Nişan Malzemeleri Kiralama

En güzel İstanbul Nişan Malzemeleri Kiralama yı yapan şirketimiz sizler için çok özel ekipmanlar hazırladı. İlk olarak Masa ve Sandalye Kiralama servisini sunuyoruz istediğiniz renklerde kiralayabiliyorsunuz sandalyeler çok şık mutlaka imceleyin. Gelecek konukların sayısına göre Söz ve Nişan İkram Menüleri de sizler için sağlıyoruz. Yeter ki gerekli olan ekipmanları bize zamanında söyleyin hiçbir karışıklık olmadan sizlere hizmet sağlayalım. Ortalama 80 kişilik bir Söz ve Nişan Malzeme Kiralama paketi oluşturalım ve bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. 80 adet Tiffany Sandalye Kiralama + Gelin Tagı +Nişan Masası bu üç ayrı nişan malzemelerini birleştiyoruz. Nişan Malzemeleri Kiralama Fiyatları 1750TL dir burada nakliye kurulum ve her şey dahil olarak maliyet hesaplanmıştır., Catering Firmaları arasında bizim sağladığımız hizmet sadece yiyecek ve içecek tedarik etmek değildir. Biz Söz ve Nişan Organizasyonu için tüm konuklara ikramların dağıtılmasını da sağlıyoruz. Talep edilirse Evde Nişan Töreni İkramları için ara sıcaklı ve sadece atıştırmalık olarak sizlere hizmet verebiliriz. Gelecek konuk sayısı ve istediğiniz ikramların ekipmanların duruma göre fiyatlar artabilir yada düşebilir.

Güzel bir bahçeniz varsa hiç mekan aramanıza gerek yok gerekli olan Nişan Malzemeleri Kiralama olarak biz size tadarak edebiliriz. Evde Söz ve Nişan Organizasyonu içinse listeyi hazırladınız gelecek konukların sayısı belli oldu ve sadece oturmalı düzen için Organizasyon Malzemeleri Kiralama ya kaldıysa burada sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlk olarak Söz ve Nişan Masası Kiralama ve Gelin Tagı na bakmanızı öneriyoruz gelen tüm konukların resim çekilmesi çok hoş olacaktır. Bunun yanında Nişan Masası İkramları için özel konsept lerimizi sizlere gösterebilir ve kiralayabiliriz. Nişan masasında olması gerekenleri biz paket olarak hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Nişan için Ses Sistemi ve DJ hizmeti de bizde mevcut. Nişan Tören,için siz biraz daha soft bir etkinlik istiyorsanız sizlere Trio Müzik Grubu Kiralama hizmetimizi önerebiliriz.

Bahçede Nişan Organizasyonu için genellikle Kokteyl Tarzı ikramlar tercih edilmektedir.bunun sebebi daha düşük fiyatlara çıkmasıdır. Oturma düzenli için gerekli olan sandalye ve masalar burada gerekli olmaz. Sadece kokteyl masası kurulumu ile kolayca yapılmaktadır. Ayrıca bazı insanlar ayakta durmayı daha çok sever burda yapmamız gereken yeterli bistro masa kurmaktır. Garson ve Servis personellerimiz ellerinde beyaz tepsilerle dolaşarak yiyeceklerin dağıtılmasını sağlarlar. Ve böylece gelen konukların hepsinin yiyecek ve içecek olması sağlanır. .İstanbul Söz ve Nişan Organizasyon Malzemeleri Kiralama için profesyonel bir ekip sizleri bekliyor gerekli olan her şeyi bizden temin edebilirsiniz. Nişan Süslemeleri için ister eviniz ister bahçemiz olsun sizle uzman ekibimizle hizmet sağlayabiliriz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.