Market Açılış Organizasyonu

Market Açılış Organizasyonları oldukça tanıtım gerektiren ve tanıtım üzerine yapılan bir etkinliktir. İl olarak tanıtımlarımızın planını yaparken Organizasyon Şirketi ile de fikir alışverişi yapmayı unutmalım. Tanıtım için broşür dağıntımı çok önem taşır özellikle kostüm animatörler dağıtırsa daha da güzel olur. Baskılı balon dağıtımı da Market Açılışları için çok talep görmektedir. Bunun sebebi kurumsal olarak logonuz balona basıldığı için herkes sizin Açılış Organizasyonu yaptığınızı benimser.  Komşularınız ve esnaf dostlarınız Market Açılışı için hayırlı olsuna gelecektir. Sizde bu esnada yeni müşteri kitlenizi oluşturmaya başlarsınız. İlk gün önemlidir bunu mutlaka çok iyi geçmesini sağlamak için profesyonel bir İstanbul Organizasyon Firması ile çalışmanız gerekiyor.

Market Açılışı Balon Süsleme için en güzel süsleme modeli zincir balonlardan oluşandır. Tabi bir çok farklı modeli var mesela salkım balon, jumbo balon, ağaç balon gibi siz isterseniz eğer sizlere bunların sunumunu müşteri temsilcimiz yapacaktır. İlk süsleme modelimizi Market Süsleme için ilk kapı takı Zincir Balon Dekorasyonu yapalım.  İşyerinin sağ ve solundan direklere balonlarla çekelim yoldan geçen herkes sizin marketinizin açıldığını görsün. Bunun yanında zincir balonla flama ve şerit süslemelerle daha da güzel olabilir. Sıra geldi ücretsiz olarak herkesin yiyebileceği ikramlara geldi. Özelikle bir çok etkinlikte Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası ile ücretsiz olarak dağıtımını yaptığımız bu etkinlik çok rağbet görmektedir. Sadece mısır ve pamuk şeker değil Osmanlı Şerbetçisi, Osmanlı Macuncusu, Limonatacı gibi farklı ikramlarımızda mevcuttur.

Şimdi ise bol tanıtımın olduğu Market Açılışları için en iyi tanıtımı sağlayacak olan animasyon ekibine.   Bir çok karakter var ördek, fare, tavşan gibi karakterler bunları cadde önünde sizlerin tanıtımı için dağıtıyoruz. Ellerinde el ilanları ile dolaşarak muşterleri markete çekerek satış yapmanızı sağlayacaktır. Profesyonel Sunucu ve DJ ile hem müzik yayını yaparak hem de müziklerle marketin müşteri çekmesini sağlayabiliriz. Sunucumuza vereceğiniz el ilanı yada söylemesini istediğiniz kampanyaları duyurmak için çok başarılı bir etkinliktir. Dilerseniz daha önce gerçekleştirdiğimiz Açılış Organizasyonları için bizden katalog ya da video gibi görselleri sizlere fikir almanız için sunumu yapabiliriz. En güzel İşyeri Açılışları için uzman kadromuz sizlerin 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca en etkili Açılış Organizasyonu için sizlere bu etkinliği öneriyoruz.  Bir çok market açılışı yaptığımız günün tekrar aynı günde yıl dönümünü kutlamaktadır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.