Fuar İkramları – Catering Hizmeti – Karşılama Mankeni ve Fotomodel Temini

Kurumsal markalar için sağladığımız hizmet çeşitlerimizin en başında yer alan Fuar İkramları bizden oldukça talep edilmekte bizde şirket yetkilerine çözüm odalı çalışmalar sunmaktayız. Fuar organizasyonları için sağladığımız stant ikramlıkları oldukça fazladır bu çeşitleri isteklere göre sunmaktayız. Ek olacakta gerekli personelleri de sağlayarak değerli müşterilerimizi yormadan kolayca hizmet almasını sağlamaktayız.

Fuar Catering Firmaları – Kokteyl Organizasyonu – Stant Hostesi Temini

İstanbul fuar ikramlıkları sağlayan catering firmaları arasında sağladığımız hizmet kalitesi müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bu bakış açısının nedeni ise gelen ziyaretçilere ve konuklar için kullan at ürünler yerine biz farklı sunum kokteyl catering ekipmanları sunmamızdır. Mesela demleme çay servisi sağlarken ikram hostesleri özel cam çay bardağı setleri ve demir çay kaşıkları kullanır masalarda ise özel sunumlardan oluşan gold şekerliklerde bulunmaktadır. Kahve servisi ise Türk kahvesi, espresso Intenso, cappuccino,  latte, bitki çayları, mocha, sütlü ve sade nescafe gibi servisimizde özen fincan takımları ile sağlanmaktadır. Ek olarak gümüş ve cam tepsilerle görünüş açısından gayet şık stant ikram sunumları sağlanmaktadır.

Stant İkramları – Fuar Mankeni ve Karşılama Mankeni – Fotomodel Temini

Taze ve günlük olarak fuar merkezleri için ulaştırıp ikramını da sağladığımız bir çok pastane ve fırın ürünleri kalite açısından en güzel sunumlarla gerçekleşir. Mutfak kurulumu yaparak stant alanında ara sıcaklı catering menüleri ve sabah kahvaltısı olarak çok güzel karışık, pastırmalı, salamlı, kaşarlı tost servisimiz de mevcuttur. Tatlı olarak gayet bol çeşitlere sahibiz ekler, magnoeli, meyve sunumları, tortelat, muz rulası, çikolatalı pastane dilimleri, muhallebi, supangle fuar tatlı servisimiz kup yada sunum stant tabakları ile sağlanmaktadır. Servisimizi ise deneyimli bay bayan garsonlar ve hosteslerden oluşan ekiplerimiz sağlamaktadır.

Fuar Catering – Stant Kokteyl İkramları – Stant Hostesi – Fuar Mankeni Yiyecek İçecek Hizmeti

Fuar Organizasyonu sırasında gelen müşterilerinize alkollü ve alkolsüz olarak birçok soğuk içecekleri de catering ikram firması olarak biz sağlamaktayız. Cola, fanta, gazoz, soğuk çay, liğht cola, meyve suyu çeşitleri, enerji içeceği, meyveli ve sade cola gibi stant içecekleri de sunumlarımız arasındadır. Servis sağlarken de özel tasarım cam bir birinden farklı kokteyl cam bardaklar ile yapılıyor. Bizim için catering kokteyl firması olarak sunduğumuz tüm her şey çok önemlidir.

Planlarınız arasında eğer bayilerinizi, dostlarınızı, müşterilerinizi çağrarak bir fuar kokteyli düşünüyorsanız bunun içinde çalışmalarımızı size sunabiliriz. Belirlediğiniz saat aralıklarında kokteyl organizasyonu için biz bistro masa kiralama, catering ekipmanları, servis hostesleri gibi tüm gerekli olan her şeyi sağlayabiliriz. Eğer bir defile varsa aklınızda bunun içinde erkek ve bayan model, ses sistemi, trio müzik grubu, dj hizmeti, lazer gösterisi, sahne kurulumu gibi tüm hizmetleri sağlamaktayız. Bize ulaşmanız çok kolaydır catering şirketleri içinde bizi ararsanız size fiyatları için bilgiler paylaşabilir sunumlar yapabiliriz.

Fuar Hostesi – Garson Kiralama – Bistro Masa Temini – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodeli

Sunduğumuz hizmet çeşitleri arasında fuar hostesi özellikle birçok markanın ziyaretçiler açısından faydalı olacağı seçimlerdendir. Görevleri arasında gelen konuklar ile ilgilenerek markanızın hakkına bilgi sunarak ürünler hakkında onları yönlendirerek bilgi paylaşımında bulunurlar. Tabi sağladığımı çalışmaları arasında fuar catering hizmetleri sağladığımızda yiyecek ve içecek servisi de yer alıyor. Deneyim hosteslerimiz bu konuda oldukça başarılıdır ve özenle seçtiğimiz ekiplerimiz sizi fuar alanlarında en iyi şekilde temsil edecek presentable kişilerden oluşmaktadır.

Fuar Catering Firması – Stant Kokteyl İkramlıkları – Hostes ve Garson Kiralama

Tanıtım için markanızı en iyi şekilde temsil edecek fuar alanında tüm dikkatleri çerek yeni çıkan birçok ürününüzün sunumu açısından çok faydalı olacak fuar hostesi, stant fotomodeli de en başarılı sonuçlar aldığımız İş dünyasında öncelik olarak biliyoruz ki görünüş tanıtım açısından rakiplere fark yaratmaktadır. Seçimleriniz konusunda yardımcı olarak fuar zamanı sırasında bu yüzden deneyimli ve çalışkan fuar personelleri sağlamaya en hassas davrandığımız konulardan biridir. Stant mankenleri, stant hostesi, tercüman ve karşılama fotomodeli gibi hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Fuar Hostesi – Manken Temini – Catering Kokteyl İkramlıkları

MOBİL OLARAK STANT CATERİNG HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ FUAR ALANLARI

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Yesilköy CNR Expo Fuar Merkezi’

İstanbul Fuar Merkezi