Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize Kokteyl Organizasyonu için İstanbul genelinde birçok hizmet çeşitleri sağlamaktayız. Çalışmamalarımızı özenle yapıyor doğru planlamalar ile doğru seçimler yapılması için görsel örnekleri ve daha önceki çalışmalarımızdan kazandığımız fikirleri kendileri ile görüşüyoruz. Bu doğrultuda hizmet alındığı zaman hiçbir sorun çıkmadan müşterimizin en önemli gününde yanında olarak kendilerine destek oluyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Servis Hostesi Garson Kiralama
Kokteyl Organizasyonu İstanbul

Anlaşma sağlandığında ise kokteyl organizasyon mekanına saatler önce giderek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Taşıma ve nakliye gibi tüm detayları da kendi araçlarımızla sağlayarak müşterilerimize hiçbir problem yaratmıyoruz. Hazırlıklarımızı ise işinde deneyimli ve çalışmayı seven ekiplerimiz yürütüyor. Mekanın hazırlanmasında öncelikle bistro masa kiralama talep ettiğinizde onun kurulması sağlanır. Sonrasında ise kokteyl ikramlıkları sunum tabakları, çerezlikler, sunum tepsileri ile konuklar gelmeden yiyecek ve içecekler hazır olmuş olur. Kolay ulaşımı olacak meşrubat ve çay servisi içinde ikram masası hazırlanmaktadır. Servis kısmını da hostes ve bay bayan garson ekimiz sağlamaktadır. Tabi birde talep edilen çadır kiralama, ısıtıcı, balon süslemesi, ses sistemi temini gibi ek olarak istenen ekipmanların hazırlıkları içinde çalışmalar sağlamaktayız. ,

Kokteyl Organizasyonu

Çalışmalarımızı kurumsal ve bireysel olarak sürekli kendileri için çalışmalar yaptığımız kokteyl organizasyonları için oldukça beğenilmektedir. Bunun nedeni ise sunum ekipmanlarımıza oldukça dikkat etmemizden geçiyor. Mesela birçok organizasyon firmaları kullan at bardaklar ve tabaklar kullanırken biz onu tercih etmiyoruz. Biraz meşakkatli ama cam çay seti ve meşrubat kokteyl tarzı bardaklar seçiyoruz. Konuklarda bu seçimizden dolayı oldukça mutlu oluyor. Tabi nikah kokteyli, fuar catering, açılış organizasyonu olsun bizim için hepsi çok önemli ve onun içinde hassasiyetle davranmak gerektiğini düşünüyoruz. Bistro masa sunumlarını da porselen tabaklar üçlü özel çerezliklerle sağlayarak gayet iyi bir sunumlar hazırlıyoruz.

Kokteyl Organizasyon Firması
Fuar Kokteyl Organizasyonu

Alışılmış eğlenceleri etkinlikler yerine Türkiye genelinde açılış kokteyli, catering hizmetleri daha çok talep edilmeye başladı. Bayi toplantıları, yönetici konuşmaları ve fikir alış verişleri yapıldığı bu ortam oldukça kurumsa şirketin artık birinci tercihi olarak gerçekleşiyor. Etkinlikte hemen hemen her zaman gerekli olan açılış hostesi ihtiyaç duyulmaktadır. Görevleri arasında gelen konukları yönlendirme ve hoş geldiniz diyerek ürünlerin tanıtımı içinde bilgi paylaşımlarında bulunuyor.

İstanbul Kokteyl İkramlıkları
Kokteyl Organizasyonu

Görsel açıdan daha tarz giyimleri ile oldukça ortamı renklendiren açılış mankeni, fotomodel temini de sağladığımız zaman bu tarz karşılama ve yönlendirme konusunda hizmet sağlamaktadır. Sağladığımız çalışmalarımızda paketler halinde sunmuş olduğumuz kokteyl organizasyonu fiyatları içinde müşteri temsilcimizden bilgi almanız kolaydır. Hemen size görü donuş sağlanarak açılış ikramları konusunda bir çok bilgileri paylaşmaktadır. Tabi bunu kurumsal şirket partileri, temel atma töreni, yeni yıl eğlenceleri, happy hours, şirket motivasyon etkinlikleri, ofis açılışları içinde hizmetimizden faydalanmanız çok kolaydır.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Önem verdiğimiz ve çalışmalarımızda önceliklerimizden olan nikah kokteyl organizasyonu için sizlere ekonomik bütçeler ve kusursuz hizmetleri sunmaktayız. Boş bir alan olsa da bunu düşünmenize artık gerek yok. Sizin ve aileniz adına biz gerekli tüm her şeyi hazırlamaya ve sonrasında ise özel davet için ikram edilmesine kadar biz sağlamaktayız. Çeşit olarak oldukça geniş bir sunuma sahip olan nikah kokteyl ikramları ise tamamen sizin seçimlerinize kalmıştır. İster düşük bütçeli bir nikah organizasyonu ister harika catering menü ikramlıkları sağladığımız bir kokteyl hizmeti hepsi için sizlere çözüm üreterek hizmet sağmaya hazırız.

Açılış Organizasyonu İstanbul

 Ortamın renkli dekorlarla olduğu ve yüksek müziklerin çalındığı herkesin dans ederek eğlendiği bir doğum günü organizasyonu için her zaman tecrübelerimizle sizlerin hizmetinde olacağız. Sayısız müşterilerimiz için İstanbul Kokteyl Organizasyon Şirketleri arasında kusursuz çalışmalar sağladık. Bunlar ise çocuk partisi, şirket kutlamaları, yetişkin davet eğlenceleri gibi etkinlik çeşitlerindedir. Sadece çalışmalarımız bununla sınırlı değil nişan töreni, söz merasimi, evde doğum günü partisi içinde sizlere kokteyl catering, yiyecek içecekleri temin etmekteyiz.

Kokteyl Organizasyonu

Hayalleriniz ve mutluğunuz için 24 saat çalışan ekibimiz düğün kokteyl organizasyonu içinde elinden gelenin fazlasını yaparak size kusursuz, sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Hizmetlerimizin başında masa sandalye kiralama ve düğün süsleme konseptleri gelmektedir.

Kokteyl Organizasyonu – Açılış Mankeni
Nikah Kokteyl Organizasyonu

Herkesin oturabileceği bir ortam dileyen kişilerin ayakta durabileceği kokteyl masası kurulumları ile tüm davetlilerin mutlu olmasını sağlamaktayız. Tercih açısından en çok talep gören düğün malzemelerimizin başında gelen ise gelin damat masası, arka fon çiçek takı süslemesi, beyaz ve resimli halı yer alıyor. Tekne düğünü, kır düğün organizasyonu, villa bahçesinde düğünler içinde sürekli olarak bunu yaz ve kış aylarında hava durumuna göre sağlamaktayız. Eğer kültür merkezi yada bir belediye salonu için bir düğün kokteylleri için hizmet istiyorsanız bunlar içinde bir çok çalışmamız bulunmaktadır.

İstanbul Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonları
Kokteyl Catering İkramları
Kokteyl İkramlıkları
Kokteyl Organizasyonu Açılış Hostesi