Kokteyl Organizasyonu

İstanbul başta çalışmalarımız arasında yer alır sonrasında ise tüm Türkiye genelinde sizlere profesyonel olarak Kokteyl Organizasyon için birçok planlamalar yaparak hizmet sağlamaktayız.  Deneyimli ekibimizle her zaman doğru sunumları sizlere görsel açıdan hazır olarak sunarız. Beraber en uygun paketleri seçecekte kolay seçimler yapmanızı sağlamaktayız..

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır ?, Diye düşünmeyin deneyimli ekibimiz daha önceki yapmış olduğu çalışmaları sizleri bilgilendirerek basit ve en hızlı şekilde seçim yapmanızı sağlamaktadır. Bunun için oldukça bilgi ve tecrübe gerekir biz 22 yıldan fazladan bu tarz açılış organizasyonu, temel atma töreni, nikah kokteyli gibi her alanda farklı çalışmalarla birlikte konseptler oluşturarak oldukça deneyimli şekilde sizin hizmetinizde olmaktayız.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyon Fiyatları Ne Kadar? Bu paketlere göre ve istenilen hizmetlere göre oldukça değişiklik gösterir ama 15000TL dir ortalama. Ek olarak istenilen kokteyl malzemeleri kiralama, catering ikramı, personel sayısına göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Kokteyl Organizasyon Firmaları

Kokteyl Organizasyonu İçin Nelere Dikkat Edilmeli ?  Öncelikle istediğiniz hizmetlerin bir listesini oluşturarak kokteyl firmaları yada catering organizasyon işleri yapan kurumsal bir yerle anlaşmak ve görsel açıdan destek almak faydalı olacaktır. Onun dışında ise referansları ve daha önce sunduğu hizmet çeşitlerine bakmak oldukça önemlidir.

İstanbul Açılış Kokteyli

Biz hazırız her zaman sizler için Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında başarılı çalışmalarımızı sizinle paylaşarak daha iyi bir etkinlik olmasını sağlamak için. Çalışmak kadar catering ikramlıkları içinde en iyi ürünleri kullanılması gerektiğini ve bununla bir bütün olarak hizmet sağlanması gerektiğinin bilincindeyiz. Başarılı sonular bir açılış organizasyonu olsa bile bunu sağlarken doğru adımları atarak hizmet vermekten geçer. Buda ekip çalışması ve personellerin deneyimli olması gerektiğinin farkında olmaktan geçiyor.

Doğum Günü Organizasyonu

İstanbul Belediye salonları olsun kültür merkezleri olsun yada boş bir mekan biz birkaç saat içerisinde kullandığımız ekipmanlarımızla harika bir nikah kokteyl organizasyonu için harika bir ortam haline getirmekteyiz. Burada ise nikah kokteyl ikramları ve çalışma personelleri içinde seçenekler sunarak hizmet sağlamaktayız. Tabi ortamın şık durması açısından gelin takı, gelin damat masası, beyaz yada cam kürsü, halı, yürüyüş yolu çiçekli şamdanlar hepsini son tasarımlı ürünlerimizle sizlerin hizmetine sunduk.

Açılış Organizasyonu

Bir çalışma yaparken dikkat edilmesi gereken bize göre her bir detaya önem vermektir Mesela kokteyl organizasyon ikramları, catering hizmeti sağlarken kullanılacak olan sunumlarda bize göre öncelik verilmesi gerekiyor.Bunun için özellikle cam bardaklarla servis ikramları, porselen tek, yada iki katlı sunum ikram tabakları kullanıyoruz. Ek olarak üçlü çerezlik gold ve beyaz seçeneklerle birlikte. Özel peçetelik porselen ve gold demir seçenleriyle sunarak masaların dekor konusunda güzelliğine bakıyoruz.   

Açılış Organizasyon Firmaları

Hostes, manken, garson ekibimiz ikram için servis sunarken de kendileri görsel açıdan şık tepsilerle dağıtım sağlamaktadır. Bununla birlikte sizlere özenle hazırladığımız catering kokteyl ikramları için özenle davranarak taze ve kaliteli olmasına da dikkat etmekteyiz. Örneklemek gerekir şu şekilde anlatabiliriz mesela demleme çayda doğuş, kahve de nescafe gibi markaları seçmekteyiz. Dağıtımını ise özel çay bardağı setleri, fincan takımları ve demir yada cam kaşıklarla servisi sağlıyoruz.

İstanbul Açılış Organizasyonu

Restoran, market, klinik, güzellik salonu, spor merkezi, emlak ofisi, kurumsal bayi, mağaza, açılış kokteylleri için görsel açıdan farklı bir hava katması için tanıtım fotomodeli, karşılama mankenleri gibi deneyimli ekiplerimizde bulunmaktadır Bu personellerimiz dışında açılış hostesleri, balon dekorasyonu, podyum kurulumu, konfeti makinesi gibi hizmet çeşitlerimiz arasında değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kokteyl Firmaları

Çay otomatı ve kahve makinesini de kendimiz sağlamaktayız yanında içecek masası kurulumu yaparak küçük bir içecekler için masa kuruyoruz. Seçimlerinizi ara sıcak olarak seçtiyseniz misket köfte, naggyt tavuk, soğan halkası, patates kroket gibi ara sıcaklar için fritöz, fırın getirerek küçük bir mobil mutfak kurulumu gerçekleştiriyoruz.  Bu sunumlarımızı fuar catering hizmetleri, kokteyl organizasyonları içinde gerçekleştirmekteyiz. Çoğu zaman stand hostesi ve mutfak personellerimiz bize bir çok konuda yardımcı olmaktadır. Birlikte en iyisi için çalışlara gayet şık sunumlar sağlıyoruz. Sabah saatlerinde özellikle tost servisi oldukça talep edilmekte yanında zeytin, çeri domatesi, biber, salatalık gibi taze ürünlerle birlikte kürdanlıklarla ikramı sağlıyoruz.

Fuar organizasyonları sırasında özel davetliler için iki ile dört saat arasında süren stand alanında kokteyl catering hizmeti de sağlamaktayız. Burada sağladığımız her şeyin gün içerisinde kurulumu yapıyor sonrasında tekrardan toplayarak tüm gerekli çalışmalarımızı ekibimizle birlikte yürütüyoruz. Gerekli olan fuar malzemeleri içinde masa sandalye kiralama, buz dolabı gibi seçeneklerimiz içinde bize sorabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu İstanbul

Çalışmalarımızı şirket ofis açılışları, temel atma töreni, doğum günü organizasyonları için sık sık gerçekleştirmekteyiz. Gerekli olan tüm ekipmanları da sağlayarak nakliye kurulumlarda ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. Kokteyl organizasyon tarzı hizmet çeşitlerimizden olan coffee berak ikramları da seçenekli paketlerimiz arasında mevcuttur. Her zaman düğün kokteyl organizasyonları için amacımız her zaman en mutlu anılarınıza renk katmaktır.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Sizin istediğiniz nikah kokteyli, kokteyl organizasyonu olsun biz kendi bünyemizde bulundurduğumuz bir çok organizasyon malzemeleri ile istediğiniz gibi bir hizmet olması için yeterli olacaktır. Eğer yoksa da birçok çalıştığımız kokteyl organizasyon şirketleri mevcut birçok çalışmada bir birimize yardım ederek süper bir etkin olması için birlikte çalışmaktayız. Kendileri isimlerini oldukça duyurmuş ve piyasada yıllardır çalışmalar yapan yenilikçi şirketlerden oluşmaktadır.