Genel

Kokteyl Organizasyonları

Nikah Kokteyl Organizasyonları için istediğiniz belediye yada kiraladığınız bir mekan olsun zamanında mobil hizmet vermekteyiz. Bunun yanında gelin takı, gelin damat masası, sandalye kiralama gibi bir çok hizmetlide sizlere sağlıyoruz. Nikah Kokteyli nasıl olacak gelen konuklarla kim ilgilemek gibi bir çok soruyu artık düşünmenize gerek yok. Deneyimli organizasyon ekibimiz gelecek konukların sayısına göre kokteyl masaları ce servis personellerini sizler için hazır bulunduruyor. Nikah Organizasyonu için bizi sadece catering şirketi olarak düşünmeyin sizlere catering hizmeti nin yanı sıra masa sandalye kiralama, dj hizmeti, ses sistemi ekipmanları gibi şeylerde sizlere temin ediyoruz.  En çok merak ettiğiniz şeyin Kokteyl Organizasyon Fiyatları olduğunu biliyoruz. Şunu unutmayalım ki catering firmaları arasında tercih yaparken örneklere bakarak karar vermeliyiz.

Bu ister Nişan ister Düğün Organizasyonu olsun size en güzel hizmeti sunmaya hazırız. İlk önce aklımıza gelen nişan töreni için bunu bahçede yada evde yapabilirciyiz diye düşünebiliriz. Evde nişan merasimi, söz organizasyonu için artık catering şirketi aramanıza gerek yok. Profesyonel ekinimiz bahçede nişan süsleme ve kokteyli için size masa sandalye süsleme ve kiralama hizmeti sağlar. Yeni bir Açılış Organizasyonu içinse biraz farklı hizmetler almak gerekir.

Mesela tanıtım olacaksa baskı balon ve palyaço olabilir tabi Balon Süsleme unutmamak gerekir. Açılış Kokteyl İkramları içinse herkesin görebileceği yerlere bistro masa kurulabiliriz. Onlarında istediğiniz renkte masa örtüleri ile giydirip çok güzel bir süsleme yapabiliriz. Açılış Catering, Kokteyl İkramları için size binlerce seçenek sunabiliriz. İlk önce dikkatleri çekmek için Açılış Kokteyli olurken gelen konukları hoş geldiniz dicek olan Karşılama Hostesleri çok iyi bir seçenek olabilir. Hostes hizmetimizin yanı sıra pamuk şeker, patlamış mısır arabası kiralama gibi seçeneklerde sizlere sağlayabiliriz. Yeni bir işyeri için kolayca  tanıtımını sağlayan açılış kokteyl organizasyonu dur. Açılış gününün ilk gününde sizlere farklı açılış organizasyon fiyatları sunarken paketler olarak sağlıyoruz. Kokteyl menüleri, kokteyl masaları, garson ekibi bir çok seçeneğe sahibiz. Açılış için Yiyecek ve içecek hizmeti denilince ilk akla gelen Kokteyl Organizasyonu olarak bilinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir