağıtımı yapılabilir patenli hostes, manken ekibimiz tarafından da bu konuda destek alabilirsiniz. Fuar alanında en gözde markaları özellikle stant fotomodel, görsel hostes konusunda destek alarak markaları ön plana çıkarmakta bunu da sıkılıkla tercih etmektedirler. Biz amaç olarak ilk kurulduğumuzdan bu yana devamlı olarak fuar caterng organizasyonu, kokteyl ikramları, personel temini gibi çalışmalarda her zaman sorunsuz etkinlik odaklı çalışmalar yapmaktayız. Show ve müzik grupları konusunda bir çok işinde uzman deneyimli çözüm ortaklarımız bulunuyor. Mesela harika bir trio müzik ekibi, dj, kemancı, yan flüt, çello, akordeon gibi çalışmalarımız da bulunmaktadır

Fuar Hostesi – Karşılama Mankeni

Görselliğe önem verdiğimiz için fuar hostesi, fotomodel temini sağlarken stand alanın renklendirecek ve dikkatleri markanızın üzerine çekebilecek deneyimli ekiplerimizden seçiyoruz. Ekiplerimizin çalışması ise günlük ve fuar boyunca ortalama 3 ile on gün arasında fuar organizasyon planlarına göre farklılık göstermektedir. Dilerseniz istediğiniz günler için uygunluk durumlarına göre stand hostesleri, fuar manken ekiplerimizle görüşerek bilgilerini sunabiliriz.  Bay ve bayan garson kiralama, tercüman, mutfak personeli, barmen, aşçı gibi seçeneklerde bir çok çalışma ekiplerimizle sunmaktayız.

Fuar Hostesi

Rb Organizasyon Catering ekibi olarak İstanbul Lütfi Kırdar – İFM – TÜYAP – Cnr Expo gibi tüm Fuar Organizasyonu için bir çok çalışmalar yapıyoruz. Amacımız marka ve ürün tanıtımları için daha iyi hedefler koyarak daha iyisini sunmaktır. Bunun için bu işe yıllarını vermiş deneyimli Fuar Personelleri ile çalışmaya oldukça dikkat ediyoruz. Hightex Fuarı Catering Firmaları arasında sizin için Kokteyl Fiyatları ve paketleri sunmaya hazırız. Bununla birlikte çalışmalarımız arasında Masa Sandalye Kiralama,

Fuar Catering Hostes

Stand Mankeni gibi bir çok hizmette bulunmaktadır. Talep ettiğinizde sizin için ITM – Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı Coffee Break Catering Hizmeti sağlamaya hazırız. Gerekli olan Garson Kiralama, Broşür Dağıtım Hostesi gibi hizmetlerde temin etmekteyiz İstanbul Organizasyon Firmaları arasında bizi her zaman arayabilir kolayca bir çok bilgiyi kolayca alabilirsiniz. Paper Eurasia Fuarı Kokteyl İkramları, Stand Servis Hostesi, Fotomodel Kiralama gibi bir çok hizmeti başarılı ekiplerimizle sağlamaya 24 saat hazırız. Bistro Masa Kiralama, Barmen, Barista, DJ Hizmeti gibi seçeneklerimizde oldukça fazla sunulmaktadır. Balon Süsleme, Palyaço Kiralama, Patenli Hostes, Tercüman gibi çalışma ekipleri ve sizlere faydalı olacağını düşündüğünüz hizmetler için bir telefon uzaklığındayız. Beauty Eurasia – Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Fotomodel – Manken – Hostes – Stand İkramları gibi tüm hizmetleri Organizasyon Catering Firmaları arasında başarılı şekilde sunmaya hazırız.

Fair Cocktail Catering

Win Eurasia Endüstri Fuarı Stand Yiyecek İçecekleri, Temizlik Personeli, Fuar İkram Hizmetleri gibi tüm detayları sizlere başarılı çalışmalarımızla sürekli olarak sağlamaya hazırız. As the Rb Organization Catering team, we do a lot of work for the entire Fair Organization such as Istanbul Lütfi Kırdar – IFM – TÜYAP – Cnr Ezpo. Our aim is to achieve better targets for brand and product promotions and to offer more. For this reason, we pay great attention to working with Fair Personnel who have devoted years to this work. Among the Hightex Fair Catering Companies, we are ready to offer Cocktail Prices and packaging for you. In addition, there are many services such as Table Chair Rental and Stand Model. We are ready to receive ITM – International Textile Machinery Fair Coffee Break Catering Service for you upon your request. We provide necessary services such as Waiter Rental and Brochure Distribution Hostess.

İstanbul Fair Catering

You can call us at any time among the Istanbul Organization Companies and get a lot of information easily. We are ready 24 hours a day with our successful teams for many services such as Paper Eurasia Fair Cocktail Treats, Stand Service Hostess, Photo Model Rental. We offer a wide range of options such as Bistro Table Rental, Bartender, Barista, DJ Service. We are just a phone call away for working teams such as balloon decorations, clown rental, roller-skating hostess, translator and a wide range of healthy services. We are ready to use all services such as Beauty Eurasia – Cosmetics, Beauty, Hairdresser Fair Photo Model – Model – Hostess – Stand Refreshments successfully among Organization Catering Companies. All details such as Win Eurasia Industry Fair Stand Food and Beverages, Cleaning Staff, Fair Catering Services are being provided to you successfully and we are always ready for learning.

Fair Catering
Fuar Catering

Fuar Hostesi