Harika sunumlar sağladığımız Nikah Kokteyli İstanbul genelinde sizin içinde bir çok çalışma sağlayabiliriz. En mutlu olduğunuz ve hayallini merakla beklediğiniz etkinlikler için işimizin öneminin farkındayız. Nikah alanın istediğiniz gibi olması için çok özel süsleme konseptleri hazırladık. Genel anlamda ortamı boş bile olsa harika bir göz alıcı bir mekan haline getirmekteyiz. Üstelik bunu birkaç saat içinde ekibimizle birlikte sizin için planlayarak sağlamaktayız.

Nikah Kokteyl

Muhteşem bir ortam sağlanması için öncelikle arka fonda bir dinleti olması gerekmektedir. İşinde başarılı trio müzik grubu kiralama da seçeneklerimiz arasında yer alır ve ortalama iki saat programları olur en sevdiğiniz şarkıları sizin için sağlamaktadır. Ayrıca dans etmek isterseniz öncesinden görüşerek giriş müziği ve dans müzikleri için de seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte daha hareketli bir ortam için dj kiralama, müzik sistemi, ışık sistemleri, konfeti show gibi birçok çalışmamızda sizlere sunmaktayız.

Kokteyl Organizasyonu İstanbul

Hizmet sağladığımız İstanbul Zeytinburnu belediyesi nikah salonu için sürekli olarak kokteyl organizasyonu için çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimizde mekanın deniz görmesi ve oldukça büyük olmasından oraya tercih etmektedir. Hem manzara açısından hem de büyük olması gerçekten oldukça hoş bir görüntüdür. Gelen konuklarda çok beğenmektedir fakat salonlar boş olarak verilmektedir.

Kokteyl Organizasyon Firmaları

Bunun içinde nikah organizasyonu için bir çok şeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Her şeyi ayrı ayrı yerden almak yerine sadece bir İstanbul organizasyon firması ile anlaşmak sonradan oluşabilecek bir çok sorunun önüne geçmektedir. Sağladığımız hizmetleri öncelikle saatler öncesinde gelerek bize ayrılan alanda hazırlıklarımızı sağlamaktayız. Gelecek konuk sayısına göre de bistro masa temin etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin seçimlerine göre masa örtüleri kullanıyoruz. Bizde gri, siyah, mavi, gold, kırmızı gibi bir çok renk çeşitleri mevcut. Ama en çok tercih edilen beyaz konsepti ve üzerine istenilen renklerde tüllerle süsleyerek şık bir görüntü sağlamaktayız.

Nikah Catering Kokteyl

Bununla birlikte bizi seçen en çok müşterimiz Kağıthane belediyesi nikah dairesi için de olmaktadır. Bizi istemelerinin büyük bir seçeneği sıradan kullanılan karton malzemeler yerine şık nikah ikram sunumları sağlamamızdır. Aperatif yiyeceklerimiz taze günlük olarak sürekli çalıştığımız fırınlardan sağlanmaktadır. Ve tüm tadan herkes tarafından olukça beğenilmektedir. Dilerseniz sizlere yönlendirme için karşılama hostesi, host hizmeti de sağlayabiliriz. Nikah İkramlıkları ise porselen sunum tabaklarımız da çerezlik, şekerlik, peçetelik gibi bir birinden güzel sunumlarla sağlanmaktadır. Nikah içecekleri sağlarken de demleme çay ve nescafe çeşitleri kullanıyoruz. Dağıtımlarını ise cam çay bardağı seti ve fincan takımları ile servis ediyoruz

Villa Nikah Kokteyli

Özel olarak her nikah kokteylleri uygun olarak tasarlanan süsleme ve kiralama ekipmanlarımızla tekne organizasyonu, villa bahçesi, havuz başı nikahları, kır alanı yada boş bir alan hiç fark etmez hepsi için uygundur. İstanbul ataşehir evlendirme dairesi novada avm de bulanan salon içinde sizlere nikah kokteyl ikramları ve organizasyon şirketi olarak hizmet sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman size bir çok teklifler sunabilir hazır paketlerimiz için bilgi verebiliriz. Eğer anlaşmak isterseniz de sözleşme hazırlayarak catering sağladığımız günü size ayırmaktayız. Tabi gerekli olan ekipmanları da aynı şekilde sağlayarak rezerve ediyoruz.

Düğün Organizasyonu
Nikah Organizasyonları

Ayrıca planlamalar açısından daha önce bir çalışmamız olduğu için belediye salonları içinde size yardımcı olabiliriz. Buradaki amacımız sorun teşkil etmeden mutlu gününüzde sorun çıkmamasını sağlamaktır. Yıllardır bize Rb Organizasyon Caering olarak güvendiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz. Başta sunduğumuz bistro masa, servis hostesi, garson hizmeti, masa sandalye kiralama seçenekleri yer almaktadır. Bununla birlikte birçok seçenekler de mevcut daha detaylı bilgi için bizi arayabilir fiyatları da kolayca öğrenebilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama
Nikah Organizasyon Firmaları
İstanbul Nikah Organizasyonu
Nikah Organizasyon Firması