Başarılı çalışma ekiplerimiz fuar organizasyonu, açılış kokteyli, toplantı etkinlikleri, konferans gibi bir çok etkinlikte sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Gelen konuk yada ziyaretçiler için görsel açıdan renk katacak olan karşılaman hostesi, tanıtım mankeni gibi ekipler sizlerin istekleri doğrultu da yer gösterimi gibi hizmetler sağlamaktadır. Bununla birlikte eğer yiyecek içecek servisi olacaksa da bu konuda işinde uzman ekibimiz ikram sunumları, çay ve kahve servisi gibi dağıtımları sağlamaktadır. Hizmetlerimiz bunla sınırlı değil gerekli olan kokteyl organizasyonu, catering ikramları gibi tüm ekipmanları da sizlere her şey dahil olarak saplıyoruz. Amacımız ihtiyaç duyulan malzemeleri, servis personelleri, bistro masa gibi her şeyi sizlere sağlayarak iyi bir etkinlik hizmeti sağlamaktır.

Tüyap Fuar Merkezi için birçok catering hizmeti sağladık bunla birlikte stant hostesi de sağlıyoruz. Tabi gerekirse masa sandalye temini, tercüman, barmen, model gibi hizmeti de müşterilerimize seçeneklerimiz arasında her zaman sunmaktayız. Belirli saatler arasında birçok çalışmamızı fuar kokteyli, menü ikram sunumları ile gerçekleştiriyoruz. Bazen bir defile organizasyon bazen ise özel konuklar için yaklaşık 2 yada 3 saatlik bir katılımla olmaktadır. Sunduğumuz hizmetleri ise özel servis takımları, özel sunum tabakları ve şık tepsilerle sağlıyoruz. İstediğiniz giyim konsepti ile fuar servis hostesi, karşılama mankenleri ile sağlayarak kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.  İstanbul Cnr fuar merkezi ve Lütfi Kırdar kongre ve sergi sarayı içinde garson kiralama, servis hostesi, catering kokteyl gibi hizmetleri de başarılı çalışmalarımızla sağlamaktayız.

Açılış Organizasyonları için logo yada istediğiniz bir model elbiselerle özele konuklarınızı sağlayacak olan manken ve modellerimiz mevcuttur. İsterseniz sizlere yapılacak her şeyin planlamasını yapabiliriz. Mesela bir balon süsleme yada trio müzik grubu bunlar içinde sizler için ortak çalıştığımız ekiplerimiz mevcuttur. Tabi en başta sürekli olarak hizmet sağladığımız açılış hostesi kiralama servisi ile birçok markaya başarılı hizmetler sağladık.  Sağladığımız hizmet çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz bayi toplantıları, yeni yıl etkinlikleri, ofis partisi, doğum günü kutlamaları, düğün, nikah kokteyli gibi alanlarla sürekli olarak organizasyon şirketleri arasında çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. İstediğiniz açılış mankeni yada açılış ikramları için garson ise o zaman uzman ekibimizle birlikte sizlerin istediği planlamaları yaparak tüm hizmetler için sizlere yardımcı olabiliriz.

Fuar alanında markanızı yada ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için sizlere önerebileceğimiz ilk seçeneklerden biri stant mankeni, fotomodel, hostes seçenekleri olacaktır. Bunların dışında ise konuklarınızın ağızları tatlandıracak olan kokteyl ikram sunumları da seçeneklerimiz arasında ilk seçenekler arasında yer almaktadır.

Rb Organizasyon Catering olarak siz değerli müşterilerimiz için yenilikleri açık ve sürekli kendimizi geliştirerek sizlere daha çok seçenek sunmanın çabası içindeyiz. Her aldığımız işin değerini bilerek ona göre hassasiyetle davranıyoruz. Yıllarca sağladığımız etkinlik çözümleri ile bize katmış olduğu tecrübeleri sizinle paylaşarak doğru planlamaları sağlamaktayız. Bize duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ediyoruz.