Genel

İstanbul Ümraniye Doğum Günü Organizasyonu

İstanbul Ümraniye Doğum Günü Organizasyonu için çocuklara uzman animasyon ekibi ve yetişkinlere özel lezzetli catering servisi ile sizlere gerekli her şeyi karşılıyoruz. Tabi bu tarz etkinliklerde sadece profesyonel çalışan personeller ve ekipmanlarla hizmet sunmaktayız. Burada ilk olarak çok önem verdiğimiz ÇOCUK PARTİ ORGANİZASYONU için neler yapıyoruz ve gibi etkinliklerimiz var hepsini burada paylaşarak bilgi almanızı kolayca sağlayacağım. Evet, çocuk partilerinin en çok tercih edilenlerin arasında yer alan Sihirbaz Kiralama ile anlatmaya başlıyoruz. Burada çok başarılı sihirbazımız yanında çok büyük bir valizle gelmektedir. Neler yok ki valizde şapkadan tavşan çıkarma, kaybolan paralar, toplar renk değiştiriyor, demir çemberler gibi birçok göstericiyi Doğum Günü Sihirbazları arasında sunmaktadır.

Sonra da çocuk partilerinin en çok tercih edilenleri arasında birinci olan Palyaço Kiralama hakkında sizlere şimdi burada her şeyi anlatıyoruz. Özellikle çocuklarla yarışma ve oyunlar sunan palyaçolar tüm herkes tarafından herkesin beğenisini kazanmaktadır. Mesela harika yüz boyama figürleri ve sosis balondan şekiller ( köpek, kılıç, şapka ) yaparak hediye etmektedir.  Tabi bu saydıklarımızla bitmiyor Doğum Günü Palyaço yanında getirdiği çantadan oyun malzemeleri çıkarır ve çocuklara yarışmalar sunar. Bu yarışmalar bowling, halat çekmece, çuval yarışı, ip atlamaca gibi bir birinden güzel oyunlar yer almaktadır. İstediğiniz DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ için seçeneklerimiz bu kadar değil tabi sizlere birkaç etkinlik daha bilgisini sunuyorum.

Örnek olarak çocuk masa sandalye kiralama, baloncuk gösterisi, balon süsleme, patlamış mısır arabası kiralama, bubble show, robot adam, maskot kiralama gibi bir çok seçenek daha var burada. Modern Doğum Günü Kutlamaları için artık herkes onu tercih ediyor bunun adı Doğum Günü Süsleme Konsepti olmaktadır.. Burada etkinliklerin olmasının yanı sıra Doğum Günü Masası Kiralama burada çok tercih edilmektedir. Tabi çok sevdiğiniz bir resim yada size özel bir yazı da olabilir burada Süsleme Hizmeti çok önemlidir. Bu yüzden profesyonel tasarımcılarımız sizlerin istediği konsepte Doğum Günü İkramlıkları + Hediyelikleri hazırlamaktadır.

Bu tasarımlar tamamen size özel olmakta ve herkes yapamaz ve şık tasarımlar olmaktadır. En çok tercih edilen Doğum Günü Masası Süsleme oldukça güzel bir görüntü olmaktadır. Tüm gelen davetlilerin önünde resim çekilerek anı ölümsüzleştirmektedirler. Tabi resim kaşesi için Doğum Günü Balon Süsleme + AFİŞ Arka Fon Kiralama seçenekleri bir birinden güzel harika bir konsepttir. Gelen konuklar için yapılan hazırlıkları istediğiniz yere kurulumları yapıyor ve sunumlara kadar yardımdı oluyoruz. Bizim amacımız sadece sizlere güzel sunumlar yaparak çok çeşitli etkinlik hizmeti sunmaktır.

Bunun için elimizde o kadar çok Ekipman Kiralama seçenekleri var ki istediğinizi kolayca bulmanızı sağlıyoruz.  DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYON FİYATLARI 2750TL ( pamuk şeker arabası kiralama, doğum günü palyaçosu, sihirbaz kiralama, çocuk masa sandalye temini, balon süsleme, 4 adet bistro masa kurulumu, müzik sistemi kiralama, şişme oyun alanı temini hepsi dahil .).Sırada Catering Hizmeti sağladığımız YETİŞKİN PARTİ ORGANİZASYONU için neler yaptığımızı burada paylaşıyoruz. Öncelikle istediğiniz bir mekana hazırlıklar yaparız. Bu hazırlıklar bistro masa kurulumu ile başlar Ses Sistemi Kiralama ekipmanlarının hazırlıkları ile devam etmektedir.

Sonrasında çoğu müşterimiz küçükte olsa bir Doğum Günü Süsleme talep etmektedir. Tabi servis içinde bir birinden güzel ikramlıkları tepsilerde hazırlıklarını yaparız. En eğlenceli etkinlikleri sunan İSTANBUL ÜMRANİYE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU FİRMALARI arasında ilk üçte yer almaktayız. Parti başladığında ise DJ performansı başlar ve ışık sistemleri çalışmaya başlar. Bu arada konuklar gelmeye başladığında onlara masalara kadar eşlik eder ve içecek ikramı sağlarız. Burada aslında en çok önemli olan dj hangi müzikler çaldığıdır.

Sizlerin isteklerine göre istediğiniz şarkılar çalınmakta ve gelen konukların rahat etmesi için kusursuz hizmet sağlarız. Harika müziklerin olduğu çılgınlar gibi eğlenen konuklarınızla birlikte bizde ellerimizde tepsilerle herkese catering servisi sağlıyoruz. Amacımız her zaman sizlere profesyonel olarak etkinlikler de hizmetler sağlamaya hazırız. Tüm ekipmanları ve ikram servisi için sadece sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir