Düğün Süsleme

İstanbul Düğün Süsleme de neler dikkat edilmeli nasıl yapılır gibi bir çok soruyu sizler için cevaplıyoruz. İlk olarak renk belirle ile başlayabiliriz genellikle beyaz renk kullanılır ama siz farklı olmasını isteyebilesiniz. Ayrıca bu bir Tekne Düğünü Süsleme ise farklı mor, lila gibi renklerle de çok güzel olabilir. Tekne düğünleri için ilk olarak dış kısımlara renkli şeritler çekebiliriz. Fiyonk ve Tül süsleme çok güzel olabilir. Tabi biz sadece Düğün Süsleme  işi yapmıyoruz bizden bir çok farklı hizmet alabilesiniz. Mesela Gelin Yolu Süsleme gibi seçeneklerimizde mevcut. Onun dışında Gelin ve Damat Masası Kiralama içinde sizlere hizmet verebiliriz ama artık genel olarak Nikah Kürsüsü rağbet görmektedir. Bu Kır Düğün Organizasyonları içim olsa da değişmez. Biraz Kır Düğünü Süsleme için sizlere örnekler sunalım bakalım neler yapabiliriz. Öncelikle Kiralık olarak aldığımız Masa ve Sandalyelere tül ve içek ile süsleme dekorasyonu sağlayabiliriz. Sonrasında resim çekilmek için Gelin Tagı Kiralama da çok güzel görünmesini sağılacaktır düğünün. Masaların üst kısımlarına mutlaka şamdan, çiçek, supla ile güzel bir süsleme yapılabilir.

İstanbul Düğün Süsleme Fiyatları için Organizasyon Şirketleri ile görüştüğünüzde ve fiyat aldığınızda kafanız karışabilir. Bunun olmaması için size farklı örnekler sunup fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Düğün Süslemeleri için çok bir bütçe ayırmadıysanız ve sade bir düğün olmasını istiyorsanız istemediğiniz ekipmanları çıkarın. Yeni ekipmanları yazarken de fazla gösterişe kaçmadan istediğiniz Düğün Süsleme Organizasyonu sizin olabilir. Tabi bu zevk mesela eğer benim param çok ben en iyisini istiyorum dermenizde sizlere de yüzlerce seçenek sunabiliriz. Kocaman bir sahne ve siz giriş yaparken hava fişek gösterisi de olabilir sizlerin isteğine bağlı olacaktır. Ama mekanı renklendirmek küçük yada büyük bütçe ile kolayca olur. Şık zarif Düğün Süslemeleri için mutlaka bizim organizasyon malzemelerimize de bir göz atın eminim beğeneceğiniz bir şeyler çıkacaktır. Yada ofisimize gelin Organizasyon Malzemeleri Kiralama için yerinde görür ve hepsini inceleme şansınız olacaktır. Bazen resimde gördüğünüz düğün süslemeleri mekanda farklı çıkabiliyor bunun olmaması için yerinde görmeyi tercih etmelisiniz.

İsterseniz Düğün Süsleme Fiyatları 3000TL yapalım ve paketlerimizin içine neler koyabilirsiz bakalım. 75 Kişilik Masa Sandalye Kiralama. Gelin ve Damat Masası, Gelin Yolu Kiralama bu hizmetlerin hepsi sizin için indirimli olarak sunuyoruz. Tabii ki nakliye ve kurulum dahil. Burada Dehada güzel olması için sandalyelere tül bağlayabiliriz. Gelin ve damat masasına kocaman bir tak ile süslemenin en güzel yüzü çıkar ortaya. Bunun dışında masalar içinse beş kollu şamdanlar, çiçek süsleme gibi küçük süslemeleri birleştirsen çok güzel olacaktır. Düğün Süsleme Organizasyonları için sizlere gerekli olan tüm ekip ve ekipmanları tedarik ederek düğününüz için işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bizlere Düğün Organizasyonları için istediğiniz süsleme ve kiralama gibi her şeyi sizlere sağlayabiliriz. Amacımız kolay olanı değil farklı düğün süslemeleri çıkarmaktır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.