Genel

Robot Dancer Işık Show

Robot Dancer Show Sizler için en iyi eğlence ve tanıtım hizmeti sunar.Bir gece clubu yada konserler için üzerinde özel olarak hazırlanmış ışıkları ile herkesin eğlenmesini sağlayacaktır.

Fuar alanında Standınızda oluşturulacak Ses Sistemi ve Sahne ile Markanızın en iyi şekilde tanıtımı sağlanır.
Ayrıca Tüm Konuklarla Resim Çekilir ve Anı Ölümsüzleştirir.

ÇALIŞMA ALANLARI

Alışveriş Merkezi Etkinlikleri
Fuar Organizasyonları
Konserler
DJ Partileri
Gece Clubleri
Açılış Organizasyonları
Tanıtım Etkinlikleri
Özel Davetler

Robot Dansçı ( Yeni Tasarlanan Dünyada Eşiz Olan Tek Işıklı Kostümdür. Sadece Işık değil gerçek bir ROBOT ADAM gibi görünümüyle herkesi gösterisine odaklar. CNREXPO, TÜYAP FUAR ALANIİ, LÜTFİ KİRDAR KÖNGRE MERKEZİ gibi bir çok fuar alanında dans gösterileri ile profesyonel olarak sunmuştur. Cevahir Alışveriş Merkezi Açılışı ve Çeşitli Konserlerde bir çok gösteriye imza atmıştır. Sizde alışılmışın dışında kendi konserinizde, televizyon klibi yada bir club partide farklı bir gösteri arıyorsanız… Sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İstanbul genelinde (İfm) – İstanbul Fuar Merkezi – Beylikdüzü Tüyap Fuarı– Yeşilköy Cnr Expo Fuar Alanı için Dansçı Kiralama Firması arıyorsanız sizlere kolayca hizmet sağlayabiliriz. Sadece Fuar alanları için değil Alışveriş Merkezi Organizasyonları – Gece Clupleri – Parti Etkinlikleri her alanda sizlere Robot Adam hizmet sağlamaya hazırdır. Avm etkinlikleri anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere  avmde yapılacak etkinlikler hizmeti sağlıyoruz. Eğlenceli ve yaratıcı avm etkinlikleri farklı gösterilerle sağlanır bu showlar için daha önce yapılmamış göster sunmalısınız. En etkili ekiplerle Dansçı Kiralama hizmeti sağlıyoruz zaman kaybetmeden hemen arayın sizlere çeşitli etkinlikler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir