Kokteyl Organizasyon Fiyatları İstanbul

Kokteyl Organizasyon Fiyatları İstanbul‘daki tüm semtlere aynı maliyet üzerinden hizmet sağlıyoruz. Eğer İstanbul içinde Kokteyl Organizasyon Fiyatları için merak ediyorsanız müşteri temsilcimizden maliyetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kokteyl Konsepti aslında Nikah, Kına, Nişan, Açılış, Düğün, Sergi, Gala, Tanıtım, Söz, Fuar gibi tüm Organizasyonlar için sağlanmaktadır. Profesyonel bir Şirket ile anlaşıp bu etapta hizmet almak çok önemlidir. Tüm sorunları farkına varan bir Organizasyon Şirketi ile çalışırsanız sorunsuz bir hizmet alırsınız. Tabii detaylarda çok önemli mesela dağıtılacak olan ikramlar, sunumlar, ekip hepsi ayrı ayrı önem taşımaktadır.

Ama genellikle bir çok kişi ayrı Organizasyon Firmalarından hizmetler alıyor bunun yerine tek bir şirket ile çalışmak daha önemlidir. Sizlere şimdi sunacağımız Kokteyl Organizasyon Fiyatları Örnek olarak sunum yapıyoruz.  150 Kişilik Nikah Kokteyl Organizasyonu için maliyet çıkarmak gerekirse sizin için bunu hemen yapabiliriz. İlk olarak 4 servis personeli – 15 adet kokteyl masası kiralama – 150 kişilikte yiyecek ve içecek hizmetleri Kokteyl Organizasyon Fiyatları İstanbul için geçerli 3000TL dir. Eğer başka bir ilden Kokteyl Hizmeti almak istiyorsanız mutlaka şirketimizle görüşmeniz gerekmektedir. En kaliteli Kokteyl Organizasyonları için sadece bizi aramanız ve bilgiler almanız yeterli olacaktır. Açılış Kokteyl Fiyatları İstanbul için şimdi sizlere sunacağımız bu pakette yer alacaktır.

Sadece Açılış için değil mesela bir Nişan Organizasyonu, yada bir Nikah Kokteyl İkramları olsun dilediğiniz yerde kulla bilirsiniz.  En başta güzel bir Kapı Takı Balon Süsleme – 10 adet bistro masa – 3 adet garson hizmeti ve 100 Kişilik Kokteyl Organizasyon Fiyatları için bilgi sınalım size bu paketi 2500TL sunabiliriz. Tabi burada yiyecek ve içecek ikramları da dahildir. İstanbul Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında ürün, personel, masa gibi detaylara göre fiyatları değişmektedir. Çalışacağınız Catering Firmaları ile önce tüm detayları görüşüp almanız ve sonrasında hizmet almanızı önemle hatırlatırız. En eğlenceli ve ciddi işlerin başında gelen Düğün Organizasyonu içinde sizlere bazı sunumlarımız olacak. Eğer çok bir bütçeniz yoksa ve tercihiniz Düğün Kokteyli olmasından yanaysa bunu mutlaka okumanızı istiyoruz. Eğer bir Bahçe Düğün Organizasyonu düşünüyorsanız küçükte bahçe yada sokak olabilir size en uygun maliyetlerle Düğün Kokteyl Fiyatları sunabiliriz.

Tabi bunun yanında Gelin Damat Masası – Gelin Yolu – Düğün Çiçek Tagı gibi bir çok hizmeti de sizinle buluşturuyoruz. Düğün Kokteyl Fiyatı 2500TL sadece bu maliyete harika bir etkinlindik gerçekleştirebiliriz. Kokteyl Organizasyonu için mekan bulduysanız evinizin önü, bahçe, kır alanı gibi sizin için gelip kurulumları yaparak size hiç iş bırakmıyoruz. Düğün Süsleme Malzemeleri Kiralama içinde bizden Fiyatları alabilir ve çeşitli süslemelerin maliyetlerini sorabilirsiniz. En güzel Açılış Organizasyonu için merak edip sabırsızlıkla ilk günün çok güzel olmasını istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Mağaza Açılışları, İşyeri Açılışı gibi her alanda sizlere en düşük fiyatları sunuyor ve süper bir organizasyon olmasını sağlıyoruz. İşyeri Açılış Organizasyon Fiyatları istediğiniz kokteyl menüleri ve balon süslemelere göre farklılık göstermektedir. Örnekleri ve Fikirleri sunmak gerekirse sizler için hemen bir paket oluşturalım ve fiyatlar hakkında bilgi almanızı sağlayalım. Açılış Kokteyl Organizasyon Fiyatları 3000TL Burada ilk yapacağımız iş mekanın dış kısımlarını Balon Süsleme ile başlayarak yapmaktır.

5 Kişilik servis personeli – karışama hostesleri – 10 adet masa kurulumu – yiyecek ve içecekler her şey dahil olarak 150 Kişilik fiyat verilmiştir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere Kokteyl Organizasyon Fiyatları aynı hizmetlerle sunulmaktadır. İster Film Galası olsun ister Düğün Organizasyonları sizlere en iyi hizmet için çalışacağımıza emin olabilirsiniz. İstanbul Doğum Günü Organizasyon Fiyatları için sizlere paketler hazırlar ve sunumlarla gösterebiliriz. Şişme Oyun Parkı, Sihirbaz Gösterisi, Maskot Kiralama,  Bahçe Süslemesi, Konseptli Doğum Günü Partileri gibi her alanda sizin yanınızda olacağız. Çocuk Partileri için Arka Fon ve Şeker Masası Kiralama Fiyatları ortalama 2000TL gibi ücretlerle hizmet sağlanmaktadır. Tabi bu içerikte dev Afiş hazırlama, arka fon dekorları, masa süslemeleri gibi bir çok hizmeti kapsamaktadır. Seminer ve Konferans Organizasyonu için aralarda Coffe Break Hizmeti vermekteyiz. Molalarda genellikle çay, kahve, kek, kurabiye gibi ikramların bol olduğu tüm Coffee Break Organizasyonu sizler için sağlamaktayız.

Bu paketi Fuar Organizasyonu ve Nikah Kokteyli gibi her alanda kullanabilirsiniz. Özellikle çay ve kahve sevenler için mutlaka Cofe Break İkramları ile hizmet sağlanması çok önemlidir. Evde Nişan Töreni ikramları, Bahçede Söz Nişan Organizasyonu için bu paketler çok uygundur. Dilerseniz Nişan Masası ve Arka Fon Kiralama için biden Fiyatları öğrenebilirsiniz. Nişan Konsepti Kiralama Firmaları arasında sizlere en uygun bütçelerle hizmetler sağlıyoruz. İstanbul genelinde Mağaza Açılışı, Market Açılışları, Film Galası, Seminer Organizasyonu, Nikah Kokteyli ve Düğün Organizasyonları için sizlere en uygun paketleri gelin birlikte seçelim ve oluşturalım. Daha iyisi için neler yapabiliriz bütün ekibimizle bunun için çalışıyoruz. İstanbul Kokteyl Organizasyonları ve Hizmetleri için sadece bizden bilgi almanız yeterli olacaktır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.