Fuar İkramları – Catering Hizmeti – Karşılama Mankeni ve Fotomodel Temini

Kurumsal markalar için sağladığımız hizmet çeşitlerimizin en başında yer alan Fuar İkramları bizden oldukça talep edilmekte bizde şirket yetkilerine çözüm odalı çalışmalar sunmaktayız. Fuar organizasyonları için sağladığımız stant ikramlıkları oldukça fazladır bu çeşitleri isteklere göre sunmaktayız. Ek olacakta gerekli personelleri de sağlayarak değerli müşterilerimizi yormadan kolayca hizmet almasını sağlamaktayız.

Fuar Catering Firmaları – Kokteyl Organizasyonu – Stant Hostesi Temini

İstanbul fuar ikramlıkları sağlayan catering firmaları arasında sağladığımız hizmet kalitesi müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bu bakış açısının nedeni ise gelen ziyaretçilere ve konuklar için kullan at ürünler yerine biz farklı sunum kokteyl catering ekipmanları sunmamızdır. Mesela demleme çay servisi sağlarken ikram hostesleri özel cam çay bardağı setleri ve demir çay kaşıkları kullanır masalarda ise özel sunumlardan oluşan gold şekerliklerde bulunmaktadır. Kahve servisi ise Türk kahvesi, espresso Intenso, cappuccino,  latte, bitki çayları, mocha, sütlü ve sade nescafe gibi servisimizde özen fincan takımları ile sağlanmaktadır. Ek olarak gümüş ve cam tepsilerle görünüş açısından gayet şık stant ikram sunumları sağlanmaktadır.

Stant İkramları – Fuar Mankeni ve Karşılama Mankeni – Fotomodel Temini

Taze ve günlük olarak fuar merkezleri için ulaştırıp ikramını da sağladığımız bir çok pastane ve fırın ürünleri kalite açısından en güzel sunumlarla gerçekleşir. Mutfak kurulumu yaparak stant alanında ara sıcaklı catering menüleri ve sabah kahvaltısı olarak çok güzel karışık, pastırmalı, salamlı, kaşarlı tost servisimiz de mevcuttur. Tatlı olarak gayet bol çeşitlere sahibiz ekler, magnoeli, meyve sunumları, tortelat, muz rulası, çikolatalı pastane dilimleri, muhallebi, supangle fuar tatlı servisimiz kup yada sunum stant tabakları ile sağlanmaktadır. Servisimizi ise deneyimli bay bayan garsonlar ve hosteslerden oluşan ekiplerimiz sağlamaktadır.

Fuar Catering – Stant Kokteyl İkramları – Stant Hostesi – Fuar Mankeni Yiyecek İçecek Hizmeti

Fuar Organizasyonu sırasında gelen müşterilerinize alkollü ve alkolsüz olarak birçok soğuk içecekleri de catering ikram firması olarak biz sağlamaktayız. Cola, fanta, gazoz, soğuk çay, liğht cola, meyve suyu çeşitleri, enerji içeceği, meyveli ve sade cola gibi stant içecekleri de sunumlarımız arasındadır. Servis sağlarken de özel tasarım cam bir birinden farklı kokteyl cam bardaklar ile yapılıyor. Bizim için catering kokteyl firması olarak sunduğumuz tüm her şey çok önemlidir.

Planlarınız arasında eğer bayilerinizi, dostlarınızı, müşterilerinizi çağrarak bir fuar kokteyli düşünüyorsanız bunun içinde çalışmalarımızı size sunabiliriz. Belirlediğiniz saat aralıklarında kokteyl organizasyonu için biz bistro masa kiralama, catering ekipmanları, servis hostesleri gibi tüm gerekli olan her şeyi sağlayabiliriz. Eğer bir defile varsa aklınızda bunun içinde erkek ve bayan model, ses sistemi, trio müzik grubu, dj hizmeti, lazer gösterisi, sahne kurulumu gibi tüm hizmetleri sağlamaktayız. Bize ulaşmanız çok kolaydır catering şirketleri içinde bizi ararsanız size fiyatları için bilgiler paylaşabilir sunumlar yapabiliriz.

Fuar Hostesi – Garson Kiralama – Bistro Masa Temini – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodeli

Sunduğumuz hizmet çeşitleri arasında fuar hostesi özellikle birçok markanın ziyaretçiler açısından faydalı olacağı seçimlerdendir. Görevleri arasında gelen konuklar ile ilgilenerek markanızın hakkına bilgi sunarak ürünler hakkında onları yönlendirerek bilgi paylaşımında bulunurlar. Tabi sağladığımı çalışmaları arasında fuar catering hizmetleri sağladığımızda yiyecek ve içecek servisi de yer alıyor. Deneyim hosteslerimiz bu konuda oldukça başarılıdır ve özenle seçtiğimiz ekiplerimiz sizi fuar alanlarında en iyi şekilde temsil edecek presentable kişilerden oluşmaktadır.

Fuar Catering Firması – Stant Kokteyl İkramlıkları – Hostes ve Garson Kiralama

Tanıtım için markanızı en iyi şekilde temsil edecek fuar alanında tüm dikkatleri çerek yeni çıkan birçok ürününüzün sunumu açısından çok faydalı olacak fuar hostesi, stant fotomodeli de en başarılı sonuçlar aldığımız İş dünyasında öncelik olarak biliyoruz ki görünüş tanıtım açısından rakiplere fark yaratmaktadır. Seçimleriniz konusunda yardımcı olarak fuar zamanı sırasında bu yüzden deneyimli ve çalışkan fuar personelleri sağlamaya en hassas davrandığımız konulardan biridir. Stant mankenleri, stant hostesi, tercüman ve karşılama fotomodeli gibi hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Fuar Hostesi – Manken Temini – Catering Kokteyl İkramlıkları

MOBİL OLARAK STANT CATERİNG HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ FUAR ALANLARI

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Yesilköy CNR Expo Fuar Merkezi’

İstanbul Fuar Merkezi

Kurumsal Organizasyonları için özel olarak seçtiğimiz çalışma ekiplerimiz oldukça etkinliklerde fayda sağlıyor. Özelikle Win Fuarı Fuar İkram Hizmetleri için bir birinden başarılı Stand Hostesi ve Garson Kiralama Hizmeti de sağlamaktayız. Amacımız burada ziyaretçiler tarafından yoğun olarak tanıtımlar gerçekleşirken onlarla görüşerek ürünlerin ve markanın tanıtımı en iyi şekilde sağlamanızdır. Tabi bunu Cnr Emlak İstanbul Fuar Fotomodel ve Karşılama Mankeni içinde sağlıyoruz. CNR FUAR CATERİNG FİRMASI olarak ta mobil olarak kendi araçlarımızla her sabah taze kahvaltı – öğlen ara sıcak menüleri ve tatlı servisi de sunduğumuz seçeneklerimiz oldukça fazladır. Bizi Coffee Break Catering için her zaman arayabilir kolayca çalışmalarımız için bilgi alabilirsiniz.

Fuar Hostesi

Etkinlik alanında gerekli olabilecek Fotoğrafçı ve Kameraman Kiralama içinde sizlere Organizasyon Fiyatları için eşitli bilgiler sunmaya hazırız. Buradaki amaç en doğru planlamaları yaparak kusursuz hizmet sağlamaktır. Türkiye İstanbul Jewlry Show Stand İkramları – Tercüman Hostesi de sunmuş olduğumuz paketlerimiz içerisinde yer alıyor. Hepsini bir bütün olarak sağlayarak kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz. Word Food İstanbul Fuarı Kokteyl Organizasyonu için teklif almak isterseniz müşteri temsilcimiz hızlı şekilde cevap vermeye hazırdır. Ek olarak Led Ekran Kiralama, Maskot, Dansçı, Müzik Grubu Kiralama, DJ Hizmeti, Ses Sistemi de çalışmalarımız arasında oldukça fazladır. Çeşitleri ve hizmetlerin farklılık için kolayca bunu size anlatmaya hazırız. Sunmuş olduğumuz çalışmalarımızı İstanbul Yeşilköy İFM – CNR EXPO FUAR MERKEZİ için sunarak tüm hizmetleri başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Stand Hostesi

Beauty Eurasia Fuar Mankeni Hostesi Catering Hizmeti gibi tüm hepsi için sunumlar hazırlayarak. İçerisi Yiyişecek İçecek İkramları ile birlikte paketler hazırlıyoruz. Böylece seçim yapmanız da oldukça kolaylaşmasını sağlamaktayız.

Fair Catering İstanbul

Our work teams benefit greatly from our special packages for our Corporate Organizations. We also provide successful Stand Hostess and Waiter Rental Services for Special Win Fair Fair Catering Services. Our aim is to ensure that you promote the brand in the best possible way by guiding it while the management carries out intensive promotions. Of course, this can be renewed in the Cnr Emlak Istanbul Fair Photomodel and Welcome Model. As CNR FAIR CATERING COMPANY, we offer fresh breakfast every morning, hot lunch menus and dessert service with our own mobile vehicles. You can always call us for Coffee Break Catering and get information about easy storage. We are ready to provide you with information on Organization Prices for Photographer and Videographer Rentals that may be required in the event area. The purpose of allocation is to provide perfect service by making the most accurate planning.

Türkiye Istanbul Jewlry Show Stand Refreshments – Translator Hostess is also included in our packages. We continue to provide prosperity by providing all of them as a whole. If you would like to receive an offer for the Word Food Istanbul Fair Cocktail Organization, our customer representative is ready to respond quickly. In addition, LED Screen Rental, Mascot, Dancer, Music Band Rental, DJ Service, Sound System are also quite durable. We are ready to size it easily for differences in varieties and modifications. We successfully carry out all services by providing them for Istanbul Yeşilköy IFM – CNR EXPO FAIR CENTER, where the people live. By preparing presentations for all such as Beauty Eurasia Fair Model Hostess Catering Service. We prepare packages with food and beverage treats. In this way, we make it much easier to make a choice.

Stand Hostesi


Birçok Kurumsal Firma Fuar Ziyaretçileri için Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır ( POPCORN ) Arabası Kiralama Hizmeti talep etmektedir. Ayrıca Dağıtım Elemanı yada Hostesi ile her şeyi biz sağlıyoruz. Seçenek arasında Kahveci Güzeli Standı ve Türk Kahve İkramları da sunmaktayız. Fuar İkramları seçeneklerimiz oldukça fazladır mesela özel bayi yada konuklarınız için harika bir Kokteyl Menü Sunumları yaparak herkesin beğenisini kazanmanızı sağlayabiliriz. Tabi gerekli olan Stand İkram Hostesi, Barmen, Tercüman gibi hizmetleri de birlikte sağlıyoruz. Eğer FUAR İKRAM HİZMETLERİ aradığınız işinde başarılı ve işe yıllarını vermiş deneyimli bir Catering Firması ise o zaman Rb Organizasyon İkram Servisi ile çalışmanızı önermekteyiz. Karşılama Hostesi de seçenekler arsında sunulmakta ve Kurumsal olarak Toplantı, Konferans, Seminer, Panel gibi etkinliklerde oldukça talep görmektedir. İFM – TÜYAP – LÜTFİ KIRDAR – CNR EXPO FUAR MERKEZİ CATERİNG KOKTEYL HOSTES FİYATLARI için bizi arayabilir bir çok konuda planlamalar bütçeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz İstanbul genelinde tüm hizmetler için bizden hızlı şekilde Organizasyon Fiyatları için bilgi almanız çok kolaydır. Burada amacımız siz değerli müşterilerimize zaman kaybettirmeden en deneyimli hizmeti sunarak bir çok müşterilerimiz arasında olmanızı sağlamaktır. Bunun içinde deneyimli Fuar Personeli Kiralama ekibimizle birlikte tüm planlamaları en doğru şekilde düşünerek sizlere bu bilgilerimizi sunuyor ve sonunda birlikte aldığımız kararları işleme alıyoruz. Fuar Karşılama Hostesi sağladığımız ekibimiz giyimlerine özen gösteren makyaj kadar çok dikkat eden ayrıca prezantabl personellerden oluşmaktadır. Organizasyon Catering konusunda uzman olduğumuz çoğu hizmeti Fuar Kokteyl Firmaları arasında sürekli olarak sağlıyor ve çalışanlarımızı profesyonel olarak sürdürüyoruz.

Fuar Popcorn Arabası Kiralama

FUAR ETKİNLİK ALANLARINA SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLERİMİZ

FUAR CATERİNG İKRAMLARI BAY BAYAN GARSON TEMİNİ

FUAR MISIR ( POPCORN PAMUK ŞEKER ARABASI KİRALAMA

FUAR STAND HOSTESİ – MASA SANDALYE KİRALAMA

TEMİZLİK PERSONELİ – DJ + SES SİSTEMİ KİRALAMA BARMEN

BROŞÜR DAĞITIM ELEMANI BASKILI BALON BROŞÜR PROMOSYON ÜRÜN DAĞITIMI

FUAR KOKTEYLİ BİSTRO MASA CATERİNG MALZEMELERİ TEMİNİ

TERCÜMAN KARŞILAMA HOSTESİ – MANKEN

Fuar Hostesi

Many Corporate Companies request Cotton Candy and Popcorn (POPCORN) Trolley Rental Service for Fair Visitors. We also provide everything from the Delivery Personnel or Hostess. Among the options, we also offer Kahveci Güzeli Stand and Turkish Coffee Treats. We have many Fair Catering options, for example, we can make great Cocktail Menu Presentations for private dealers or your guests and make you win everyone’s appreciation. Of course, we also provide the necessary services such as Stand Catering Hostess, Bartender and Translator. If FUAR CATERING SERVICES is an experienced Catering Company that is successful in its business and has spent years in business, then we recommend you to work with Rb Organization Catering Service. Welcoming Hostess is also offered among the options and is in high demand in corporate events such as Meetings, Conferences, Seminars and Panels.

Fiar Catering İstanbul

You can call us for IFM – TÜYAP – LÜTFİ KIRDAR – CNR EXPO FAIR CENTER CATERING COCKTAIL HOSTESS PRICES, you can easily get information about planning and budgets on many subjects. It is very easy to quickly get information from us for Organization Prices for all services throughout Istanbul. Our aim here is to ensure that you, our valued customers, are among our many customers by providing the most experienced service without wasting time. In this regard, together with our experienced Fair Personnel Rental team, we present this information to you by considering all the planning in the most accurate way and finally process the decisions we make together. Our Fair Welcome Hostess team consists of presentable personnel who take care of their clothing as well as their make-up. We constantly provide most of the services we specialize in Organization Catering among Fair Cocktail Companies and maintain our employees professionally.

İstanbul Fair Catering

OUR SERVICES WE PROVIDE TO FAIR EVENT AREAS FAIR CATERING TREATS MEN AND WOMEN WAITTER SUPPLY FAIR EGYPT ( POPCORN COTTON CANDY TROLLEY RENTAL FAIR STAND HOSTESS – TABLE CHAIR RENTAL CLEANING PERSONNEL – DJ + SOUND SYSTEM RENTAL BARTMEN – BROCHURE DISTRIBUTION STAFF PRINTED BALLOON BROCHURE PROMOTIONAL PRODUCT DISTRIBUTION FAIR COCKTAIL BISTRO TABLE CATERING MATERIALS SUPPLY TRANSLATOR WELCOME HOSTESS – MODEL

Fuar Hostesi
Fair Hostess
Fuar Organizasyon Firmaları

FUAR CATERİNG GÜNLÜK MENÜ SUNUMLARI                 

                     Servis Hostesi ve Mutfak Personeli

                                 CATERING İÇERİĞİ

Sabah saatleri: tatlı kurabiye çeşitleri, sakallı poaça, mini pizza çeşitleri (artanlar öğlen servis edilecek)

Öğle Saatleri:, galete, yaprak sarma, kanepeler, limon sosuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri, çiğ köfte dilimleri –

Ara sıcaklar Menü : sigara böreği, tavuk naggy, misket köfte, kadınbudu köfte, patates kroket

Tatlılar İkramları : Mini çikotoplar, Mini ekler, meyveli tortelat, meyve çubukları

  Masa Üstlerinde Karışık Cips ve Kuruyemiş

İÇECEK EKİPMANLARI:  cam çay bardakları porselen ve cam  fincan takımı,cam su bardağı meşrubat bardakları – çeşitli içecek bardakları, servis ve sunum tepsileri.

                            YİYECEK SUNUMLARI

    (porselen tabak ve cam çerezlik, şekerlik, sunum tabakları ile servis edilecektir.

                İÇECEK SERVİSİ SINIRSIZ OLARAK SAĞLANMAKTADIR. .  ,

İçecek Masası Kurulumu ( Demleme çay ve bitki çayları, Lipton Karadeniz yada  doğuş çay markası. limonlu vişne suyu, limonata, limonlu portakal suyu ) şeftali – kayısı – karışık – meyve suları,)– kapalı bardak su

Ekipman: Servis ekipmanları porselen olacak. Fuar Catering Hizmeti için gereken tüm sarf malzemeyi firmamız temin edecek. Çöp kovası, ısıtıcı, kahve makinesi, çay otomatıı v.s.