İstanbul genelinde çalışmalar yaptığımız birçok bireysel ve kurumsal müşterilerimiz bulunmaktadır. Bakış açımız ilk olarak çok çalışmak ve doğru planlamalar yaparak en iyisini sağlamaktır. Bunun Organizasyon Hizmetleri sağlarken sizleri dinleyerek çözüm üretiyoruz.

Birçok seçeneğimiz mevcut eğer sizin de bir organizasyon şirketi arayışınız devam ediyorsa bununla ilgili bize danışabilir ve istediğiniz seçimleri yapmanız için yardımcı olabiliriz. Kısa sizlere sunduğumuz organizasyon hizmeti için bilgiler sunarak örnekleri, sunumları ve nasıl olduğu anlatacağız.

İlk olarak başarılı çalışmalarımız düğün organizasyonu için neler sunabilir ve sizler için hazırladığımız ekipmanlarımız hakkında bilgi vereceğiz. Eğer tuttunuz düğün mekanı, kır düğün alanı yada tekne düğünü ise burada bir çok gereksimin duyabilirsiniz. En başta masa sandalye kiralama ve buna uygun süsleme çeşitleri gelmektedir. Ortamı istediğiniz renklerde sizin için tül ve kumaş gibi çeşitlerle sizin için dekorasyon çalışması yapabiliriz. Tercih ettiğiniz ayakta düzen ise bunun içinde düğün kokteyli, catering ikramları, servis personeli de sağlıyoruz. Kullanılacak olan bistro masa, düğün için karşılama hostesi, sunum catering malzemeleri gibi her bir detayı bizde kolayca bulabilirsiniz. Sizlere sunacağımız kokteyl ikram menüleri hazır paketler halinde yada değiştirmek istediğiniz farklı seçeneklerle sunuyoruz. Sahne kurulumu, giriş için gelin takı seti, beyaz halı, trio müzik grubu da sizler için sunacağımız seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Düğün masa süslemesi içinde istediğiniz renkte canlı çiçek süslemesi, şamdan, supla, renkli tüller gibi bir görsel açıdan ortamı renklendirecek olan çeşitlerimiz mevcuttur.  

İkinci olacakta Fuar organizasyonları için yaptığımız dolu dolu etkinlik hizmetlerinden söz edelim. Önceliğimiz stant ikramları burada konuklarınız yada müşterileriniz için içecek ve yiyecek servis hizmet sağlamaktayız. Stant karşılama hostesi ise gelen ziyaretçilerine markanızı tanıtır ve onları daha önce vermiş olduğunuz bilgileri sunar. İster bir katalog ister bir broşür bu tamamen sizin istediğiniz hizmetlere göre değişmektir. Bunu sizlere başarılı bir şekilde sağlayacak olan ekibimiz çalışmalarınızı özenle gerçekleştirmektedir. Fuar mankeni ise görsel açıdan şık duruşuyla logonuzu taşıyan renkler yada istediğiniz model bir elbise ile fuar etkinlik alanlarında dikkatleri standınızı çekmektedir. Stant hostesleri fuar kokteyl ikramları sağlarken istenildiğinde logo markalı önlüklerle de sunum ve servisler sağlar ve sizin en iyi şekilde temsil eder. Tüm fuar alanın gezilmesini ve promosyon ürünlerin tanıtımı içinse sizlere patenli hostes ve broşür dağıtım mankenleri ile seçenek sunabiliriz. Tabi burada maskot, baskılı balon dağıtımı, tanıtım modeli gibi hizmet çeşitlerini de unutmamak gerekir. Tabi tercüman, mutfak personeli, aşçı, barmen, bay bayan garson kiralamam gibi seçeneklerimiz de sizlere farklı sunum paketleri ve fiyatları sunulmaktadır. 

Üç numaralı hizmetler seçeneklerimizden ve çok yoğun olarak hizmet sağladığımız açılış organizasyonları sunabileceğimiz ekip ve ekipmanlar da kısaca bilgi paylaşımı sağlayacağız. Öncecikle dikkat çekip müşteri çekme açısından bir  balon süsleme görsel açıdan çok faydalı olabilir. Ek olarak tanıtım olacaksa anons yapan bir dj, ses sistemi, dans eden palyaçolar oldukça mekanın müşteri kazanması yardımcı olabilir. Giriş bölüme gelen müşteriler için açılış mankeni ise hoş geldin diyerek karşılaması herkes tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Tabi daha kurumsal bir hizmet olan açılış kokteyli, kokteyl menü sunum olarak hizmet almak isterseniz bunun için sizlere bistro masa kiralama, taze ara sıcak ve sunum ikramları, tatlı servis gibi birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Açılış hostesleri ve garsonları sizlerin istediğini ikramları, içecekleri ellerinde tepsilerle dolaşarak tüm davetlilerine dağıtımı sağlamaktadır. Tek amacımız bayii toplantıları, veteriner kliniği, açılış açılışları gibi her alanda sizler için en iyisini sağlamaktır.

Dört numaralı hizmetimizi İstanbul Anadolu Avrupa yakası olmak üzere bir çok yerde sağlayarak nikah kokteyli, kokteyl organizasyonu için çalışmalar yaparak mutlu muşterier kazanıyoruz. Çalıştığımız bir çok belediye nikah salonu, kır düğün alanları, tekne organizasyonları mevcut. Sunduğumuz nikah ikramları bol çeşitli ve farklı hizmetlerle sunuluyor bizde bunları sizlere paket programlar halinde sağlıyoruz.  Eğer nikah organizasyonları için catering kokteyl firması arayışınız varsa bizi değerlendirmenizi çok isteriz. Sunumlarımızı yapar görsellerimizi size yollayarak örneklerimizi kolayca sunabiliriz.

Doğum Günü Partisi Kokteyl İkramları – Kurumsal Ofis Partisi – Kokteyl Catering Menü İkramları

Beşinci ve en eğlenceli hizmetimiz olan doğum günü organizasyonları, parti eğlence kutlamaları bizim için hem eğlence hem iş olarak güzel geçmektedir. Çocuk partileri için animasyon ağırlık palyaçolar, sihirbazlar, kostümlü animatörler gibi bu alanda oldukça çok hizmet verdik ve ilk başarılımızı bu çalışmalarımız sayesinde başladık. Konsept olaran doğum günü masası süsleme de istenilen karakter, kahraman gibi özel olarak sağlanmaktadır. Tabi hediyelikleri, özel yapılan parti ikramlıkları, süsleme seçenekleri de unutmamak gerekir. Yetişin partileri genel olarak dj çaldığı müzikler eşliğinde ayak düzeni bistro masalar ile yapılmaktadır. Burada aldığınız alkol dağıtımı yada bizim aldığımız ürünleri servis garsonları, hostesler, barmenler gibi her şeyi biz sağlamaktayız. Özellikle şirket ofis partileri, bahçede doğum günü eğlenceleri, havuz başı partisi içinde yeterli ekip ve ekipmanlarımız bulunmaktadır. Parti kokteyl sunum ikramları için bizi aradığınızda sizlere uygun olan çeşitleri sunabilir ve en eğlence organizasyonları için beraber planlamalar yapabiliriz.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu – Servis Hostesi – Garson Kiralama – İçecek İkram Hizmeti

İstanbul da sağladığımız organizasyon hizmeti çalışmalarımız bununla sınırlı değil konferans, lansman, söz merasimi, mezuniyet töreni, kongre, nişan töreni gibi her alanda sizin yanınız oluyoruz. Sadece sunduğumuz hizmet çeşitleri farklılık gösteriyor özellikle sunacağımız cofffee break ikramları için çok özenle hazırladığımız paketlerimiz sizleri bekliyor. Her zaman ekibimiz bakış açısı müşterilerimizi sunduğumuz çalışmaları daha iyisini yapmak olmuştur. Bunun için sizlere uzun bir zaman olan 20 yıldan fazladır hizmet sunarak hayatın en mutlu günlerini geçirmeniz için çalışıyoruz. Bizlere fırsat verip yıllardır duyduğunuz güven için sizlere teşekkürü her zaman bir borç biliriz.

Düğün Organizasyonu – Masa Süsleme Konsepti – Sandalye Kiralama Hizmetleri
Kokteyl Organizasyonu – Catering Menü Sunum İkramları – Bistro Masa Kiralama Hizmeti
Açılış Kokteyl Organizasyonları – Bistro Masa İkramlıkları – Çiçek Süsleme – Hostes ve Garson Temini