İstanbul genelinde birçok sunmuş olduğumuz kurumsal ve bireysel olarak Rb siz değerli müşterilerimize için kokteyl organizasyon firmaları arasında profesyonel olarak hizmetler sağlamaktayız. Genel anlamda herkes aldığı hizmeti kaliteli ister işte bu anlamda biz sunmuş olduğumuz çalışmaları sizler için titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bunu yapmak içinse işi profesyonel olarak bilmek ve bu işe yıllarını vermek gerekir biz Rb Organizasyon Catering olarak sürekli olarak sunduğumuz hizmetlerimizde birinci önceliğimiz kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sunmaktır.

Kokteyl Organizasyonu – Catering Sunum İkramları Yiyecek İçecek Hizmetleri

Taze ve günlük olarak size sağladığımız kokteyl organizasyonları için sunduğumuz menü seçeneklerinde ilk olarak soğuk ikramlıklar yer almaktadır. Müşterilerimiz özellikle ilk menümüzü çoğu zaman tercih etmektedir. Bu kokteyl menü seçeneklerinde kaşarlı poğaça, mini pizza, galete, kanepe çeşitleri, çikolatalı ekler,  tortelat, yaprak sarma, sigara böreği ve harika tatlardan oluşan kurabiye çeşitleri bulunmaktadır.

Fuar Catering – Stant Hostesi – Karşılama Hostesi – Fotomodel Temini
Kokteyl Organizasyon Firmaları – Şirket Toplantıları – Catering Hizmetleri

Menü seneğimiz özellikle fuar catering, seminer, açılış organizasyonu, konferans, bayi toplantısı, gibi birçok farklı etkinliklerde oldukça tercih edilmektedir.

Fuar Catering Firmaları – Kokteyl Organizasyonu – Stant Karşılama Hostesleri

Ara sıcaklı kokteyl menüsü ise misket köfte, naggyt tavuk, soğan halkası, patates kroket, patates kızartması gibi birçok seçenek yer alıyor. Özellikle şirket açılış kokteyli ve mağaza açılışları için birçok müşterimiz bu menümüzü beğenmekte ve sürekli olarak kendileri kokteyl catering ikramlıkları için hizmet almaktadırlar. Mobil olarak istenilen mekanda yada mutfak kurulum sağladığımız ve hazırlıklarımızı yaptığımız bu hizmet ile her şeyi biz sağlıyoruz. Mesela çay otomatı, kızartma makinesi, fırın gibi ekipmanları da biz getiriyoruz böylece hiçbir ekipmana ihtiyacınız olmadan kolayca konuklarınıza kokteyl organizasyonu için ikramlıkları biz sağlıyoruz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu – Çadır Kiralama – Bistro Masa Temini
Kokteyl Organizasyonları – Catering Firmaları – Kokteyl Masası İkramlıkları

Catering ikramları için hazırlık aşamasında ise mutfak personelimiz pişirme işlemini gerçekleştirirken açılış ve fuar hostesi personellerimiz ise dağıtımlarını sağlamaktadır. Sunumlarımız ürünlerin kalitesi kadar bizim için önem taşır bu yüzden kullandığımız porselen tabaklar ve beyaz yada gümüş tepsilerle ekibimiz dağıtımını da profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. İster bir mezuniyet töreni, doğum günü organizasyonu, ofis partisi,  yada lansman organizasyonu olsun hepsi için sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için biz hazırız.

Kurumsal Kokteyl Organizasyonları – İstanbul Catering Hizmetleri

İlk olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere sonrasında tüm Türkiye genelinde kokteyl organizasyon şirketi olarak birçok başarılı hizmetler sağlamaktayız. Önemli konuklarınız için özel olarak hazırlanan magnolia çeşitleri, muz rulosu, soslu köfte çeşitleri gibi en harika catering ikramlıkları içinde sizlere harika sunumlar sağlayarak herkesin ağızlarını tatlandırıyoruz.

Kokteyl Organizasyon İkramları – Ara Sıcaklı ve Soğuk Yiyecek İçecek Hizmetleri

Muhteşem sunumlarımızı fuar ikramlıkları, temel atma töreni, şirket yeni yıl partileri, gemi indirme organizasyonu gibi alanda tercih edilerek özel günlerde bizden talep edilmektedir. Kurumsal olarak çözüm ortağınız olabiliriz sizleri en iyi şekilde temsil ederek markanızı tüm dünya genelinden gelen ziyaretçilere profesyonel tanıtabilir ve fuar catering firmaları içinde size birçok hizmet sağlayabiliriz. Bunun içinse fuar mankeni, stant hostesleri, tercüman, fotomodel gibi ekiplerden oluşan çalışanlarımızla her zaman yanınızda olacağız.

Nikah Kokteyli – Düğün Organizasyonu – Gelin Damat için Tak Kiralama Hizmeti

Sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın en başında yer alan nikah kokteyli bizi en çok tercih eden müşterilerimizden talepler gelerek sunmaya devam ediyoruz. Başarılı hizmetler verdiğimiz belediye nikah salonları, evlendirme daireleri, kır alanları, tekne organizasyonu gibi tüm etkinlik alanları için kokteyl organizasyon firması olarak sayısız tecrübemizle hizmet çalışmaları yaptık. Ekipmanlarımız arasında özel olarak tasarımlı ürünlerden olan nikah masası, gelin yolu çiçekleri, arka fon süsleme konsepti, beyaz halı gibi kiralama ekipmanlarımızda sizleri bekliyor.

Kokteyl İkramlıkları – İstanbul Catering Firmaları – Bistro Masa Sunumları

Nikah ikramlıkları içinse menü seçeneklerimiz mevcut her bütçeye uygun soğuk ve sıcak yiyecek içeceklerden oluşan paketlerimizde bilgi almanız çok kolaydır. Müşteri temsilcimiz size bu anlamda kolayca tercih yapmanız için görsel resim ve videolar gönderebilir. Paketlerimiz düğün organizasyonu içinde kullanılabilir burada masa sandalye kiralama modellerimiz oldukça geniştir. Bu modeller gümüş, gold, beyaz, krem gibi bir çok seçenekten oluşmaktadır. Düğün kokteyli içinde farklı renklerden oluşan masa örtülerimizle istediğiniz renklerden oluşan bir kokteyl organizasyonu için konsepti oluşturabiliriz.

Düğün Kokteyli
Düğün Kokteyli – Bahçede Nikah Organizasyonu – İstanbul Catering Firmaları
Düğün Organizasyonu – Kır Düğünü Süsleme – Masa Sandalye Kiralama
Kokteyl Organizasyonu İstanbul – Bahçede Düğün Organizasyonu
Açılış Organizasyonu – İstanbul Kokteyl Firmaları – Catering Hizmeti
İstanbul Kokteyl Organizasyon Firmaları – Bistro Masa Sunumları – Ara Sıcak Menüler
Şirket Kokteyl Organizasyonu – İstanbul Catering Firmaları – Yiyecek İçecek İkramlıkları