Organizasyon Şirketleri Fiyatları

İstanbul Organizasyon Şirketleri Fiyatları ile birlikte sizlere bazı paketler sunumlar yapacağız. Burada sunulanlar sadece bilgi amaçlı verilmiştir daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.  Öncelikle Düğün Kokteyl Fiyatları ile başlayalım ortalama 100 kişilik Kokteyl Organizasyonu ve Süsleme Hizmeti bize ne kadar mal olacaktır hemen bilgilendirelim.  İlk olarak Gelin Tagı ve Gelin Yolu ile Dekorasyon Düğün Süsleme Hizmeti gerçekleştirenlim. Ve sadece soğuk aperatif kokteyl menüsü börek, poğaça, ekler, kanepe, kurabiye, tortelat, çerez ve cips den oluşan Düğün Kokteyl menüsü ile ortalama bize çıkacak olan Düğün Kokteyl Fiyatları 3250TL gibi bir maliyet ile bir mekan tuttuğunuzda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi ise Evde ve Bahçede Nişan Organizasyonu için güzel bir paket oluşturalım ve size uygun olacak maliyetleri hesaplayalım. İlk  olarak 70 Kişilik Nişan Organizasyon Fiyatları 4000TL bunun içinde neler var derseniz oturma düzenli olacak bu etkinlik ona göre sunumlar yapılması gerekir. Masa ve Sandalye Kiralama, Nişan Masası Süsleme ve Çiçekli Arka Fon Kiralama bunun yanında 70 kişilik yiyecek ve içecek hizmet kokteyl tarzı, ses sistemi ve garsonlar dahil fiyat verilmiştir.

En iyi Açılış Organizasyon Firmaları arasında en ekonomik Fiyatları sizlere sunuyor ve her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. Çoğu Açılış Organizasyonları için tanıtım ağırlıkla hizmetlerden olan bu paketi sizler için hazırladık. İstanbul Açılış Organizasyon Fiyatları 2000TL bu paket içeriği 2 Palyaço Kiralama ( dans, yüz boyama ve balon dağıtımı )..Balon Süsleme Tak ve papatya balon dekorasyonu…Ses Sistemi ve Sunucu (DJ)Kiralama( reklam amaçlı mikrofonla konuşmalar yaparak ilgi çeker ve işyerine yönlendirir )  1 Adet Pamuk Şeker 1 Adet Patlamış Mısır Arabası Kiralama paket içeriğinde her şey dahildir. Bu paketi Market Açılışı ve Mağaza Açılış Organizasyonları için kullanabilir paketlerimizden yararlanabilesiniz.

Dilerseniz Satış Ofisi, Güzellik Merkezi Açılışları gibi her alanda sizlere reklam desteği verecek hizmetlerimizden yararlanabilirisiniz. Gerekli olan Açılış Organizasyon Fikirleri ve Önerileri için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Şimdi sizlere Nikah Kokteyl Organizasyonu için birkaç önerimiz olacak Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Etmek Gerekir hepsini sizinle paylaşıyorum.  Belediye Nikah Salonu Kokteyl alanında ilk olarak Nikah Tagı Kiralama yapılması gerekir. Bir çok belediye nikah salonlarında resim çekilebilmek için bir Arka Fon yoktur. O zaman ilk bununla başlayalım. 200 Kişilik Nikah Kokteyl Fiyatları 4000TL paket içeriğinde ara sıcaksız kokteyl menüleri, arka plan kiralama dahil olarak fiyat sunulmuştur.

Nikah için kurulan Kokteyl Masaları Süsleme dahil olarak fiyatlar ( şamdan, çiçek)  verilmiştir.  Söz Merasimi ve Nişan Töreni için size sunduğumuz Nişan Organizasyon Paketleri ile söz sunumları aynı olmaktadır.

En güzel Çocuk ve Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu için sizlere çok güzel sunumlu paketler hazırladık.  Çocuk Doğum Günü Fiyatları 2000TL olsun bu paket içeriği. Oyun Animatörü ile çılgınlar gibi eğlence, bunun yanında Doğum Günü Arka Fon Kiralama ( AFİŞ ) çocuğunuzun sevdiği kahraman yada kendi resimleri ile Doğum Günü Konsepti Hazırlama her şey dahil. Tabi Şeker Masası Kiralama ve Süsleme bu paketin içindedir. Özel bir Düğün, Nişan, Kına için 100 Kişilik Şık Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Hizmeti aldığını düşünelim bakalım bütçesi ne kadar tutuyor.

10 adet yuvarlak masa ve masa örtüsü ile birlikte, 100 adet Tiffany Sandalye Kiralama Fiyatları 1400TL nakliye kurulum dahil. Şimdi Güzel bir Mağaza Açılış Organizasyonu için bir Kokteyl İkramları olan bir paket oluşturalım. Bu paketi Tiyatro Galası, Sergi Açılışı, Araç Tanıtım Lansmanı, Söz Merasimi, Nişan Töreni, Nikah Kokteyli gibi tüm Organizasyonlar için kullanabilirsiniz.  100 Kişilik Kokteyl Organizasyonu ikramlarda börek, poğaça, kanepeler, kurabiye, ekler, tortelat, karşılık meyve suları, 3 adet servis personel, 10 adet kokteyl masası dahil 2250TL dir. Düğün Organizasyonu içn bir Süsleme Paketi yapalım. 6 adet gelin yolu, 1 adet nikah kürsüsü, 1 adet çiçek takı nakliye her şey dahil 2000TL dir. Bahçede Nişan Töreni için 50 Kişilik bir Organizasyon hazırlayalım. İlk olarak Nişan Masası Kiralama ve Arka Fon Süsleme 50 Kişilik Kiralık Masa Sandalye ve Ses Düzeni Kurulumu hepsi 1500TL dir .Sizinde aklınızdan geçen bir paket varsa bize iletin ve sunumlarla size hazırlayalım.  Tabi Düğün Organizasyonu için kalite de çok önemli burada size verdiğimiz bütçeler garklı olabilir sadece bilgi amaçlı sunuyoruz. Daha detaylı bir Organizasyon Şirketleri Fiyatları için müşteri temsilcimiz sizin aramanızı bekliyor. Arayın aklınıza takılan tüm detayları öğrenin size en iyi hizmeti ve bilgileri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.