Genel

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Catering Hizmeti

En geniş fuar merkezlerden olan cnr expo bir çok büyük markaların katılımları ile gerçekleşiyor. Burada yapacağınız marka yada ürün tanıtım oldukça önem taşımaktadır. Bunun için iyi hazırlanmalı ve deneyimli fuar personelleri ile çalışmak oldukça önem taşımaktadır. Türkiye genelinde çalışamazlarını gerçekleştirdiğimiz dünyaca ünlü markaların çok iyi sonuçlar almasını birlikte sağladık.

Sürekli olarak sağladığımız hizmetlerimiz başında gelen fuar catering hizmeti, kokteyl ikramları, garson kiralama gibi ekiplerin ayarlanmasını sağlamaktayız. Fuar alanında herkesin dikkatini çekecek tüm markanızın en iyi tanıtımları sağlayacak olan stant karşılama mankeni, modelleri içinde bir çok çalışmalarımız bulunmaktadır. İstediğiniz giyimler ile tüm gelecek ziyaretçilerinizi onlar karşılıyor katalog yada promosyon ürünlerinizi dağıtımını sağlamaktadır. Ek olarak patenli broşür dağıtım hostesi, maskot yada farklı bir karakterde sizlere sunabileceğimiz seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Cnr expo catering firmaları arasında sizlere sunabileceğimiz çok fazla yiyecek içecek hizmet çeşidi bulunmaktadır. Sunumlarımızı dikkatli şekilde seçerek sizlere en iyi catering ikram ekipmanları sunuyor ve hizmet kalitesi açısından daha iyi bir hizmet sağlıyoruz.

İhtiyaç duyabileceğiniz fuar hostesi, tanıtın mankeni gibi tüm profesyonel ekibimiz sizlerin hizmetinde olacaktır. Sadece bunlar değil tercüman, barmen temini, mutfak personeli, aşçı gibi ekipleri de sürekli olarak çalıştığımız kurumsa müştereğimize sağlamaktayız. Fuar alanında davetlileriniz için kokteyl organizasyonu gibi bir planınız varsa gerekli olan ekipmanları standınıza biz getirerek mobil olarak hizmet sağlamaktayız. Stant hostesleri içinde sizlere günlük olarak fuar kokteyli için de hizmet sağlamaktayız.

Cnr Expo Stant Catering Hizmeti – Fuar Hostesi – Tanıtım Mankeni
Fuar Hostesi

TÜRKİYE İSTANBUL Rb Organizasyon Catering Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimiz için Cnr Expo – Tüyap Fuar Merkezi – Lütfi Kırdar Kongre Merkezi için Yiyecek İçecek Hizmeti sağlamaktayız. Dilerseniz fuar mankeni, barmen, tercüman, garson kiralama seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü İntermob, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuar Organizasyonları için Tercüman Hostesi, Stand İkramlıkları, Tanıtım Mankeni gibi bir çok hizmeti başarılı şekilde sunmaya hazırız. Fuar personelleri ve ekipman kiralama için hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimiz için cevaplar hazırlıyoruz. Automechanika İstanbul – Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı için Coffee Break İkramları, Servis Hostesi, Fotomodel Temini gibi çalışmalarımız oldukça fazladır. Çalışmalarımızı yaparken sürekli olarak işinde uzman ve deneyimli kişilerden seçmeye özen göstermekteyiz.

Fuar Catering

AYSAF- Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı Kokteyl Organizasyonu, Masa Sandalye Kiralama, Broşür Dağıtım Elemanı gibi seçeneklerimizi her zaman sunmaya hazırız. Ayrıca çalışmalarımızı mobil olarak sağlayarak fuar alanlarına her şeyi taze ve günlük olmasına dikkat ediyoruz. Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı Yiyecek İçecek Hizmetleri, Patenli hostes, temizlik personeli, müzik grubu kiralama da sunduğumuz seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. UNICERA  – Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı için işinde başarılı ekiplerimizle Kokteyl İkramları, Catering Hizmeti sunmaya hazırız.

Fuar Catering Hizmetleri

TURKEY ISTANBUL As Rb Organization Catering Services, we provide Food and Beverage Services for Cnr Expo – Tüyap Fair Center – Lütfi Kırdar Congress Center to make you valuable. If you wish, you can examine our fair model, bartender, translator and waiter rental options. We are ready to successfully implement many services such as Interpreter Hostess, Stand Refreshments, Promotion Model for Beylikdüzü Intermob, International Furniture Sub-Industry, Accessories, Forest Products and Wood Technology Fair Organizations.

Fair Hostess

We are quickly preparing solutions for your valuable interruptions for fair personnel and equipment rental. Accommodations such as Coffee Break Treats, Service Hostess, Photo Model Provision are quite possible for Automechanika Istanbul – Turkey’s Leading International Automotive Industry Fair. While doing our work, we always take care to choose people who are experts and talented in their field. We are always ready to offer our options such as AYSAF- Shoe and Sub-Industry Fair Cocktail Organization,

Fiar Catering İstanbul

Table Chair Rental, Brochure Distribution Staff. We also make sure that everything is fresh and daily by providing the products on mobile. Fitness Equipment, Sports Technologies, Food, Clothing and Wellness Fair Food and Beverage Services, Roller Skating Hostess, cleaning staff, and music band rental are among our options. We are ready to offer Cocktail Treats and Catering Service with our successful teams for UNICERA – International Ceramics, Bathroom, Kitchen Fair.

Fiar Catering İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir