Villa Düğün Kokteyli – Catering İkram Menüleri – Havuz başı Süsleme Hizmeti

Biliyoruz beklide yıllarca hayali kurdunuz ve olmasını istediğiniz gibi bir hizmet almak istiyorsunuz. Bunu gerçekleştirmek için öncelikle aklınızdaki fikirleri bir organizasyon şirketi ile paylaşmaktan geçiyor. Ve anlaşacağınız firma ile görüştünüz de sizlerin planladığı gibi bir düğün kokteyli olması için elinde yeterli ekipmanlar ve gerçekleştirdiği birçok sunumlardan oluşan bilgiler olması gerekli. İşte bu anlamda sizlerin sorularına cevap verebilecek olan Rb Organizasyon Catering ekibine güvenebilir ve istediğiniz düğün konsepti için bizimle görüşebilirsiniz.

Özel olarak düğün malzeme ekipmanlarımız birçok başarılı ustalarımızın elinden geçmiş oldukça şık tasarımlı ürünlerden oluşmaktadır. Burada tek hedef görüntü açısından en iyisini elde ederek sizlerin hayal ettiği gibi bir düğün organizasyonu olmasını sağlamaktır. Bu sadece ekipmanlarla da sınırlı değil işi bilmek saatinde kurulumu gerçekleştirmek ve konsept olarak en iyisi yapmaktır. Özel kumaşlarımız istediğimiz ölçülerde yapılarak özel tasarımlı renklerden oluşan bistro masalar ve yemek masası sandalyeler gibi farklı çeşitlere sahip oldukça ürün yelpazesi olarak ta fazladır.

Düğün Kokteyli – Servis Hostesi – Catering İkram Menüleri – İçecek Sunum Hizmeti

Biz sunduğumuz masa sandalye kiralama modellerini farklı renklerden oluşan 6 ve 10 kişi olarak tasarlanan ekipmanlarla sunuyoruz. Bunun nedeni ise müşterilerimiz konuk sayılarını istediği gibi oluşturmasını sağlamaktır. Masaların üstünü ise canlı çiçek, supla, şamdan ve farklı renk seçeneklerine sahip yapay çiçeklerle süsleyerek istenilen ortamı sağlamaktır. Seçenek olarak sunduğumuz düğün kokteyl organizasyonları uygun bütçelerle sunulması ve kolay kurulumları olması nedeniyle fiyatları da ona göre diğerlerine göre biraz daha düşük olarak verilmektedir.  Bir çok tekne düğünü, villa bahçesinde düğün gibi sunduğumuz bistro masalarla hizmet çalışmaları sağladık kurduğumuz mobil olarak içecek ve yiyecek masaları ile de müşterilerimiz oldukça memnun kalmıştır.  

Seçenekler oldukça fazla olunca sunumları da ona göre yapmak gerekir mesela bir gemi organizasyonu için dış kısımlara tül ve kumaş giydirerek harika bir renkli ortam sağlamaktayız. Bununla birlikte kır düğün organizasyonları içinde genel anlamda nasıl olmasını isterse siz değerli müşterimize kokteyl organizasyonu yada oturma düzenli bir düğün gibi amacımız günden güne seçeneklerimizi fazlalaştırarak en iyi çalışmaları kendilerine sunmaktır. Bazen ise kendi evinin bahçesinde yada havuz başında bir düğün olmasını talep eden müşterileriniz oldukça fazladır. Bizde bu anlamda kendilerine catering malzemeleri kiralama, garson hizmeti, servis hostesi gibi bir çok ekip ve ekipmanları sağlıyoruz. Sonrasında ise müzik seçimi geliyor bazen bir dj en güncel şarkıları çaldığı bazense trio grupları yada kemancı, akordeon, yan flüt, gitar, piyano gibi seçimler de yapabilir bizde düğün kokteylleri için hepsini bir araya getirerek hazır paketler halinde sunuyor ve seçim yapmasını sağlıyoruz.

Bahçede Düğün Kokteyli – Catering Organizasyon – Ekipman Kiralama Hizmeti

Sunduğumuz seçimlerden sonra mecidiyeköy deki ofisimize gelerek kendileri ile taşınmasından kurulumu kadar her bir detayı paylaşarak hem fikirlerini alıyor hemde kendi yapmış olduğumuz daha önceki düğün organizasyonu için bilgi paylaşımlarında bulunuyoruz.  Düğün ikramları ve catering hizmeti içinse daha önceki çalışmalarımız olan kokteyl masası sunumları ve servis ekipmanlarımız gibi bir çok bilgi veriyoruz. Elimizde bu konuda oldukça görsel bulunmakta sadece ara sıcaklı menüleri mi yoksa sğuk yiyeceklerden mi oluşan bir sunum hizmeti isteniyor o konuda birlikte karar alıyoruz. Sağladığımız catering organizasyonu için taze ve günlük ürünleri kullandığımız ve marka içecekleri tercih ettiğimizi gibi bir çok bilgiyi kendilerine iletiyoruz. Sunduğumuz düğün içecek ve yiyeceklerinin yanı sıra kullandığımız catering sunumları da bizim için oldukça önemlidir. Bunun için özel tasarımlı sunum bardakları, tabakları, tepsileri seçiyoruz. Ve düğün kokteyl alanında güler yüzlü ikram personellerimizin olduğu gelecek konuklarada en iyi şekilde hizmet edecekleri gibi bilgiler sunuyoruz. Düğün servis personellerimiz sürekli olarak ellerinde sunum tepsileri ve içecekler ile dolaşarak herkesin kolayca ikramlardan almasını sağlamaktadır.

Havuz başı Düğün Kokteyli – Tekne Düğünü – Kır Düğün Organizasyonları

Gelen davetliler içinde kendilerine masaları için yönlendirme yapabilecek düğün karşılama hostesi de seçeneklerimiz arasında bu şekilde olunca masa konusunda hiç sorun yaşanmıyor daha önce yaptığımız listeler sayesinde konukların kolayca yerleri alınması sağlanıyor.  Her ananın kaçırılması açısından profesyonel bir yardım almak gerekli bu anlamda düğün kokteylleri sırasında en başından konukların gelmesi ile birlikte her dakika ve saat çekimler yapıp sizlere fotoğrafçı, kameraman, drone çekimi gibi ekiplerinde kiralaması sağlamaktayız. Bu kayıtlar ise isterseniz flash bellekte yada dvd kayıtları ile düğün sonrasında sizlere teslim edilmektedirler.

Kır Düğünü Kokteyl organizasyonu – Bistro Masa Temini – Hostes ve Garson Kiralama
Düğün Kokteylleri – İstanbul Organizasyon Firmaları – İçecek Yiyecek Sunum Hizmeti
Düğün Kokteyl Organizasyonları – Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Hizmetleri