Açılış Organizasyon Fiyatları

İstanbul Açılış Organizasyon Fiyatları için biliyoruz ki hem maliyeti, düşük hem de kaliteli bir hizmet istiyorsunuz bunun için sizlere biraz bilgi vereceğiz.ilk Olarak sizlere Market Açılış Organizasyonu Fiyatları ile bir paket hazırlayalım. Market Açılışları genellikle tanıtım ağırlıklı olur mesela İki palyaço broşür dağıtımı ve için uygun olabilir. Mekanın giriş ve çıkışları yada cadde üzerinde elinde broşürleri dağıtabiliriz. Tabi dikkat çekmek çok önemli bu yüzden Market Balon Süsleme de zincir balonlarla marketin dış kısımlarını giydirip sonra baskılı balon dağıtımı yapabiliriz. Bu hizmetlerin yanı sıra Ücretsiz olarak Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası ile Dağıtım çok güze olur. İlk günde tüm müşterileri markette çekmek çok önemli ücretsiz dağıtımlara da herkes hosnut olacaktır.

Mağaza Açılış Organizasyonu için bir şirketle anlaşmak istiyorsanız size uzman ekibimizle yardımcı olmaya hazırız. Mağaza Açılışları genellikle artık Kokteyl tarzı olmaktadır. Tabi tanıtım üzerine açılış yapanda çok önemli olan sizin ne istediğinizdir. İstanbul Açılış Organizasyonu için kokteyl tarzı olsun derseniz size bir çok örnek verebiliriz. Açılış Kokteyli İkramları için sizlere en güzel menülerle hizmet veriyoruz. Öncelikle İşyeri Açılışları için kokteyl masaları çok önemli. Hem dışarıdan bakıldığında güzel gözükmesi hem de markanın renklerinde süslenmiş olması ile çok güzel bir görünüm elde edebiliriz. Kokteyl masaları kurulduktan sonra giriş ve çıkış kısımlara zincir Balon Süsleme ile şık bir görüntü elde edebiliriz. Mağaza Balon Süsleme dekorasyonun dışında dilerseniz çiçek tagı süsleme hizmetimizde mevcuttur.

Açılış Organizasyon Firmaları arasında sizlere maliyeti düşük ama eğlencesi kocaman ve güzel paketleri sunabiliriz. En başarılı etkinlikleri başarılı insanlar yapar bizde sizlerle bilgilerimizi paylaşarak en iyi Açılış Organizasyonları yapmanın gürünü yaşıyoruz. İster bütçeniz küçük isterse büyük olsun emin olun ki Açılış Kokteyl Organizasyon ekimiz gelen konuklar için yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasından dağıtımına kadar ilgilenmektedirler. Sorunsuz Kokteyl Organizasyonu için bizi seçerseniz sizlere profesyonel bir etkinlik hizmeti sunarız. Açılış Organizasyon Fiyatları çok çeşitlidir. Bunun örnek olarak sunmak gerekirse 2 palyaço kiralama, giriş kısma zincir balon, ses sistemi, ve sunucu dahil 1000TL dir. Paketler yer ve saatlere göre farklılık gösterebilir en kolay öğrenmek yolu müşteri temsilcimizle görüşmektir. Dilerseniz işyerinize gelir neler olacağı hakkında bilgi alır ve düşüncelerimizi sizinle paylaşırız.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.