Genel

Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilmeli Faydalı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Erkek çocukların buluğ çağına girmeden sünnet edilmeleri İslam ülkeleri için bir şarttır. Anadolu’da sünnet için oğlunuzun ilk mürüvveti denir. sünnet çocuğunun ailesi bütçeye göre çeşitli kutlamalar yaparlar. Tabii ki bu kutlamalar bu güne değin bir çok aşamadan geçmiştir. Tek değişiklik göstermeyen sünnet kıyafetleri olan başa geçirilen süslü beyaz fes ve elbise üzerine yerleştirilmiş ‘MAŞALLAH’ yazılı şerittir.’Oldu da bitti maşallah nazar değmez inşallah’ sözleri, çalgılar sünnet esnasında çocuğun ilgisini dağıtmak için yapılan gürültüler eşliğinde sünnet gerçekleşir. İşte buna benzer birçok örf ve adet günümüzde daha modern ve farklı boyutlar almıştır.

Örneğin artık sünnetçiler yerine hijyen açısından hastanelerde yapılır sünnet. Fayton yada at ile gezdirilirken günümüzde süslenmiş bir araba ile gezdirilir sünnet çocuğu… Günümüze gelen bir tek cümle vardır bizlere o eski sünnet heyecanını yaşatan ‘OLDU DA BİTTİ MAŞALLAH’ tır o da. Sizlerin bu heyecanına daha güzel bir heyecan daha katmak için yeniçeri askerleriyle sünnet çocuğunun taşınacağı sünnet tahtını, Sünnet Organizasyonu tekrar huzurunuza getiriyoruz..

*1 adet sünnet çocuğunun yeniçeriler üzerinde taşınarak mekana getirileceği sünnet tahtı.

*sünnet tahtının tüller, balonlar ya da cibinlik ile süslenmesi

*sünnet çocuğu için özel hazırlanmış baskılı balonlar, nazar boncuklu balonlar yada tercih edeceğiniz balonlar ile mekanın süslenmesi.

*Sünnet için masa ve sandalyeler için beyaz parlak saten kumaş üzerine mavi fiyonklar ile konuklar için masa ve sandalye süslemesi

*dans pisti için volkanlar ve konsepte uygun konfetiler ve birçok sizleri bekliyor.

Türkiye genelinde bir çok ailenin Sünnet düğününü gerçekleştiren Rb Organizasyon her alanı muhteşem bir şölen yerine çeviriyor. Nasıl mı ? getirdiğimiz sandalyeler süsleyerek, mekanı balonlarla sararak, masaları göz alıcı şamdanlar ve çiçeklerle hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizlerin hizmetini sunuyor. Sünnet düğününde yapılması gerekenleri sizler için planlıyor ve uygulaması yapıyoruz. Neden siz en özel günlerinizden olan çocuğunuzun sünnetinde organizasyon detayları ile uğraşsanız ki bırakın sizin yerinize sünnet düğünü müzikleri, masa sandalye kurulumu ve süslenmesi, yiyecek ve içecek ikramları, müzik gruplarına kadar her şeyi biz gerçekleştirelim.

Bunların yanında Sünnet Çocuğu Tahtı ( Sünnet Koltuğu ) ve yeni çeri askerleri ile konukların arasına getirilen çocuğunuz padişahlar gibi karşılansın. Farklı Sünnet Organizasyon Paketleri ve Örnekleri için ofisimize Sünnet Organizasyon Firmaları gelip tüm ürünleri görme imkânlar arasında yer almaktadır. Sünnet Tahtı değil pamuk şeker arabası, popcorn makinesi, masa süslemeleri gibi birçok ürün çeşitlerini de görerek inceleyebilirsiniz. Dilerseniz barka vizyon gösterisi için perde ve cihazını da bizden temin edebilirsiniz. Biz hiç ayırt etmeden Fiyat farkı koymadan İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası na aynı ücretlerden hizmetler vermekteyiz. Hala bazı konularda Sünnet Düğünü Nasıl Olur gibi bir çok bilgiler konusunda bilgi almak istiyorsanız 0212 213 45 00 arayarak müşteri temsilcimizden tüm aklınızdan geçen konular hakkında bilgi almanız mümkündür. Bizimle Sünnet Düğünü Organizasyonu için irtibat kurmak istiyorsanız mail yoluyla internetten de fiyat alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize aklınızdan geçenleri ve hizmet almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi vermek. Sonrasında biz sünnet için teklifler hazırlayabilir ve farklı paketler oluşturabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir