Organizasyon Firmaları

Organizasyon Firmaları neler yapar, sizlere nasıl hizmetler verir hem kendi çalışmalarımızı hem de genel olarak bilgiler vereceğiz. İlk olarak Açılış Organizasyon Firmaları için konuşalım ne yapar, nasıl hizmet alırız. Önceliğimiz Mağaza Açılışları ve İşyeri, Açılışı için sizlere örnekler göstereceğiz. Tanıtım ağırlıkları mağaza açılışı kostümlü animatör ve maskotlarla sağlanır. Daha önceden matbaa da basılmış olan el ilanları palyaçolar tarafından dağıtımı sağlanır. Sadece broşür değil baskılı balon ve yüz boyama gibi mağaza önüne insanları çekmek için etkinlikler yaparlar. Bir çok çaşıtlık var mesela Mağaza Balon Süsleme Dekorasyonu. İstanbul genelin de çok talep görür. Giriş kısma iki adet hoparlör kurup bir Dj yada Sunucu tarafından Market Açılışları için anons hizmeti sağlanır. İstanbul Organizasyon Firmaları arasında bir çok Açılış Kokteyl hizmeti sağlayan yerler mevcut. Biz peki ne yapmalıyız iyi Açılış Kokteyl Organizasyonu için kısa bir yazı ile hemen anlatmaya başlayalım. Birinci olarak Gelecek konukların sayıcısını ortalama olarak hesaplamak ve yiyecek menüsü seçmek ilk başlama için iyi olacaktır. Kokteyl Menüleri zaten soğuk atıştırmalık ve ara sıcak ikram menüleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer konuklarınız çok değer verdiğiniz arkadaşlardan oluşuyorsa ara sıcaklı menüyü tercih etmenizi öneriyoruz.

Nişan ve Söz Organizasyonları için size bir çok konu için sunum yapacağınız evde bahçede nasıl olur bilgiler vereceğiz. İstanbul ve Türkiye genelinde artık Nişan Merasimi için evler tercih ediliyor. Güzel bir bahçeniz varsa zaten mekana ihtiyacınız yok demektir. Nasıl konuyu hemen anlatıyorum. Bahçede Nişan Organizasyonu aslında en sade en güzel Söz Merasimi dir. Hem kır alanında çiçek ve ağaçlar içinde temiz havada en güzeli nişan için bizce tercih edilmelidir. Söz Organizasyonu için bir çok ekipmana ihtiyaç duyabilirsiniz mesela Masa Sandalye Kiralama hizmeti Nişan Masası Kiralama gibi bunları biz size en maliyetlerle tedarik edebiliriz. Evde Nişan için Catering de ihtiyaç duyabilirsiniz bizim çok güzel paketlerimiz var sizlere kolayca gösterebiliriz. Bu pakette Nişan Masası Süsleme, Arka Fon ( Nişan Tagı Kiralama )  gibi tüm hizmetleri Organizasyon Firmaları arasında sizlere paketler halinde sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

Düğün Organizasyonları artık eskisi gibi kapalı mekanlar yerine Bahçede, Evde, Kır Alanında daha çok kendini göstermeye başladı.  İlk olarak İstanbul Organizasyon Firmaları arasında sizlere neler yaptığımız ve size nasıl daha kolay hizmet verebiliriz. Bahçede Düğün Organizasyonu için herkesin bir bahçesi vardır ama ekipmanlara sahip değildir. Bu yüzden Bahçede Düğün çoğu zaman başta yapalım denir sonra iptal edilir. Bizde öyle olmamalı mesela siz düğün için kendi bahçenizi yada başka bir bahçeyi seçtiyseniz orayı tam bri düğün alanı haline getirebiliriz. Hemen bu nasıl olur diye sorar gibisiniz onu da anlatalım size burada. Kır Düğün Organizasyonları  sadece düğün için hazırlanmış mekanlarda olmaz isterseniz sizin evinizin Bahçesize bir düğün alanı haline gelebilir. İlk olarak Tiffany Sandalye Kiralama hizmetini önerebiliriz. Beyaz rengi ile bahçenizde çok hoş bir görüntü olabilir. İster Nikah Kürsüsü ister Gelin Damat Masası Kiralama nasıl isterseniz arasında fark biri oturma ve ayakta düzenlidir. Sıra geldi ailenin toplanıp resim çekilmesi için Gelin Tagı Kiralama ve Gelin Yolu Süsleme bunları istediğiniz alana koyarak çok güzel bir görüntü elde edebiliriz. Son olacakta müzik seçimini yapalım. DJ sizlere çok eğlenceli saatler yaşatabilir ama yok ben soft müzik istiyorum derseniz Trio Müzik Grubu tam sizin düğününüz için olabilir. İstanbul Catering ve Organizasyon Firmaları arasında hayatınızı kolaya hale getirmek için gece gündüz etkinlik ekibimiz sizin için çalışıyor.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.