Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün Organizasyon Fiyatları için bir çok paketlerimiz var  dilerseniz nasıl yapılır nelere dikkat etmemiz gerekir hepsini sizinle paylaşalım. İlk olarak düğün için neler istiyoruz ve hangi renklerin ağırlıklı olarak kullanılması gibi tercihler yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise kullanılacak olan ekipmanları tercih etmeye kalıyor. Mesela  nikah kürsüsü yada bir gelin yolu bunlar gibi bir çok seçenek var isterseniz birkaç paket oluşturalım.  1 paket 100 Kişililik Masa Sandalye Kiralama bunu ek olarak Gelin Yolu Süsleme – Düğün Takı ile 3 tane seçeneği birleştirelim. Burada Düğün Organizasyon Fiyatları 3000TL gibi bir maliyet çıkacaktır. Tabi burada önemli olan bazı malzemelerin nakliye aracı ile getirilmesidir. Bu sebep den dolayı size ek maliyetler çıkabilir. Bu nedenlerden dolayı fiyatları değişim göstermektedir. Şimdi farklı olarak ayakta düğün için sizlere Düğün Kokteyli için önerilerde bulunacağım. İlk olarak Kokteyl Organizasyonu için masaların karara varılması lazım ve masalara ne gibi süslemeler yapılacak buda çok önemli bur husus. Çoğu zaman şamdanlar canlı çiçekler renkli taşlar gibi bir. çok seçenek var bu sekilide yapabiliriz. Tabi istediğiniz renkler masa örtüsü ve tüllerle kullanılmaktadır.

İstanbul Düğün Organizasyon Fiyatları bizde Anadolu ve Avrupa yakası dahil olarak aynı maliyet üzerinden hizmet sağlıyoruz. Size ek nakliye ve taşıma ücreti çıkarmadan servis ediyoruz. Beyaz model Sandalye Kiralama hizmetimizden kolayca yararlanmak için bize bilgi vermeniz yeterli. Biz İstanbul genelinde Düğün için Masa ve Sandalye Kiralama hizmeti sağlıyoruz. Bunun yanında büyük boy şamdan, gelin yolları, nikah masası ve sandalyesi gibi tüm gerekli olan ekipmanları bizde kolayca bulabilesiniz. Taşıma ve kurulumda özenle iş yaparak sizlere en temiz Organizasyon Malzemeleri getiriyoruz. Siz sadece istiyorsunuz geri kalan ekipmanları siz nereye isterseniz oraya gelip kuruyoruz. Kır Düğünleri için özel tasarım sahnemiz ve kumaş süslemelerimiz var. Mekanı daha da güzel yapacak olan ekipmanlarımızla sizin hizmetinizde olmaya hazırız. Tekne Düğün Organizasyonları için eksik olan ne varsa sizlere temin etmeye hazırız:. Hem de çok düşük maliyetlerle istediğiniz bir Düğün olması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz..

Düğün Kokteyl Organizasyon Fiyatları 4000TL olsun ve bunun içinde neler var hemen anlatalım sizlere. 150 Kişilik Düğün Kokteyli, Gelin Yolu, Çiçek Tak ile birlikte yapabiliriz bu paketi tabı içinde Organizasyon Malzemeleri Kiralama da var sadece bir kokteyl hizmeti değildir. Bu arz organizasyonlar için özel olarak kataloglarımız var oradan da seçim yapabilesiniz. Şimdi Kır Düğün Organizasyon Fiyatları için sizlerle birlikte oturma düzenli bir paket program oluşturalım. 50 Kişilik Masa ve Sandalye Kiralama bu sandalyeler olursa kokteyl alanında yaşlı konuklarımız rahat edecektir. 150 Kişilik Düğün Kokteyli  ve Gelin Yolu Temini bunların hepsi paket program eşliğinde 4750TL dir. Tabi o kadar çok seçenek var kı burada hangisini yazalım bilmiyorum sizi bir gün ofisi bekliyoruz orda hep görüp beğenmeniz daha kolay olacaktır. Siz en düşük maliyetli düğün için bizimle iletişime geçmeniz sizin bütçeniz açısından da yararı olacaktır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.