İstanbul genelinde birçok sunmuş olduğumuz kurumsal ve bireysel olarak Rb siz değerli müşterilerimize için kokteyl organizasyon firmaları arasında profesyonel olarak hizmetler sağlamaktayız. Genel anlamda herkes aldığı hizmeti kaliteli ister işte bu anlamda biz sunmuş olduğumuz çalışmaları sizler için titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bunu yapmak içinse işi profesyonel olarak bilmek ve bu işe yıllarını vermek gerekir biz Rb Organizasyon Catering olarak sürekli olarak sunduğumuz hizmetlerimizde birinci önceliğimiz kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sunmaktır.

Kokteyl Organizasyonu – Catering Sunum İkramları Yiyecek İçecek Hizmetleri

Taze ve günlük olarak size sağladığımız kokteyl organizasyonları için sunduğumuz menü seçeneklerinde ilk olarak soğuk ikramlıklar yer almaktadır. Müşterilerimiz özellikle ilk menümüzü çoğu zaman tercih etmektedir. Bu kokteyl menü seçeneklerinde kaşarlı poğaça, mini pizza, galete, kanepe çeşitleri, çikolatalı ekler,  tortelat, yaprak sarma, sigara böreği ve harika tatlardan oluşan kurabiye çeşitleri bulunmaktadır.

Fuar Catering – Stant Hostesi – Karşılama Hostesi – Fotomodel Temini
Kokteyl Organizasyon Firmaları – Şirket Toplantıları – Catering Hizmetleri

Menü seneğimiz özellikle fuar catering, seminer, açılış organizasyonu, konferans, bayi toplantısı, gibi birçok farklı etkinliklerde oldukça tercih edilmektedir.

Fuar Catering Firmaları – Kokteyl Organizasyonu – Stant Karşılama Hostesleri

Ara sıcaklı kokteyl menüsü ise misket köfte, naggyt tavuk, soğan halkası, patates kroket, patates kızartması gibi birçok seçenek yer alıyor. Özellikle şirket açılış kokteyli ve mağaza açılışları için birçok müşterimiz bu menümüzü beğenmekte ve sürekli olarak kendileri kokteyl catering ikramlıkları için hizmet almaktadırlar. Mobil olarak istenilen mekanda yada mutfak kurulum sağladığımız ve hazırlıklarımızı yaptığımız bu hizmet ile her şeyi biz sağlıyoruz. Mesela çay otomatı, kızartma makinesi, fırın gibi ekipmanları da biz getiriyoruz böylece hiçbir ekipmana ihtiyacınız olmadan kolayca konuklarınıza kokteyl organizasyonu için ikramlıkları biz sağlıyoruz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu – Çadır Kiralama – Bistro Masa Temini
Kokteyl Organizasyonları – Catering Firmaları – Kokteyl Masası İkramlıkları

Catering ikramları için hazırlık aşamasında ise mutfak personelimiz pişirme işlemini gerçekleştirirken açılış ve fuar hostesi personellerimiz ise dağıtımlarını sağlamaktadır. Sunumlarımız ürünlerin kalitesi kadar bizim için önem taşır bu yüzden kullandığımız porselen tabaklar ve beyaz yada gümüş tepsilerle ekibimiz dağıtımını da profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. İster bir mezuniyet töreni, doğum günü organizasyonu, ofis partisi,  yada lansman organizasyonu olsun hepsi için sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için biz hazırız.

Kurumsal Kokteyl Organizasyonları – İstanbul Catering Hizmetleri

İlk olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere sonrasında tüm Türkiye genelinde kokteyl organizasyon şirketi olarak birçok başarılı hizmetler sağlamaktayız. Önemli konuklarınız için özel olarak hazırlanan magnolia çeşitleri, muz rulosu, soslu köfte çeşitleri gibi en harika catering ikramlıkları içinde sizlere harika sunumlar sağlayarak herkesin ağızlarını tatlandırıyoruz.

Kokteyl Organizasyon İkramları – Ara Sıcaklı ve Soğuk Yiyecek İçecek Hizmetleri

Muhteşem sunumlarımızı fuar ikramlıkları, temel atma töreni, şirket yeni yıl partileri, gemi indirme organizasyonu gibi alanda tercih edilerek özel günlerde bizden talep edilmektedir. Kurumsal olarak çözüm ortağınız olabiliriz sizleri en iyi şekilde temsil ederek markanızı tüm dünya genelinden gelen ziyaretçilere profesyonel tanıtabilir ve fuar catering firmaları içinde size birçok hizmet sağlayabiliriz. Bunun içinse fuar mankeni, stant hostesleri, tercüman, fotomodel gibi ekiplerden oluşan çalışanlarımızla her zaman yanınızda olacağız.

Nikah Kokteyli – Düğün Organizasyonu – Gelin Damat için Tak Kiralama Hizmeti

Sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın en başında yer alan nikah kokteyli bizi en çok tercih eden müşterilerimizden talepler gelerek sunmaya devam ediyoruz. Başarılı hizmetler verdiğimiz belediye nikah salonları, evlendirme daireleri, kır alanları, tekne organizasyonu gibi tüm etkinlik alanları için kokteyl organizasyon firması olarak sayısız tecrübemizle hizmet çalışmaları yaptık. Ekipmanlarımız arasında özel olarak tasarımlı ürünlerden olan nikah masası, gelin yolu çiçekleri, arka fon süsleme konsepti, beyaz halı gibi kiralama ekipmanlarımızda sizleri bekliyor.

Kokteyl İkramlıkları – İstanbul Catering Firmaları – Bistro Masa Sunumları

Nikah ikramlıkları içinse menü seçeneklerimiz mevcut her bütçeye uygun soğuk ve sıcak yiyecek içeceklerden oluşan paketlerimizde bilgi almanız çok kolaydır. Müşteri temsilcimiz size bu anlamda kolayca tercih yapmanız için görsel resim ve videolar gönderebilir. Paketlerimiz düğün organizasyonu içinde kullanılabilir burada masa sandalye kiralama modellerimiz oldukça geniştir. Bu modeller gümüş, gold, beyaz, krem gibi bir çok seçenekten oluşmaktadır. Düğün kokteyli içinde farklı renklerden oluşan masa örtülerimizle istediğiniz renklerden oluşan bir kokteyl organizasyonu için konsepti oluşturabiliriz.

Düğün Kokteyli
Düğün Kokteyli – Bahçede Nikah Organizasyonu – İstanbul Catering Firmaları
Düğün Organizasyonu – Kır Düğünü Süsleme – Masa Sandalye Kiralama
Kokteyl Organizasyonu İstanbul – Bahçede Düğün Organizasyonu
Açılış Organizasyonu – İstanbul Kokteyl Firmaları – Catering Hizmeti
İstanbul Kokteyl Organizasyon Firmaları – Bistro Masa Sunumları – Ara Sıcak Menüler
Şirket Kokteyl Organizasyonu – İstanbul Catering Firmaları – Yiyecek İçecek İkramlıkları

İstanbul Organizasyon Catering Firmaları içinde Kurumsal olarak bir Bay çok hizmet sağlamaktayız. Amacımız daha iyi etkinlikler için profesyonel çalışmalar sunmaktır. Bunu da bu işte uzman ve sürekli olarak kendini geliştiren ekiplerle sağlıyoruz. Öncelikle Fuar Catering Hizmetleri için çok güzel paketler hazırladık. Paket içeriğinde ise Stand Hostesi, Temizlik Personeli, Bay ve Bayan Garson Kiralama Hizmeti de bulunuyor. Fuar Hostesi seçeneklerimiz arasında bir çok dil bilgisi olan Tercüman olarak ta görev alan ekipler bulunmaktadır.

Fuar Stand Hostesi

Bunun bilgisini bizden istediğiniz bilgileri paylaşarak hizmeti almanız çok kolaydır. Bununla birlikte Karşılama Hostesi, Fotomodel, Tanıtım Mankeni gibi bir çok başarılı ekipleri sizin için sağlayabiliriz. Deneyimli ekibimiz İFM – LÜTFİ KIRDAR – CNR EXPO – TÜYAP FUAR MERKEZİ İKRAM HOSTESİ ve CATERİNG HİZMETİ de sürekli olarak hizmet sağlamaya devam ediyor. Sunduğumuz Coffee Break ve Kokteyl Organizasyonu içinde bizden teklif almak isterseniz müşteri temsilcimizle görüşmeniz yeterli olacaktır. En hızlı şekilde doğru planlamalar yaparak en uygun hizmet bilgisi bizim tarafımızdan sağlanacaktır.

Şirket Toplantısı

Bu sunmuş olduğumuz ekip ve ekipmanları Konferans, Lansman, Açılış, Bayi Toplantısı, Seminer, Panel gibi etkinlikler içim Catering İkramları ve Organizasyon Hizmeti sağlıyoruz. Bazen konukların oturma düzeni oluşturulması için bir çok müşterimiz Koltuk Takımı ve Masa Sandalye Kiralama Hizmeti içinde bizden destek talep etmektedir. Hizmet seçenekleri olarak Fotoğrafçı, Led Ekran, Ses Sistemi, Müzik Grubu, DJ, Bistro Masa Kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Fuar alanında en etkili Reklam ve Tanıtım olarak bilinen Broşür, Promosyon Ürün, Dağıtım Elemanı – Patenli Hostes, Kostümlü Personel ve Maskot ekibimiz tarafından talep ettiğiniz zaman sağlanmaktadır.

Fuar Hostesi

We provide many corporate services within Istanbul Organization Catering Companies. Our aim is to provide professional work for better events. We can do this together with teams that are experts in this field and constantly improve themselves. First of all, very nice packages were prepared for Fair Catering Services. The package also includes Stand Hostess, Cleaning Staff, Male and Female Waiter Rental Service. Among our Fair Hostess options, there are teams working as Translators with multilingual knowledge. Make the service very easy by sharing your information. In addition, we can provide you with very successful teams such as Welcoming Hostess, Photo Model, Promotion Model.

Fair Catering İstanbul

Our experienced team, IFM – LÜTFİ KIRDAR – CNR EXPO – TÜYAP FAIR CENTER CATERING HOSTESS and CATERING SERVICE continues to provide continuous service. If you would like to get an offer from us for the Coffee Break and Cocktail Organization we offer, simply contact our customer representative. Correct planning is made as quickly as possible and appropriate service information is recorded by us.

İstanbul Catering Firmaları

Catering Refreshments and Organization Services are not provided for the teams and activities we offer, such as Conferences, Launches, Openings, Dealer Meetings, Seminars and Panels. Sometimes, many of our customers request support from us for Sofa Set and Table Chair Rental Service for seating arrangements. As service options, there are Photographer, LED Screen, Sound System, Music Band, DJ, Bistro Table Rental options. Known as the most effective Advertising and Promotion in the fair area, Brochures, Promotional Products, Distribution Staff – Roller Skating Hostess, Costumed Personnel and Mascot are provided by our team according to demand time.

İstanbul Organizasyon Catering Firmaları