Çok uzun yıllardır verdiğimiz en başarılı hizmetleri ve sunduğumuz Kokteyl İkramları konusunda özellikle bol çeşitlerle ile fark yaratıyoruz. İstanbul genelinde birçok bireysel ve kurumsal organizasyonlar gerçekleştirerek her zaman müşterilerimize yardımcı olmaktayız. İlk hedefimiz ise kokteyl organizasyonu, catering hizmeti konusunda alışılmışın dışında daha iyi sunumlar sunarak en güzeli sağlamaktır.  

Fuar Kokteyl İkramlıkları – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodeli

Fuar organizasyonları sırasında hedefiniz markanızın tanıtımı konusunda bir öncekine göre daha yüksek başarı ise bunu sağlamak için size işinde oldukça başarılı stant personelleri sunarak doğru adımlar atarak ilerlemenizi sağlamaktayız. Fuar alanında her saatin çok değerli olduğunun bilinceyiz zaman kaybetmeden ziyaretçilerine en iyi şekilde tanıtımızı sağlayabilecek stant mankeni, karşılama hostesi gibi deneyimli ekipleri size sunuyoruz. Sunduğumuz paketlerde ise her şey dahil olarak verilen tekliflerimizde fuar catering hizmetleri de yer almaktadır. Bu sunumlarımızın içinde temizlik personeli, barmen, mutfak elemanı, garson kiralama gibi seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Kokteyl Organizasyonu – Catering Menü Sunumları – Yiyecek İçecek Hizmetleri

Aperatif olarak sunduğumuz stant kokteyl ikramları içersinde bir çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bazıları soğuk ikramlıklar diye bilinmekte içerisinde kalem böreği, kaşarlı simit, mini pizza, havuçlu kek, kanepe çeşitleri, tortelatlar, galete, ekler ve kurabiye gibi birçok çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Fuar ikramları olarak sabah kahvaltısında gelen konuklar için özel tost servisi sunuyoruz sucuklu, kaşarlı, pastırmalı bu tamamen kendi isteğine göre yapılmakta yanında ise çeri domatesi, misket peynir, zeytin gibi sunumlar ile servis edilmektedir. Servisi ise fuar ikram hostesleri tarafından sağlanmakta mutfak personellerimiz tarafından hazırlanması sağlanmaktadır. Markanız için faydalı olacağını düşünüyorsanız fuar mankeni, tanıtım fotomodeli içinde bizden teklif alabilirsiniz.

Fuar Hostesi – Garson Kiralama – Stant Kokteyl İkramları

Bayi toplantıları, seminer, konferans gibi bir çok önemli etkinlikler için coffee break hizmeti, catering kokteyl ikramları gibi bir çok çalışmamızı sizler için sunuyoruz. Molaların yada girişte ayakta düzen olarak kurduğumuz bistro masa ile servis hizmeti sağlıyoruz. İçecek masası ile çay ve kahve servisi, meşrubat dağıtımı gibi birçok içeceklerin dağıtımı sağlıyoruz. Çalışlarımızın önceliği herkesin sunmuş olduğumuz catering kokteyl ikramlıkları sunarken almasıdır. Yiyecek ve içecek servisi sağladığımız mezuniyet töreni, doğum günü kutlamaları, şirket ofis partileri, yeni yıl eğlenceleri gibi her etkinliklere sağladığımızı bilmenizi isteriz.

Açılış Karşılama Mankeni Hostes Temini – Kokteyl Organizasyonu – Catering İkramlıkları

Özel konuklarınız heyecanla davet edildiği ve önemli bir gün belirlendiği bir etkinliktir açılış organizasyonu bu önemli günde yalnız değil tüm ekibimiz sizlerin yanına olarak çok iyi bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Öncelikle İstanbul catering kokteyl firmaları arasında işimizi çok önem veriyor her bir adım için titizlikle davranıyoruz. İlk çalışmalarımız arasında ise açılış hostesi, tanıtım fotomodeli, kokteyl organizasyonları gibi bir çok seçenekli çalışmalarımız var. Açılış ikramlıkları için siz değerli müşterilerimiz için özel fırınlarda hazırlattırdığımız günlük olarak size sunduğumuz yiyecekleri sağlamaktayız. Özel tepsiler, özel çay bardak setleri, fincan takımları, kokteyl bardakları, porselen çerezliklerle servis edilerek kokteyl masası sunum ikramları sağlanmaktadır.

Açılış Organizasyonu – Balon Süsleme – Bistro Masa Kiralama – Kokteyl İkramlıkları

Boş alanları sizin mutlu olmanız için en güzel duyguları yaşadığınız nikah kokteyli ve düğün organizasyonu sağlarken harika bir mekan haline getirme konusunda oldukça başarılıyız. Belediye kültür merkezleri tarafından çoğu zaman boş bir salon verilen ve son nikah olarak saatler arsında bir çok çalışmamız var. Zaman çok değerli olduğu için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde birkaç saat içerisinde sizin için nikah kokteyl masalarının hazırlanması ve yaşlılar içinse masa sandalye kiralama gibi hizmeti kendi tarafımızdan sunulmaktadır. Düğün kokteyli içinse bir bahçe, villa, sosyal tesis, kır alanı, havuz başı olsun özel tasarımlı şık düğün konsepti ürünlerimizle sizin için hazırlıyoruz. Kullandığımız çiçek gelin yollar, beyaz halı, büyük boy şamdanlar, nikah kürsüsü ve gelin damat masası gibi özel tasarımlı modellerimizle sizin için en güzel düğünleri gerçekleştiriyoruz. Kurulum yaptığımız tekne düğünü, bahçede düğün süsleme gibi hizmetleri kokteyl organizasyon firmaları içinde sizler için her zaman gerçekleştirebiliriz.

Açılış Organizasyonu – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodeli – Kokteyl Catering İkramı
Kokteyl İkramları
Catering Organizasyon – İstanbul Kokteyl Firmaları – Bistro Masa Sunum İkramları
Doğum Günü Kokteyl İkramları – İstanbul Catering Firmaları – İkram Hostes Temini
Düğün Organizasyonu – Nikah Kokteyl İkramları – Süsleme Konsept Hizmeti
Düğün Kokteyli – Tekne Düğünü – Havuz başı Nikah Organizasyonu