Fuar Organizasyon Firmaları

Başarılı çalışma ekiplerimiz fuar organizasyonu, açılış kokteyli, toplantı etkinlikleri, konferans gibi bir çok etkinlikte sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Gelen konuk yada ziyaretçiler için görsel açıdan renk katacak olan karşılaman hostesi, tanıtım mankeni gibi ekipler sizlerin istekleri doğrultu da yer gösterimi gibi hizmetler sağlamaktadır. Bununla birlikte eğer yiyecek içecek servisi olacaksa da bu konuda işinde uzman ekibimiz ikram sunumları, çay ve kahve servisi gibi dağıtımları sağlamaktadır. Hizmetlerimiz bunla sınırlı değil gerekli olan kokteyl organizasyonu, catering ikramları gibi tüm ekipmanları da sizlere her şey dahil olarak saplıyoruz. Amacımız ihtiyaç duyulan malzemeleri, servis personelleri, bistro masa gibi her şeyi sizlere sağlayarak iyi bir etkinlik hizmeti sağlamaktır.

Tüyap Fuar Merkezi için birçok catering hizmeti sağladık bunla birlikte stant hostesi de sağlıyoruz. Tabi gerekirse masa sandalye temini, tercüman, barmen, model gibi hizmeti de müşterilerimize seçeneklerimiz arasında her zaman sunmaktayız. Belirli saatler arasında birçok çalışmamızı fuar kokteyli, menü ikram sunumları ile gerçekleştiriyoruz. Bazen bir defile organizasyon bazen ise özel konuklar için yaklaşık 2 yada 3 saatlik bir katılımla olmaktadır. Sunduğumuz hizmetleri ise özel servis takımları, özel sunum tabakları ve şık tepsilerle sağlıyoruz. İstediğiniz giyim konsepti ile fuar servis hostesi, karşılama mankenleri ile sağlayarak kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.  İstanbul Cnr fuar merkezi ve Lütfi Kırdar kongre ve sergi sarayı içinde garson kiralama, servis hostesi, catering kokteyl gibi hizmetleri de başarılı çalışmalarımızla sağlamaktayız.

Fuar Hostesi

Açılış Organizasyonları için logo yada istediğiniz bir model elbiselerle özele konuklarınızı sağlayacak olan manken ve modellerimiz mevcuttur. İsterseniz sizlere yapılacak her şeyin planlamasını yapabiliriz. Mesela bir balon süsleme yada trio müzik grubu bunlar içinde sizler için ortak çalıştığımız ekiplerimiz mevcuttur. Tabi en başta sürekli olarak hizmet sağladığımız açılış hostesi kiralama servisi ile birçok markaya başarılı hizmetler sağladık.  Sağladığımız hizmet çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz bayi toplantıları, yeni yıl etkinlikleri, ofis partisi, doğum günü kutlamaları, düğün, nikah kokteyli gibi alanlarla sürekli olarak organizasyon şirketleri arasında çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. İstediğiniz açılış mankeni yada açılış ikramları için garson ise o zaman uzman ekibimizle birlikte sizlerin istediği planlamaları yaparak tüm hizmetler için sizlere yardımcı olabiliriz.

Fuar alanında markanızı yada ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için sizlere önerebileceğimiz ilk seçeneklerden biri stant mankeni, fotomodel, hostes seçenekleri olacaktır. Bunların dışında ise konuklarınızın ağızları tatlandıracak olan kokteyl ikram sunumları da seçeneklerimiz arasında ilk seçenekler arasında yer almaktadır.

Fuar Catering

Rb Organizasyon Catering olarak siz değerli müşterilerimiz için yenilikleri açık ve sürekli kendimizi geliştirerek sizlere daha çok seçenek sunmanın çabası içindeyiz. Her aldığımız işin değerini bilerek ona göre hassasiyetle davranıyoruz. Yıllarca sağladığımız etkinlik çözümleri ile bize katmış olduğu tecrübeleri sizinle paylaşarak doğru planlamaları sağlamaktayız. Bize duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ediyoruz.

Fair Hostess

Sunduğumuz çalışmalarımız arasında FUAR CATERİNG HİZMETLERİ en başta yer almaktadır. Burada gerekli olan Stand Hostesi – Tanıtım Mankeni – Fotomodel – Garson Kiralama ekibimiz oldukça başarılı sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Profesyonel olarak Fuar Merkezi alanlarında Promosyon Ürün, Broşür Dağıtımı için Maskot, Palyaço, Kostümlü Personel Hizmeti sağlamaktayız. Amacımız doğru planlamalar yaparak başarılı sonuçlar almanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaktır. Bu yüzden Fuar Personeli – Tercüman – Temizlik Personeli, Barmen gibi ekiplerimizi titizlikle seçiyoruz.

Fuar Stand Hostesi

Catering Malzemeleri ve Masa Sandalye Kiralama seçeneklerinin olduğu hazır paketlerimizi sunarak kolaylık sunuyoruz. Birçok dilde stand ziyaretçileri ve marka tanıtımı sırasında toplantılarınız gerçekleşirken yardımcınız olacak Tercüman Hostesi de sağlayarak her zaman en hızlı şekilde çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. En Taze Fuar İkram Menü Seçenekleri sunarken bununla birlikte İkram Hostesi de sağlıyoruz. Bizi İstanbul Catering Fiyatları için her zaman arayabilir sunumlarımız için kolayca bilgi alabilirsiniz. En çok talep gören Kurumsal müşterilerimiz Fuar Karşılama Hostesi için oldukça hizmet takep etmektedir.

Fiar Catering İstanbul

Bizde kendileri için özenle seçtiğimiz Fuar Hostes – Manken – Fotomodel ekibimiz arasından seçerek kendilerine hizmet sağlıyoruz. Bu hizmetimiz Tanıtım Organizasyonu için oldukça prestij sağlamakla birlikte oldukça gerekli personeller arasında yer almaktadır. Fuar İkram Dağıtımları arasında bazı müşterilerimiz Kahveci Güzeli ( Türk Kahvesi ) Pamuk Şeker Makinesi Dağıtımı talep ederek fuar alanlarında herkese dağıtımını istemektedir. Sunacağımız hizmet çeşitlerinde Fotoğrafçı – Müzik Ekibi – Kameraman – Ses Sistemi – DJ – Bay Bayan Servis Hostesi de seçimler arasında sunuluyor.

Fuar Servis Hostesi

FAIR CATERING SERVICES are at the forefront among the services we offer. Our Stand Hostess – Promotion Model – Photomodel – Waiter Rental team, which is required here, ensures that you get very successful results. We professionally provide Mascot, Clown and Costumed Personnel Services for the Distribution of Promotional Products and Brochures in the Expo Center areas. Our aim is to do our best to help you achieve successful results by making correct plans. That’s why we carefully select our teams such as Fair Personnel – Translators – Cleaning Personnel and Bartenders. We offer convenience by offering ready-made packages that include Catering Materials and Table Chair Rental options. We always continue our solution-oriented work in the fastest way possible by providing stand visitors in many languages ​​and a Translator Hostess who will assist you during your meetings during brand promotion. While we offer the Freshest Fair Catering Menu Options, we also provide Catering Hostess.

Stand Servis Hostesi

You can call us at any time for Istanbul Catering Prices and easily get information about our presentations. Our most demanding Corporate customers demand a lot of service from the Fair Welcome Hostess. We provide service to them by choosing them from our Fair Hostess – Model – Photomodel team, which we carefully select for them. This service provides great prestige for the Promotion Organization and is among the most necessary personnel. Among Fair Catering Distributions, some of our customers request Kahveci Güzeli (Turkish Coffee) Cotton Candy Machine Distribution and want it to be distributed to everyone in the fair areas. Among the service types we will offer, Photographer – Music Team – Cameraman – Sound System – DJ – Male and Female Service Hostess are also offered among the choices.

Fuar Hostesi İstanbul
Fuar Pamuk Şeker Popcorn Arabası Kiralama
Fair Cocktail Catering