Deneyimli ekiplerimiz fuar organizasyonları için markanızı tanıtmak ve renk katmak için sizleri bekliyor. İstediğiniz sonuçları almak ve bir öncekinden daha çok başarı elde etmek için deneyimli bir fuar catering firması ile çalışmak gerekir. Bununla birlikte çalışan personellerde tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşması gerekmektedir. Görsel açıdan da eğer dikkat çeken servis personelleri, karşılama hostesi, tanıtım mankeni olursa daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Fuar günleri sizin yanınızda olacak stant konukları için özel kokteyl ikramları ve içecek servisi gibi her bir detayı sizler için düşünüyor ve biz tedarik ediyoruz.

Amacımız markanızı en başta tanıtmak ve onun içinde sizlere farklı çözümler sunmaktır. Seçeneklerimiz arasında trio müzik grubu, dansçı, model, ve show grupları gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. Stand catering firması olarak ta sizin için farklı paketlerden oluşan alternatifli sunumlar sağlamaktayız. Bu konuda ayırdığınız bütçe bizim için çok önemli ve gelecek ziyaretçilerin sayısı gibi bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Fuar ikramlıkları içinse Tüyap fuar merkezi yada Cnr fuar alanı aynı fiyatlarla sunulmaktadır. Her han gibi bir ücret farklı alınmadan standart olarak uygulamaktayız. Bu sadece bay ve bayan garson kiralama sayısına göre değişmektedir. Stant eğer büyük ve gelecek konuklar fuar organizasyonu için fazlaysa o zaman ücretlendirme farklı şekilde sunulmaktadır.

İstanbul Fuar Kokteyli içinde sizlere sunabileceğimiz birçok seçeneğimiz bulunmakta mesela dj hizmeti, ses sistemi kiralama, konfeti gösterisi, lazer show gibi tabi bunları en çok talep edense çoğu zaman defile organizasyonları için sağlanmaktadır. Eğer defile için manken ve tanıtım modeli arıyorsanız bunun içinde beraber çalıştığımız bu konuda uzman ekiplerimizle sizin için bu hizmeti de sağlamaya hazırız. Bunların dışında led ekran kiralama, sahne kurulumu, bando ekibi gibi birçok profesyonel ekipler hizmetinizde olacaktır. Fuar alanında 2 yada 3 saatlik bir davet düşüyorsanız sizlere kokteyl organizasyonu, masa kiralama, catering sunum ekipmanları içinde yardımcı olabiliriz. İstediğiniz gün ve saatler içersinde stant alanına gelerek sizler için hazırlıklarımızı yapıyor ve konuklara yiyecek içecek hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız fuar catering ikramları sizlerin isteğinize göre ara sıcaklı menüler yada soğuk ikramlıklar olarak ayarlanıyor kendi araçlarımızla bunları sağlıyoruz. Siz yeter ki bizimle aklınızdakileri paylaşın bizde bu doğrulta da sizler için planlamalar yaparak kokteyl firmaları arasında hizmetler sağlayalım.  Ayrıca gerektiğinde sizin için bistro masa kiralama, çay otomatı, buzdolabı, sunum masası kurulumu gibi tüm fuar ekipmanlarını sağlamaktayız.