Nikah Organizasyon Fiyatları

Nikah Organizasyon Fiyatları için sizlere örneklerle nasıl yapılır nelere dikkat etmemiz gerekiyor hepsini burada yazıp sizinle paylaşacağım. Nikah Organizasyonları için eminiz ki çok heyecanlısınız ve maliyet hesaplamaya çalışıyorsunuz. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir Düğün Organizasyonu istediğinizdir. Tabi yüzlerce Organizasyon Şirketleri var ve verdiği rakamların hepsi farklı fiyatlar. İlk olarak fikir alma açısından her şeyi, incelemek mesela hazır paketler neler bu paketlerde neler yer alıyor aslında hepsi çok önemlidir. Bize göre ilk yapılması gereken hazır Nikah Organizasyon Paketleri incelemek daha sonra beğendiğimiz ve beğenmediniz etkinlikleri paketten çıkarmak. Bu şekilde yaparsanız hem Nikah Organizasyon Fiyatları da istediğiniz maliyete düşebilir ve burada kolayca hizmet alabilirsiniz. Şimdi burada ilk olarak yapmamız gereken beğendiğimiz renkleri belirtmek ve konsept yapılırken onun üzerine yoğunlaşmaktır. Onun üzerinde kendi isteklerimizi eklersek böylece tamamında ne istediğimiz kolayca çıkar. Organizasyon Malzemeleri Kiralama için her bir ayrıntıyı mutlaka notlarınıza ekleyin. Mesela Nikah için Gelin ve Nikah Kürsüsü Kiralama gibi her şeyi not olarak eklersek böylece düğün için eksiksiz olarak olmasını sağlayacağız. .

İstanbul Nikah Organizasyon Fiyatları sizlere örnekleri ile birlikte bilgi vereceğiz böylece istediğiniz bir Düğün için kaç para harcayacağınız belli olacak. İlk olarak bir Kır Düğün Organizasyon Fiyatları için bazı detayları veriyoruz. Önceliğimiz Masa Sandalye Kiralama ile başlasın sonrasında sırayla eklemeler yapacağız. 100 adet Tiffany Sandalye Kiralama  ve Nikah Kürsüsü ekleyin pakete son olacaktan Gelin Tagı Kiralama olsun şimdi bunlardan bir düğün yapalım.. Bu şekilde bir Nikah Organizasyon Fiyatları 3000TL tutar tabi bunun yanında nakliye, hazırlanması ve tekrardan toplanması her şey dahil olarak hesap yaptık. Şimdi ise Nikah Kokteyl Organizasyon Fiyatları için bir örnek sunalım. Davetli sayımız mesela 200 olsun bunun için kokteyl masaların ve personeller dahil olsun. İlk olarak 20 adet bistro masa kurulumu ve 6 kişilik servis personeli ile hazırlıklara başlayalım. Bu Nikah Kokteyl menüsü ara sıcaklı olursa farklı maliyetler çıkar biz burada hafif atıştırmalık olarak bir paket sunacağız. Nikah İkramları kaşarlı poğaça, mini yuvarlak pizza, kıymalı sigara böreği, kanepe çeşitleri, ekler, kurabiye çeşitleri, meyveli tortelat. İçecek İkramları limonata, cola, fanta, gazoz,soda, gazoz bu şekilde sizlere maliyet hesaplamak gerekirse. Nikah Kokteyli Fiyatı 3500TL dir. Bu menü örnek olarak verilmiştir maliyet semte ve eklenen organizasyon malzemelerine göre fark edebilir.

İstanbul Nikah Kokteyl Organizasyon Fiyatları biraz daha yükselterek daha farklı hizmetler ekleyebiliriz. Mesela 200 Kişililik Kokteyl Organizasyonu + Nikah Kürsüsü + 50 Adet Tiffany Sandalye Kiralama bu şekilde fiyatları 4750TL dir. Paketten sandalyeleri ve kürsüyü çıkartırsam maliyet tekrar değişecektir.  Nikah Kokteyli  için ek olarak Gelin Yolu + Düğün Tagı Kiralama ekleyerek tekrar dan 200 kişi üzerinden hesaplarsak burada maliyet 4500TL olacaktır. Nikah Organizasyonları için sizlere bir çok teklif verebiliriz.

Tabi çeşit o kadar çok ki biz örnekler verdik ama seçeneklerimiz hala bitmedi. Mesela Ses Sistemi Kiralama, DJ Hizmeti, Trio Müzik Ekibi gibi çok çeşitli hizmetlerimizde mevcut. Dilerseniz dğer paketler için yüz yüze görüşelim sizlere ayrı ayrı kolayca bilgi sağlayabiliriz. Organizasyon Şirketleri içinde bizimde paketlerimizi mutlaka inceleyin indirimli fiyatlarımız sizlerin bütçesini aşmayacaktır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.