Açılış Organizasyonu – Servis Hostesi – Tanıtım Mankeni

İstanbul da birçok profesyonel hizmetler sunan Rb Organizasyon Açılış Hostesi ve Manken Temini de yapmaktadır. Amacımız sizlere deneyimli personeller sunarak önemli günlerinizde memnun kalmanızdır. Karşılama mankeni, hostes ekiplerimiz modayı takıp eden görünüş açısından da oldukça dikkat çeken ekiplerden oluşmaktadır. Açılış Organizasyonu sırasında gelen konuklar karşısında sizlere prestij sağlayacak işinde uzman çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir.

Açılış Hostesi – Tanıtım Mankeni – Fotomodel Temini

Tüm kurumsal şirketler açılış sırasında bayileri ve müşterileri için her şeyin kusursuz sağlanması ve başarılı bir sonuç almak ister. Yeni bir açılan işyeri yada mağaza oldukça önem taşır tüm davetliler ilk adımlarını attığında onları kapıda kırmızı halı ile karşılayarak hoş geldiniz diyen açılış fotomodeli, karşılama mankenleri gibi bakış açısı olarak oldukça önem taşır. Bunu sağlamak içinse deneyimli ve işini titizlikle yapan bir organizasyon firması ile anlaşmak gerekmektedir. Görsel açıdan daha önceki çalışmalarını incelerseniz bu konuda bilgi almanız oldukça kolaylaşacaktır.

Açılış Hostesi Manken Temini – Kokteyl Organizasyonu – Catering Hizmeti

Biz çalışmalarımızda öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti ile sürekli olarak kurumsal bayi açılışları, mağaza, satış ve emlak ofisi açılış organizasyonları gibi birçok hizmeti sağlamaktayız. 20 yıldan fazladır aldığımız deneyimleri sizlere paylaşabiliriz bu anlamda yapmış olduğunuz açılış kokteylleri için birlikte kararlar alabilir çözüm odaklı çalışmalar da sunabiliriz.  Tanıtım mankenleri ve fotomodel ekibimiz 1.75 boy üzerine prezantabl kişilerden oluşmaktadır. Sıcak içecek servisini özel tasarımları ürünlerimizden olan çay bardağı seti, fincan takımları ile servisi sağlıyoruz. Dağıtımı da açılış hostes ekibimiz yapıyor görüntü açısından en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Açılış Mankeni – Tanıtım Hostesi – Kokteyl Organizasyon Firmaları

İstenildiği takdirde konuklar için servis sunum ikramları için yardımcı olmakta nn güzel yiyecek ve içeceklerin dağıtılmasını sağlamaktadır. Tasarımlı tepsilerimizle beyaz porselen, gümüş, gold görünümünde ara sıcaklı catering kokteyl mankeni yiyecekleri manken – hostes personellerimiz tarafından ikram edilmektedir.

Açılış Organizasyon Firmaları – Açılış Hostesleri – Tanıtım Mankenleri ve Fotomodel Hizmeti

Davetlileriniz için kokteyl ikramlarını kendiniz temin edip dışardan sadece açılış hostesleri için yardıma ihtiyaç duyuyorsanız sizlere bu hizmet için yardımcı olabiliriz. Ek olarak ta catering malzemeleri kiralama çeşitlerini de sizin için sunmaktayız. En başta sunduğumuz hazır paketlerimizden oluşan kokteyl organizasyonları birinci önceliğimizdir. Fiyatları ek olarak sunarken açılış karşılama hostesleri lle birlikte sunarak vermekteyiz. Eğer isterseniz giyim konusunda standart olan beyaz gömlek siyah etek dışında farklı görünüz açısında çok zarif ve şık elbiseler giyerek karşılaman mankenleri ekibimiz yönlendirme yapmaktadır. Bistro masaların düzenini ise rezerve edilerek konukların masa düzenini de birlikte çalışarak personellerimizle birlikte yapabilirsiniz.

Olmasa olmazlardan olan açılış kokteyli için karşılama mankeni, fotomodel artık ihtiyaç duyduğunuzda şirketimiz en güzel görünümleri ile sizlere sağlıyoruz.  Şirket açılışları için sağladığımız birçok çalışma bulunmakta bunların en başında catering hizmeti, ikram hostesi, garson kiralama gibi seçenekler yer alıyor. Bununla birlikte trio müzik grubu, bistro masa temini, ses sistemi kiralama da hizmet çeşitlerimiz arasındadır.

Kokteyl Organizasyonu – Kokteyl Menü İkramlıkları – Catering Hizmetleri
Açılış Organizasyonu İstanbul – Karşılama Mankeni – Tanıtım Fotomodel Temini
Açılış Süsleme – Kokteyl Organizasyonu – Karşılama Hostesleri ve Manken Hizmeti