İstanbul Açılış Organizasyon Firmaları

İstanbul Açılış Organizasyon Firmaları arasında tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve sizlere bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. İlk olarak size Mağaza Açılış Etkinlikleri ile başlayalım en iyi reklam için neler yapabiliriz.  Tanıtım amaçlı İstanbul Mağaza Açılış Organizasyonu istiyorsanız şimdi yazacaklarıma dikkat etmelisiniz. İlk olarak Mağaza Açılışı için Balon Süsleme ile başlayalım. En dikkat çekici yerler açık mekanlardır bunu unutmayalım ve ona göre Açılış Süsleme hizmetini alalım. En başta Mağaza Balon Süsleme için mekanın cadde tarafına yada sokak tarafına bakın hareketli noktalara Balon Süsleme yaptıralım. Karşıdan karşıya çektiğimiz balon dekorasyonunu şimdi karşıdan karşıya yapalım ve süslemeyi bitirelim. Sıra geldi ses getirecek olan Mağaza Açılışları için neler yapacağız onu oluşturalım. Öncelikle Ses Sistemi Ekipmanı ile DJ Kiralama olması gerekenlerin başında gelmektedir. Tabi bunun sebebi mikrofon yardımı ile sunucu yada dj açıldığınız ilk günde herkese davet ederek ilk günden müşteri toplamaya başlar. Tabi Palyaço kostümü giymiş dans eden animatörler de var yada maskot kiralama yapabilir farklı çeşitlerde hizmet alabilirsiniz. En güzel maskotlardan olan Açılış Organizasyonu için 3 metrelik şişme palyaço da kiralayabilirsiniz. Tanıtımı çevrenizde broşür ve balon dağıtımı ile yapmayı düşünüyorsanız Hostes ekibimiz el ilanlarını ve balonları sizler için dağıtımını sağlayabilir.

Tabi Manken, Maskot, Palyaço da seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Tabi burada Mağaza Açılış Organizasyon Fiyatları sizlerin bütçesine göre sunulan hizmetlere göre değişmektedir. Biraz da Market Açılış  Organizasyonları için konuşalım ve sizlere anlatalım neler yapılır hemen bu yazımızda başlıyorum.  Reklam ağırlıklı olan Market Açılışları genel olarak tanıtım üzerine yapılmaktadır. Tabii ki herkes ilk günden herkesin dikkatini çekip ses getirecek bir Açılış Organizasyonu olmasını ister. Şöyle yapabiliriz Mağaza Balon Süsleme ile mesela dış mekanda çok güzel bir süsleme ile etkinliğimize başlayabiliriz.

Özellikle Market Açılış Süsleme de Kalabalık bölgelere balon yapmak daha mantıklı olacaktır. Giriş kısmada iki adet Kiralık Palyaço ekibi müzik eşliğinde çılgınca dans ederler. Gelip geçenlere de  Hostes ekibimiz el ilanlarını dağıtır bu şekilde İşyeri Açılış Organizasyonları gerçekleştirebiliriz. Tabi her etkinlik ve Açılış Organizasyonu aynı olmayabilir mesela kalabalık misafirleriniz varsa onlara hizmet sağlansın edilmesini istiyorsanız Açılış Kokteyl İkramları servisimizden yararlanmalısınız. Tabi ki en güzel İstanbul Açılış Kokteyl Organizasyonları olması için  sizlere bir çok bilgi sunarak çözümler üreteceğiz.

İşyeri Açılış Süsleme de yapılacak olan ilk başta kokteyl masalarının düzeni ve nerelere kaç adet gerekiyor bununla başlamamız gerekli. Genellikle orta kısımlara bistro masa ayak altı olmayan yerlere de servis masası kurulumu yapıyoruz. İstediğiniz renklerde kokteyl masaları yapılıyor ve kuşak, çiçek, şamdan gibi ayrıntılarla süslüyoruz. Bu masalar Cafe Açılışları içinde geçerlidir sizlere en iyi ikram ve sunumlarla hizmet sağlayabiliriz. İşyeri Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır anlatmaya devam ediyoruz. Açılış Kokteyli için en taze ürünleri kullanıyor ve güler yüzlü servis personelleri ile çalışıyoruz. Kokteyl Organizasyonu başlamadan önce ortalama 3 saat önce geliyor ve hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu Cafe Açılış Organizasyonu yada Mağaza Açılışı olsun değişmiyor erken hazırlıklarımızı bitiriyor ve konuklarımızı bekliyoruz.

Eğer İstanbul Açılış Organizasyonu için sunumları merak ediyorsanız hemen anlatalım sizlere. Günlük olan pastane ürünlerimiz poğaça, börek, kanepe, kurabiye, ekler, tortelat gibi ikramlardan oluşmaktadır. Ayrıca yaptığımız bir çok Güzellik Salonu Açılışları örnekleri elimizde mevcuttur. En iyi İstanbul Açılış Organizasyon Şirketleri arasında Fiyatları öğrenirken bizden de maliyet hesaplaması yaptırmanızı ve paketler hakkında bilgi almanızı öneriyoruz. İster Güzellik Merkezi Açılışı olsun ister Emlak Satış Ofisi Açılış Organizasyonu olsun. Bakarız görürüz ve en iyi etkinlikleri sizlere deneyimli ekibimizle sağlarız.

 

WhatsApp ile Bize Ulaşın.