Genel

Açılış Organizasyonu İstanbul

İstanbul genelinde bir çok Açılış kokteyl gibi organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.  Önemli olan hizmet aldığınız ekip ve ekipmanlarımızdan memnun kalmanızdır. Bunun profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla çalışıyoruz.  Açılış Organizasyonu giydirilmiş kokteyl masaları, karşılama hostesi, ikramlık kokteyl menüleri, balon süsleme dekorasyonu gibi bir çok hizmeti sizlere deneyimli ekibinizle sağlayabiliriz.  Ayrıca açılışlarda renkli fiyonk süslemeleri, bayrak, balon süslemesi, çiçek tak süsleme gibi çeşitli hizmetleri sizler için süsleme halına getiriyoruz.

Yapılacak olan mağaza açılışları, Market Açılışı, şirket satış ofisi açılışları gibi hizmeti önemsiyor ve en iyisi için çalışıyoruz. Tabiî ki sizin düşüncenizde çok önemli birlikte karar alıp en güzel Açılış Organizasyonu için birlikte karar veriyoruz.  En iyi Açılış Organizasyonları nasıl olur, ve nelere dikkat etmemiz gerekli size hemen bu konularda yardımcı olalım. Mağaza Açılışları önemli en başında balon süsleme için renklere karar vermeniz gerekiyor.

Yapılacak olan Açılış Organizasyonları için gelecek olan konukların sayısı önemli..  Gelen konuklara tam bir Açılış Kokteyl İkramları sunarak sizlerin hoş sohbetler etmesini sağlıyoruz. Açılış Kokteyl Organizasyonu ama neler yapacağız sizlere hemen anlatalım. Bistro masa üzerine tatlı tuzlu kurabiye, kanepe, ekler, çerez gibi ikramları hazırlıyoruz. Garson ekibimiz çay, kahve gibi bir çok içecek servisini sağlıyor. Peki gelen konuklar için karşılama hosteslerimiz hizmetinizde olacaktır. Açılış Organizasyon Firmaları içinde sizlere 15 senelik deneyimize kiralama ve hizmet sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir