Genel

Kokteyl Organizasyon Firmaları

Kokteyl Organizasyon kimler için gerekir, nasıl yapılmalı, kimler faydalanır sizlere 15 yıllık bir deyimle bilgiler vereceğiz, Kokteyl denlince belediyenin sağladı nikah salonları, işyeri açılışları, düğün organizasyonları akla gelir. Fakat hepsi ayrı ayrı yani her hizmet için farklı bir organizasyon gerekir.  Nikah Kokteyli, nikah dairlerinde gerçekleşen ve salonun kendi masaları, gelin damat masası gibi bir çok hizmeti kendinde mevcut.

Bu yüzden sizin tedarik etmenize gerek yok. Fakat olmayan yerlerde sizlere Kokteyl Organizasyonu alacağınız firmadan almanızı şart koşuyor. Ayrıca belediyelerin nikah salonları hep kokteyl olacaksa en sona alır ki sorun yaşanmasın. Mutlaka Nikah Kokteyl Organizasyonu için anlaştığınız belediye ile görüşmenizi ve bilgi almanızı öneriyoruz. Açılış Organizasyonları için gerekli olan kokteyl ise farklıdır yanında getirdiği hizmetleri müşteri belirler. Ekipmanlar konusunda bir sınır yoktur mesela bir Konuşma kürsüsü, müzik sistemi, telsiz mikrofon takımı çok çeşitli ekipmanlar vardır. Açılış için gümüş tepsi, makas kılın olarak adlandırdığımız bir kurdele gibi malzemeleri de unutmamak gerekir. 

Peki Açılış İkramları dağılacaksa garson ve servis hostesi gibi ayrıntılar da çoktur. İnternete girdiğinizde bunları sizlere Türkiye genelinde Kokteyl Organizasyon Firmaları mevcuttur.

Kokteyl Hizmeti alırken ben organizasyon şirketi ile anlaşırken ne yapmam gerek gibi düşünceniz vardır. Açılış için ilk günde herkes prestijini düşünür ve kusursuz olarak hizmetler almayı ister. Görsel olarak ve Fiyatları inceleyecek bir Açılış Organizasyonu için Fikir sahibi olabilirsiniz. Tabi beklide bunlarda yetmez ama daha önce Açılış Paketleri yapıp bir Kurumsal firmaya hizmet verdiyse onu da referans olarak isteyebilirsiniz. Eminiz ki Türkiye genelinde birçok

Kurumsal Organizasyon Şirketleri mevcut size profesyonel olarak destek verecek firmalar vardır. Düğün Organizasyon Paketleri, Fiyatları hakkında birçok yaratıcı fikirler sizlere bilgisi vereceğiz. 100 kişilik bir düğün kokteyli duşunun bunun için size yaklaşık on beş adet bistro masa yeterli olacaktır. Masaların süslenmesi konusunda beyaz örtü ve beyaz kurdele ile şık bir hale getirebilirsiniz.  Düğün Kokteyli için masaların daha da şık bir hal almasını için canlı çiçek, gümüş şamdanlar la gösterişli hale gelebilir.

Düğün İkramların güzel gözükmesi için çok basit ama görünüşte hoş durması için limonata batırılmış şık kadehler de mini salatalık ve havuç dilimleri ile masaları süsleyebilirsiniz. Düğün Kokteyli için sadece tabiî ki havuç ve salatlık yetmez cips, kuruyemiş, ekler, kanepe çeşitleri gibi bir çok ikramlarında olması gerekmektedir. İçecekler de ise sınırlama yok tamamen size kalmış alkollü ve alkolsüz olarak bir çok içecek çeşitleri Düğün Catering Firmaları sizler için oluşturabilir sizlere paketleri ve fiyatları konusunda beğenerek seçmek kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir