Genel

İstanbul Catering Firmaları

Türkiye genelinde lansman, seminer, konferans, doğum günü, nişan, iş toplantısı gibi organizasyonlara Catering Firmaları, destek olur ve konuklara ikram servisi yapar. Bu kadar çok catering & Organizasyon Firması varken nasıl anlaşılır peki iyi çalışma sistemine sahip şirketler. Başarılı firmalar sürekli olarak ikram hizmeti verirler bu yüzden görselleri oldukça fazladır yanı iyi çalışan daha çok kazanır mantığı ile yaklaşabilirsiniz. Dışarıda düzenlenen tüm Davet Organizasyonları başarılı olabilmesi için gelen konukların büyük bir hassasiyetle karşılanması gerekir.

Güler yüzlü personel bu kısımda çok önemlidir ayrıca ikramların kalitesi bir bütün organizasyonu kapsar. Tüm organizasyon hazırlıklarda doğru orantıda olmalıdır mesela bistro masaların yeterli sayıda kurulması ikramların ve içeceklerin zamanında servis edilmesi gibi bir çok husus vardır dikkat edilmesi gereken. Bireysel ve kurumsal organizasyonlar için faaliyet gösteren Catering Firmaları hizmet verirken en büyük özelliği sizin belirlediğiniz yerde çalışma yapmasıdır.

Bir restoran veya cafe bunu asla size sağlayamaz sizin gitmeniz gerekir mekanlara. Ama kokteyl organizasyon şirketleri tüm üzerinizde birçok yükü sizlerin adına alıyor kendi misafirleri gibi tüm konuklarını karşılıyor. Güvenebileceğiniz bir Catering Firması olduktan sonra sizin konuklarınız ağırlanması adına hiç bir şey kalmıyor. İlk defa, Davet Organizasyonu veriyorsanız dolayısıyla sizin için biraz zor bir karar olacaktır. Sizin ilk organizasyonunuz olabilir fakat Organizasyon Şirketleri bu konuda tecrübeli olduğu için sorun kalmıyor.

Sadece doğru bir kokteyl menü örnekleri için biraz bilgi almanız gerekiyor. Fakat her Catering Hizmeti aynı olmaz birçok farklı ekipmanlar gereklidir.  Kısaca öncelikle sizlere plaj, nikah, Düğün Kokteyl üzerine biraz anlatalım sizlere ilk olarak gelin ve damat masası, çiçekli yollar ve çeşitli süslemelerden oluşur. Şirket toplantıları, seminer, kongre gibi organizasyonlar içinse ses sistemi, protokol sandalyesi, kürsü gibi malzemelerden oluşur. Açılış Organizasyonu içinse balon dekorasyonu, pamuk şeker arabası, popcorn makinesi ve palyaçolardan oluşur. Bu listeler saydıkça uzar gider kolayca sizlere satış temsilcimizden bilgiler verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir