Evde Doğum Günü Parti Organizasyonu

İstanbul Evde Doğum Günü Parti Organizasyonu Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilmeli hepsi için sizlere bu yazıyı hazırladım. İlk olarak Genç Doğum Günü Organizasyonu için biraz konuşalım neler yapabiliriz. Öncelikle bu yaştaki çocukların artık palyaço, sihirbaz, oyunlar gibi etkinlikleri bırakmış parti havasını isteyen yaşa gelmiştir. Sizin için bu Doğum Günü Paketleri arasında bunu sunabiliriz. Ortalama 50 Kişilik Kokteyl İkramları – Ses Sistemi- Işık Sistemi – DJ – 7 Adet Bistro Masa – 1 Garson Fiyatı 3000TL Bu tarz hazır paketler almanız hem bütçe açısından hem de hazırlık aşısından sizle çok kolaylık sağlar.

Bu paketi alırsa nasıl olur hemen paket içeriğin inde bilgisini verelim sizlere. Öncelik Genç Partisi için ortalama 2 saat erken geliyoruz kokteyl masalarını kuruyor ve dizaynını sağlıyoruz. Akabinde Ses Sistemi Kiralama servisinden aldığınız müzik setinin kurulumunu yapıyor. DJ imiz müziklerine yavaş yavaş başlarken. Kokteyl Organizasyon ekibimiz yiyecek ve içecekleri hazırlamaya başlar.. Parti için start verildiğinde her şey hazır olarak gelen konuklarımıza yiyecek ve içecek servisi hazır olmuş olur. Birkaç seçensek daha var mesela Yetişkin için Şişme Oyun Parkı Kiralama içinde bizi arayabilirsiniz.

Not alkollü yada alkolsüz olarak sizin belirlediğiniz içecek servisi yapılmaktadır. 18 yaş altındaki kimseye alkollü ikramlar dağıtılması yasaktır. En dinamik ve en başarılı ekibimiz Evde Doğum Günü Organizasyon Şirketleri arasında hizmete hazırdır. Şimdi sizlere Evde Çocuk Doğum Günü Parti Organizasyonu için biraz bilgi vereceğiz. Tabi çılgınca oyunların oynandığı arkadaşların çok önemli olduğu partilerdir çocuk partileri. Hemen oyunlardan bahsedelim sizlere hangi oyunlar güzel olur diye soracak olursanız survivor oyunu ilk plana koyabiliriz sonrasında şişme oyun parkları ve animasyon ekibinin bir birinden farklı oyunları ile partilere renk katabiliriz. survivor oyunu altı farklı etap dan oluşuyor iki grubu ayrılan çocuklar çılgınca yarışmayı kazanmaya çalışıyor isteğe göre hediyelikte verebiliyoruz. Burada sizin bütçenizle haraket ediyoruz bütçenize bağlı olarak minik minik hediyeler de dağıtım yapabiliyoruz..

Evde 1 Yaş Doğum Günü Parti Organizasyon tabi biraz daha farklı hediyeliklerin, konseptli ikramlardan geçiyor. Genellikle cafe yada evde kutlanan bu partide Doğum Günü Masası Kiralama ve Süsleme olduğu herkesin resim çekildiği bir partidir. Evde 1 Yaş Çocuk Partisi için gelen herkese madlen çikolata, beze, isme özel hediyelik, şekerleme gibi Şeker Masası İkramları sunuluyor. Mutlaka Baby Shower Organizasyonu olacakta bilenen bu tarz etkinlikler aile dostlarını bir araya getirmesinde çok büyük rol oynamaktadır. Kız Çocuk için farklı Konsept Erkek Çocuk için farklı Konseptler oluşturulmaktadır. Genel olarak  Kız için Pembe Erkek için Mavi renklerin yoğun kullanıldığı hizmetleridir.Doğum Günü İkramları için siz sadece aklınızdan geçenleri Rb Organizasyon ekibine anlatın onlar sizin istekleri doğrultusunda her konuda yardımcı olacaklardır. Tabi biraz bütçeniz varsa Doğum Günü Konseptleri diğer hizmetlere göre biraz farklılık gösterir. Kişi sayısı önemli tabi ama siz yinede istediğiniz hediyelik ve ikramların daha önce maliyetleri öğrenmenizde fayda var.  Evde Yetişkin Doğum Günü Parti Organizasyonu biraz daha farklı hizmetleri kapsıyor.

Genellikle evli yada sevgili çiftler bize Otel Odası Süsleme yada Evde Oda Süsleme için genellikle arıyorlar. Bol mumların, güllerin, pankartların seni seviyorum la devam eden yazılarla bizden istenen talepler arasında. Bazı Evde Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu olacaksada mesela Trio Müzik Grubu ve DJ ile Parti havasında oluyor. Kokteyl tarzı olan bu etkinlikte ekibimiz ellerinde tepsilerle dolaşarak yiyecek ve içecek hizmeti sağlıyor. Bir yandan DJ yayını devam ederken herkes eğleniyor bu etkinlikler genellikle Bahçede Doğum Günü Organizasyonu olarak devam etmektedir. Bize istediklerinizi yazın sizlere özel paketler oluşturarak sunumlar hazırlayalım. Değerli müşterilerimiz Doğum Günü Organizasyon Firmaları içinde bizimle çalıştığınız için sonsuz teşekkürler..

WhatsApp ile Bize Ulaşın.