KOLAN HASTANESİ BEBEK DOĞUM ODA SÜSLEME
Gönderen organizasyon - Kasım 12 2012 08:14:00

İstanbul AvrHastane için Bebek Odası Süslemeupa Yakasında bulunan Kolan hastanesinde yapmış olduğumuz doğum odası süsleme göz kamaştırdı. Müşterimiz Fikret bey eşinin doğum yaptığı hastanede eşi ve bebeğinin kalacağı odada onlara bir sürpriz yapmak istediğini bildirdi. Bu talep karşısında bizler de eşini layıkı ile mutlu edebilecek bir süsleme ve küçük sürprizlerin teferruatlarını görüşerek Ahmet beyin sürprizini gerçekleştirdik. Dünyaya gelen kızlarının ve eşinin ilk kaldıkları odayı baştan aşağı tül süsleme ve bebek balonu figürler ile donattık. Ziyaretçilerin ilk duygularını paylaşabileceği bir anı defteri ve kalemini süslemiş olduğumuz bir masaya yerleştirdik. Bunun yanı sıra bebek şekeri sepeti ve altın yastığı için de bir alan oluşturduk. Oda kapısını bebek kapı çelengi ve tül giydirme ile dekore ettik. Yatak ayakucuna kelebek kanatları ve biberon figürlü balon sütunu ile süsleme yaptık. Ailenin doğum öncesi ve doğum sonrası anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve kameraman hizmeti sunduk. Böylelikle dünyaya gelen kızlarına en anlamlı hatıraları gösterebilecekleri duygu yüklü harika bir albüm hediye ettik.


Haber Metni

İstanbuHastanede Bebek Odası Süslemel Avrupa Yakasında bulunan Kolan hastanesinde yapmış olduğumuz doğum odası süsleme göz kamaştırdı. Müşterimiz Fikret bey eşinin doğum yaptığı hastanede eşi ve bebeğinin kalacağı odada onlara bir sürpriz yapmak istediğini bildirdi. Bu talep karşısında bizler de eşini layıkı ile mutlu edebilecek bir süsleme ve küçük sürprizlerin teferruatlarını görüşerek Ahmet beyin sürprizini gerçekleştirdik. Dünyaya gelen kızlarının ve eşinin ilk kaldıkları odayı baştan aşağı tül süsleme ve bebek balonu figürler ile donattık. Ziyaretçilerin ilk duygularını paylaşabileceği bir anı defteri ve kalemini süslemiş olduğumuz bir masaya yerleştirdik. Bunun yanı sıra bebek şekeri sepeti ve altın yastığı için de bir alan oluşturduk. Oda kapısını bebek kapı çelengi ve tül giydirme ile dekore ettik. Yatak ayakucuna kelebek kanatları ve biberon figürlü balon sütunu ile süsleme yaptık. Ailenin doğum öncesi ve doğum sonrası anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve kameraman hizmeti sunduk. Böylelikle dünyaya gelen kızlarına en anlamlı hatıraları gösterebilecekleri duygu yüklü harika bir albüm hediye ettik.

Açılış Organizasyonu için kurumsal bir Açılış Organizasyon Firması arıyorsanız Ajansımız sizlere ücretsiz olarak açılış organizasyon fiyatları hakkında bilgi vermeye hazırdır… Açılış Balon Süsleme ve Açılış Kokteylleri için her zaman bizi arayabilir Organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.