İstanbul Doğum Günü Organizasyonu

İstanbul Doğum Günü Organizasyonu Firmaları arasında Neler Yapıyoruz Nelere Dikkat Ediyoruz hepsini sizinle paylaşıp Örnekleri sunacağız. İlk olarak Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu için anlatalım neler yapıyoruz. Sevgili ve Evli Yetişkin Doğum Günü Partisi aslında hemen hemen aynıdır. Mesela Doğum günü için Ev Odası Süsleme yada Otel Odası Süsleme gibi seçeneklerin arasında müşterilerimiz yararlanıyor.  Bunun dışında tabi parti gibi olsun isteyenler de var o zaman onu da anlatalım sizlere nasıl oluyormuş hep birlikte öğrenelim.  Öncelikle müşterimizle görüşüyor ve davetli sayısını öğreniyoruz ve sunumlarımızı ona göre hazırlıyoruz. Çoğunlukla bahçede, yada evde olan doğum günü partileri için kokteyl tarzı ayak da düzenli olarak hizmet sağlıyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken öncelikle gelecek konukların tam sayısını bilmek ve Organizasyon Şirketi olarak bilgi verilmesi. Şimdi sizlere Doğum Günü Paketleri ve Fiyatları olmak üzere sunum yapacağız.

 İlk önce 100 Kişilik bir Kokteyl Organizasyonu olsun bunun yanında 10 adet bistro masa, DJ ve Ses Sistemi ayrıca Işık Sistemi de verelim. Çalışan olacakta 3 Servis Personeli olsun gericide yiyecek ve içeceklerden oluşsun.  Burada Doğum Günü Organizasyon Fiyatları 3250TL diyebiliriz. Gördüğünüz gibi Doğum Günü Organizasyon Paketleri olarak gayet güzel bir pakettir. Her şeyden fazla fazla var dj partisi zaten muhteşem olacak bu paketten yararlanmak için müşteri temsilcimizle görüşebilesiniz. Sıra geldi Baby Shower Partisi için hazırlık yapmaya bakalım neler yapacağız. İlk önce Baby Shower Organizasyonu için en çok genelde hediyeliklere ve ikramlıklara dikkat edilmektedir. Bütün aile, dost, akrabaların toplandığı hoş geldin bebeğim partisi İstanbul ve Türkiye genelinde çok moda haline gelmiştir.Hem Erkek Bebek hem Kız Bebek Partisi için düzenlenen etkilikte kurulan Doğum Günü Konsepti İkram Masaları gerçekten çok güzel olmaktadır. Şeker Masası İkramları dışında gelecek konuklara Kokteyl tarzı ikramlar dan oluşan hizmette sağlıyoruz.

Siz istediğiniz Baby Shower Organizasyon Fiyatları İstanbul konsepte karar verip bizi aramanız yeterli olacaktır müşteri temsilcimizden tüm gerekli hizmeti size anlatır ve uygulamasını yapmaktadır. Şimdi Çocuk Doğum Günü Organizasyonu için konuşalım sizi duyar gibiyim hemen oyun çok oyun olsun istiyorlar. Tabi kardeşleri, arkadaşları, akrabaları ile toplandığı zaman oyunlar çocukların vaz geçilmezi oluyor. Tabi anne ve babalarında tek istediği çocukların doğum gününde doyasıya eğlenmesi ve enerjisini atmasıdır. Bunun için Şişme Oyun Alanı Kiralama olabilir bu hizmette çocuklar çok memnun kalır. Sonrasında mesela Animasyon Ekibi çocuklara çuval, zıpzıp, dart, mantar gibi oyunları ile çocukları çosturabiliriz.. Animasyon ekibimiz bu tarz oyunlarda ve yarışmalarda oldukça iddialı profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Şimdi ise Genç ( ortalama yaş grupları 18 ) Doğum Günü Organizasyon Kutlamaları için neler yapabiliriz. Bu tarz Doğum Günü Organizasyonları en güzel geçmesini sağlıcak olan iyi dj gerekmektedir. Eğer dj kaliteli olursa Genç Partisini çok eğlendirir ayrıca tabi biraz da istek müzikler alması gerekiyor. Bu yaştaki çocuklar kendi sevdiği müziklerde dans etmeye bayılır o yüzden dj gerekli. Nasıl olacağını şu şekilde anlatabiliriz. DJ müzik yayını yaparak onları eğlendirsin bizim ekibimiz dolaşarak ikramları dağıtsın ve kurulu olan bistro masalarda gençler eğlenmelerine baksın. İşte Doğum Günü Organizasyon Şirketleri arasında en deneyimli firmalar arasındayız.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.