Organizasyon Fiyatları

İstanbul Organizasyon Fiyatları almadan önce size bir önerimiz var rezervasyonlarınızı 1 hafta öncesinde almaya özen göstermeniz gerekli. İlk olarak Organizasyon Firmaları arasında sizlere paketler sunarak maliyet hesaplamasını sağlayacağız. Bizim burada verdiğimiz fiyatlar ortalama hesaplama olarak sunuyoruz. Organizasyon Malzemeleri Kiralama için nakliye ve yol mesafesine göre farklı bir maliyet çıkabilir. Tabi bu Kokteyl Organizasyonu içinse burada  konuk sayısına göre farklı bütçeler çıkabilir. Tabi Kokteyl Menüleri içeriği de çok önemli ara sıcaklı ikramlar verilecek olan teklifi değişmesini sağlayacaktır. Sünnet Düğünü Organizasyonları için en güzel sünnet tahtı ile çocuğun taşınmasıdır. Bunu da paket program olarak sunulmaktadır. Paketlere ek olarak yeniçeri askeri, pamuk şeker arabası, pamuk şeker makinesi gibi farklı hizmetler birlikte sunulmaktadır. Sünnet Organizasyon Firmaları sizleri zaten sunum yaparken detaylı olarak sunum yaparak sizin kolayca bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Şişme Oyun Parkları içindeki kaydırak, zıpzıp, tırmanma şeridi gibi içindeki aktivitelere göre fiyat değişik olabilir. Burada Şişme Oyun Parkurları büyüklüğüne göre de ücreti değişiklik olabilir ortalama boyutları ile 3×3 yada 5×5 uzunluğunda olmaktadır.100 Kişilik Nişan Organizasyon Fiyatları 2000TL Paket içeriği ( 100 kişilik Sandalye Kiralama Nişan Masası ve Arka Fon dahil fiyat verilmiştir.

150 Kişilik kokteyl Organizasyon Fiyatları 3500TL ( Garsonlar, kokteyl masaları, yiyecek içecek ikramları her şey dahildir. Burada ayrıntıları sizinle paylaşmak için bizden teklif almanız gerek sadece amacımız sizlere örnekleri sunarak daha kolay temin etmenizdir.  Organizasyon Fiyatları hesaplanırken ilk etap da kullanılacak olan ekipmanlar hesaplanır ve içeriği ona göre verilir. Sizin burada ürünleri teker teker almanız maliyetleri çok yukarılara çeker ve ödeme de zorluk yaşayabilirsiniz. Böyle şeylerin olmamasını istiyorsanız yapmanız geren anlaşacağınız Organizasyon Şirketi ile görüşürken ben bunları istiyorum bana paket oluşturup yardımcı olur musunuz demeniz hem firma açısından hem sizin açınızdan çok iyi olacaktır. Evde Söz Organizasyonu için 70 Kişilik Masa Sandalye Kiralama ve Söz Masası Temini Fiyatı 1300TL Etkinlik için nakliye ve kurulum dahil olarak bütçe verilmiştir. Daha detaylı olarak bilgi almak çok kolay telefonlarınızı bekliyoruz. 100 Kişilik Nikah Kokteyl Organizasyonu Fiyatları 2000TL Bu hizmeti içeriği ( kokteyl masaları, servis personelleri yiyecek ve içecek ikramları dahil ) Her Açılış ve Düğün Organizasyonları için Kiralık Kokteyl Masası Fiyatı 500TL.

Mağaza Açılışları ve Market Açılış Organizasyonları için ilk önce herkes bilir ki Balon Süsleme hizmeti yapılır. Açılışların vazgeçilmezi olan balon dekorasyonu mutlaka olmalıdır.  Söz Masası İkramları ve Kiralama Fiyatları için biz aramanız gerekmektedir. Ayrıntıları siz müşteri temsilcimize verdikten sonra hesaplama yapılıp size teklif verilecektir.Bizim aslında bunların dışında bir çok organizasyonlarımız mevcut. Bunları size sunmamızın sebebi hizmet alacağınız zaman hazır paketlerin ne kadar avantajlı olduğunu sizlere sunmaktır. Düğüm Organizasyonları için oluşturduğumuz bir pakette Nikah Kürsüsü, Gelin Damat Masası, Gelin Tagı, Gelin Yolu Kiralama.gibi tüm set dahil olarak sunum yapıyoruz. Bizden bunların fiyatlarını almak isterseniz bizi aramanız gerekmektedir. Coffee Break İkramları için size o kadar güzel paketler hazırladık kı mutlaka teklif isteyiniz. İçinde kurabiyeler, kekler, börekler, poğaçalar,gibi bir çok farklı ikramlar bulunmaktadır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.