Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sayın Kağıthane Belediye Başkanı Yardımcısı Hasan Çakır ve Ethem Kurukaya Ailesinin Mutlu Günü.

Nikah Organizasyonu

Sayın; Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Çakır ve Sayın; İş Adamı Ethem Kurukaya’ ya bu güzel memnuniyet göstergesi için teşekkür eder, Saygılarımızı sunarız. Genç çiftimize de sonsuz mutluluklar dileriz.


GÜNER RESTAURANT BAHÇEŞEHİR DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Başakşehir Doğum Günü Organizasyonuİstanbul Bahçeşehir de konseptli bir doğum gününü Güner Restaurantta gerçekleştirdik. Güner restoraurant gölet park'in giriş bölümünde yer almakta. Genel olarak Gaziantep sofrası lezzet üst sevidedir. Gelen her kez canlı müzik ile doğum günü, kutlama, eğlence gibi organizasyonların kolayca gerçekleştirebilmesi için dekore edilmiştir. Almanya dan bir müşterimiz bizi arayarak restoranın bahçe bölümünde bir Çocuk Doğum Günü Organizasyonu yapacaklarını ve bizim hizmetlerimizden destek almak istediklerini bildirdi.


KAĞITHANE BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ NİKAH SALONU KOKTEYL HİZMETİ

İKağıthane Belediyesi Nikah Kokteyli stanbul Kağıthane Belediyesi Kültür Merkezinde Hüseyin bey Merve hanımın Nikah Organizasyonu için organize olduk. Mecidiyeköy deki ofisimize gelen çiftimizle Nikah Kokteyli için görüşme sağladık. Özellikle Belediye Nikah Salonunda bulunan Kokteyl Masası Süsleme örneklerimizi kendileri tarafından incelendi. Nikah Kokteyl Menüleri ve servis de kullanılacak ekipmanları inceleyen çiftimizle anlaşarak gün belirledik. Kağıthane Belediye Nikah Salonunda aynı anda bir çok, nikah kokteyli olduğu için zaman bizim için çok önemliydi.


DÜNYA TİCARET MERKEZİ MEDYA TAKİP MERKEZİ SERGİ AÇILIŞI

Sergi Açılışıİstanbul Dünya Ticaret Merkezi MTM ( Geçmişten bize kalan gerçek izler )  adı verilen serginin Açılış Kokteyl İkramları Rb Organizasyon ekibi tarafından gerçekleştirildi. 86 yıllık arşivden derlenen 300 haber kupürü, Türkiye’nin yaşam akıntısının nasıl değiştiğine tanıklık ediyor.  Sergi hakkında bilgi veren MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, sergilerinin "Tarihte bugün", "Tarihin önemli olayları" gibi alışılmış çalışmaların dışında farklı bir bakış açısıyla hazırlandığını aktardı.


4 LEVENT İNCİ DIŞ SAĞLIĞI AÇILIŞ ORGANİZASYONU

İnci Diş Açılış Organizasyonuİnci Dış Sağlığı İstanbul Başakşehir şubesinden sonra 4 Leventte Açıldı.  ( protez, diş beyazlatma, estetik dış hekimliği,  Açılışa özel kampanyalarından yararlanmak için vakit kaybetmeden arayın.  Dış Sağlığı Merkezi Açılışı için yaptığımız görüşmelerde gelecek olan konukların ağırlanması ve belediye başkanı gibi özel misafirler için hizmetler talep etti. Kendilerine Kokteyl ve Açılış Hizmetleri yer alan paketlerimizi önerdik ve onaylandı.  Açılış için Öncelikle mekânın giriş kısmına ses sitemi ve konuşma kursusu kurulumunu yaptık.


İSTANBUL FUAR MERKEZİ ULUSLAR ARASI LED VE AYDINLATMA FUARI KENDAL ELEKTİRİK TANITIMI

Fuar Catering Hizmeti Kendal Elektrik İfm İstanbul Led ve Aydınlatma Fuarında yeni piyasaya sunduğu ürünlerini tanıttı.i Stantta kurulan ürünler ( raylı spotlar, ledli ışıldak, metal helide ürünler, halojen ve metal Halide projektörler, plastik aydınlatma armatürü gibi ürünlerin tanıtımı biz gerçekleştirdik. Kendal Elektrik yetkililerinden Cesur beyle fuar da standa gelecek olan konuklar ikramları ve hizmetleri hakkında birçok konu hakkında görüşme sağladık.  Öncelik olarak Fuar İkramları konusunda titizlik davranan ve sunum olarak ta bizden bol çeşitli bir catering hizmet talep etti.


Heyecanla Beklediğimiz Yiğit Ali Bebek Dünyaya Geldi

Bebek Odası Süslemeİkram ve Ali Samast çiftinin dünyalar tatlısı oğulları Yiğit Ali bebeğin doğum odası için bizleri aramaları ile başladı çalışmalarımız...Onlar ile birlike bir mucizeye daha tanık olmanın heyecanını ve büyük mutluluğunu da yaşamış olduk. Şişli Memorial Hastanesinde bu mucizevi gün için hazırladığımız hastane odası paketimize, özel olarak belirtikleri maddeleri de ekleyerek memnuniyet gördüğümüz bir sonuca ulaştık.


Kurumsal Pınarbaşı Et Ürünleri Açılış Organizasyon

Açılış İstanbul Güneşli de bulunan Pınarbaşı Et yeni Şube Açılışı için Kurumsal bir Organizasyon için asistanlarımızla görüşerek bizi mekanlarına davet etti. Açılış yapılacak olan mekana giden asistanımız firma yetkileri ile görüşerek işyeri açılışı için görüşmeler yaptı. Firma yetkileri ile yapılan görüşmelerde Açılış Organizasyon Fikirleri aldıktan sonra tarih belirledik.


İstanbul Ümraniye Armi Banyo Kurumsal Açılış Kokteyl Organizasyonu

Kuumsal OrganizasyonYeni Plaza açılış organizasyon firmaları içinden yine bizi tercih eden Ahmet beyle yaptığımız görüşmeler de gelecek konuklar için görkemli bir açılış kokteyl hizmeti talep etti. Daha öncede birçok açılış hizmeti gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar da esinlenerek. Birlikte açılış organizasyon paketi oluşturarak yapacağımız hizmetlere karar verdik. Açılış için öncelikle açılış catering üzerine yoğunlaştık ve dış mekan içinse çeşitli Kurumsal renkler den oluşan bir süsleme de karar kıldık. Bu hizmetleri yaparken Ahmet bizden kampanyalı Açılış Organizasyon Ücretleri hakkında birçok bilgi aldı. Tabiki İşyeri Açılışları hizmetlerimizde kaliten ödün vermedik. 


İstanbul Ataşehir Beko Mağazası Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal Açılış Organizasyonları Dünyaca ünlü Kurumsal markanın Türkiye deki en büyük Mağaza Açılışı için rb organizasyonu tercih etti. Daha önce Ümraniye de açılış organizasyonu düzenlediğimiz İstikbal Mobilya nın referans olduğu içinde ayrıca kendilerine teşekkür ediyoruz. Beko Bayi yetkilerinden Murat Bey ile yaptığımız Toplantı da mağaza açılışı, neler yapılır, nasıl düzenlenir gibi birçok konu hakkında görüştük. İlk etap da mağaza Açılışı için bir Catering hakkında konuştuk.


İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy CKM Sergi Açılış Organizasyon

CKM Sergi Salonu Kokteyl Yepyeni bir organizasyonun heyecanını yaşarken bu sefer Sevim hanımın İstanbul Anadolu yakası Kadıköy de bulunan Caddebostan Kültür Merkezi Sergi Açılış Organizasyonu için ekibimizle birlikte organize olduk. Sevim hanım Sergi açılışı için yapmış olduğumuz telefonla görüşmeler de daha önce gerçekleştirdiğimiz birçok açılış organizasyonları üzerinde konuşarak Fiyatlar ve Paketler hakkında bilgi aldı.