Kurumsal Organizasyonlar için uzun yıllardır müşterilerimize birçok çalışmalar sunduk. Ve hepsinde başarılı sonuçlar elde ettik. Bunun başında ise işini bilen uzman ekiplerle çalışmaktan geçiyor. Sizler için sağladığımız çalışma personellerimiz işinde uzman ve güler yüzlü, deneyimli ekiplerle hizmet sağlamamızdan kaynaklanmaktadır. Eğer sizinde şirket toplantısı, ofis için parti kutlaması, şirket açılışları gibi bir hizmete ihtiyacınız varsa sizlere bu konuda yardımcı olmaya her zaman olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Şirket Organizasyonları genel olarak çalışanları için personel motivasyon etkinlikleri ile olmaktadır. Burada daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak için çalışanlarına sürpriz bir etkinlikle onların mutlu olması genel olarak verim artışı hedeflenmektedir. Tabi bunun bir çok çeşidi var mesela bir happy hours etkinliği yada nostaljik sokak satıcıları ile salep, mısır, boza, pamuk şeker yada bir tatlı servisi bu hizmetlerimizi de sizlere kolayca sunabiliriz. Daha büyük bir yeni yıl eğlencesi, özel kampanya organizasyonları içi daha büyük çalışmalarımız oluyor. Sunduğumuz çalışmalar arasında lazer gösterisi, konfeti show, bando takımı, led ekran, yürüyüş yolu kırmızı halı, sahne kiralama gibi gerekli olan her şeyi sağlıyoruz. Ama bizden en çok istenen ve tercih edilense şirket kokteyl organizasyonu, catering ikram hizmetleri olmaktadır. Genel anlamda ikram dağıtım elemanları, garson kiralama gibi de servisi biz sağlamaktayız. Ekibimiz sürekli olarak kokteyl alanında dolaşır ve herkesin yiyecek içeceklerden almasını sağlamaktadır. Sunumlarımızı ise özenle seçerek en kaliteli servis ikramı yaparak güzel bir gün geçirmenizi sağlamaktadır.

Kurumsal giyim mağazaları, satış ofis firmaları, beyaz eşya ürelileri ve birçok marka özelikle açılış organizasyonu istediklerinde her şeyin dikkat edilmesine ve gelecek olan bayilerin en iyi şekilde karşılanmasına öncelik vermektedirler. Yapılması gereken ise öncelikle açılış kokteyli ise konukların sayısını belirlemektir. Bu sayede kurulacak olan bistro masa, açılış hostesi, karşılama mankeni gibi ekip sayıları da kendiliğinden oluşmaktadır. Bu bilgiler sayesinde bizde planlamalar yaparak sizlere şirket açılış ikramları için bilgiler vererek sunumlar hazırlayabiliriz. Logo tada markanızın renklerinde mekanın farklı bir ilgi çekmesi gibi talebiniz olursa da burada en iyi ve ideal şeylerden biri balon süsleme dekorasyonu olacaktır. Açılış sırasında genel anlamda çevreden gören herkes için dikkat çekici bir hizmet almış olacaksınız. Seçenekler arasında bistro masa örtüsünü farklı renklerle ve fiyonklarla da bunu sağlayabiliriz. Böylece açılış için istediğiniz renk kombine sahip olmuş olacağız.

Şirket etkinlikleri genel olarak müdürlüklerinde yada istediği bir salonda gerçekleşmektedir. Bu salon yada genel müdürlükte özellikle bayiler yada çalışanları için verilen molalarda catering hizmeti talep edilmektedir. Bizde burada kendilerine coffee break ikramları yada, kokteyl servisi önermekteyiz. Sağladığınız çay, kahve, kurabiye, tatlı ikramları, poğaça, sigara böreği, mini sandviçler gibi ürünleri dağıtımını yapmaktayız. Sabah kahvaltısı yada öğle ara ikramı gibi değişik saatlerde bizde farklı menüleri oluşturarak coffee break hizmeti sunuyoruz. Sadece bu değil özel konuklar için catering kokteyl menüleri de var buradaki fark ara sıcaklı et ve tavuk gibi sıcak sıcak dağıtan ikram menülerinin sunulmasıdır.

Kurumsal Organizasyon Firmaları arasında sizlere Kokteyl Catering Hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal şirket eğlenceleri ise farklı bir konsepte sahiptir amaç tüm çalışma personellerinin mutlu olması yada kendilerine sürpriz yapılmasıdır. Genel olarak alınan hizmet şirket içi doğum günü partisi yada yılbaşı organizasyonu olmaktadır. Harika bir dj partisi ve trio müzik grubu ile eğlenceler yapılmakta personellere ise kokteyl ikramlıkları gibi dağıtım sağlanmaktadır. Işık düzeni kurma, sahne ses sistemleri gibi ekipmanları da biz geliyor kuruyoruz sonrasında ise tekrar topluyor nakliye gibi bir çok hizmeti de biz sağlayarak sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz.

Gemi İndirme ve Temel Atma Törenleri için genel anlamla da sağladığımız catering hizmeti yeni bir gemi yada projenin tanıtımı için gerçekleşmektedir. Çalışma için mangal partisi yada özel konukların olduğu harika bir kokteyl menüsü gibi iyi bir hizmet almayı müşterilerimiz tercih etmektedir. Öncelikle hava şartlarına göre çadır, masa sandalye kiralama ve mobil mutfak kurulumu ekipmanlarından planlamalar sağlıyoruz. Eğer sizde İstanbul organizasyon şirketleri ile görüşerek sorunsuz bir hizmet alarak çalışmak isterseniz size birlikte çalıştığımız  deneyimli ekibimizle yardımcı olmaya her zaman hazırız.

Kurumsal Açılış Organizasyonu – Kokteyl Masası Temini – Garson ve Servis Hostesi Kiralama

Hedefleriniz eğer çok büyük ve bu sefer daha başarılı bir fuar organizasyonu için hizmet almak markanızı daha yüksek yerlere taşımak istiyorsanız planlamalarınızı daha iyi yapmalı ve adımlarınızı daha iyi atmanız gerekmektedir. İlk olarak tercih edilmesi gereken şey ihtiyaç listesi oluşturarak fuar alanında tanıtım için neler gerekli onları bulmak gerekmektedir.  En başta ise standa gelecek olan ziyaretçi ve konukları en güzel şekilde karşılayarak ve markanızın oluşumu hakkında bilgiler sağlayarak olan fuar hostesi, tercüman gibi ekipleri iyi seçmeniz gerekmektedir. Hizmet alımı markanın durumuna göre değişlik göster bir giyim ürünü, saç boya markası ise o zaman stant mankeni, tanıtım modeli gerekmektedir. Fuar Merkezi ve alanında sizleri en iyi şekilde temsil edecek ve ürünlerinizi sergileyecek olan deneyimli ekibimizi sizler için çalışmasını sağlayabiliriz. İhtiyaç duyacağınız ve hizmet alımı konusunda düşünebileceğiniz bir çalışma olan fuar catering hizmeti içinde sizlere masa üstü ikramlıklar ve servis ekipmanları gibi gerekli olan her şeyi de biz sağlamaya hazırız. Bizi her zaman ulaşım telefonlarımızdan arayarak istediğiniz tüm gerekli hizmetler için arayabilirsiniz beraber sizin için planlama yaparak en doğru çalışmaları sunabiliriz.

Kokteyl Catering Hizmetleri – Kurumsal Açılış Organizasyonları – İkram Sunum Servisi

Tabi siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre lansman, konferans ve seminer içinde catering kokteyl organizasyonları sağlayabilir bir çok sunduğumuz hizmetleri deneyimli personellerimizle gerçekleştirebiliriz. Siz değerli müşterilerimizin en önemli zamanlarına ortak olarak en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Kurumsal Fuar Catering Hizmetleri – Stant Karşılama Mankenleri – Servis Hostesi Temini